понедельник, 10 мая 2021 г.
Об’єднання власників землі: відновлення справедливості (відео)

Об’єднання власників землі: відновлення справедливості (відео)

Роман Головін

Розробник і втілювач Народної земельної реформи

Так сталося, що ми створили спільноту – Об’єднання власників землі. Об’єднання працює і підтримало мою пропозицію необхідності надання законного права власникам землі розривати договори оренди. Це не єдина пропозиція і не остання моя пропозиція для власників землі і українського суспільства, і, сподіваюся, вони теж будуть підтримані.

Ця стаття стосується не тільки власників землі. Вона стосується членів їх родин, спадкоємців землі та просто небайдужих до своєї країни громадян. Стаття стосується кожного українця. Бо мільйони власників землі потерпають від свавілля орендарів, що зумовлює просте бажання у власників землі – позбутися орендарів. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Практично вся земля сільськогосподарського призначення перебуває в оренді, а мільйони українців – в кабалі у орендарів. Орендарі за продовження кабали, за продовження наживатися на землі українців – багатіти самим і доводити до зубожіння власників землі.

Головна задача орендарів – і надалі затягувати в ярмо оренди, не випустити власника землі на свободу, на свободу до самостійного господарювання. Для продовження орендної кабали і свого збагачення орендарі не гребують нічим:

 • підробка підписів в додаткових угодах;

 • погрози невиплати орендної плати у разі непідписання додаткової угоди;

 • дописування в угоди нових строків дії оренди;

 • шахрайське отримання підписів під незаповненими угодами;

 • незаконне заволодіння орендарями правоустановчими документами на землю власників землі;

 • невидача роками “на руки” договорів оренди та додаткових угод;

 • залякування на кшталт “в мене все куплено: і суди, і поліція, і прокуратура” та депутатськими значками усіх рівнів і, навіть, званням героя України.

Це – далеко не повний перелік того, що роблять орендарі.

Суди, поліція і прокуратура не на стороні власників землі. Саме така неприваблива “картина” є насправді, саме про це нам розповідають учасники нашого Об’єднання.


Проти власників землі та членів їх родин організовано діють так звані аграрії-орендарі. Ці аграрії-орендарі об’єдналися в асоціації, об’єдналися з певними політичними силами (партіями), лобіюють закони і постанови Кабінету міністрів, лобіюють призначення міністрів та інших посадовців – і це все дії проти власників землі і українців, але в інтересах виключно своєї наживи.

Асоціації (спілки, ради) аграріїв-фермерів – це асоціації орендарів-бізнесменів, бажання яких – грабувати власників землі і український народ. Недалеко пішли і певні політичні сили (партії), успішно укладаючи угоди і меморандуми з угрупованнями так званих аграріїв-фермерів, маючи надію, що ті “нагнуть” селян-власників землі й селяни будуть голосувати, як треба орендарям і політичним силам на виборах. Ви й самі знаєте, скільки злодіїв в особі депутатів, сільських голів та наближених до них хочуть заробляти на вашій землі і вашому горі.

Ми всі розуміємо, що в такій ситуації, які б закони про так званий ринок землі не приймали, – вони будуть проти власників землі, проти українців. І право розпоряджатися землею, яким прикривають свої справжні наміри орендарі та їх лобісти, є нічим іншим, як закликом вовків звільнити овець від пастуха і його собак-вовкодавів для вільного вибору бути зарізаними цими ж вовками.

Ви колись чули, щоб проблеми власників землі обговорювали на телебаченні? Ні! Говорять про фермерів і агровиробників. А хто ці фермери і агровиробники? Це орендарі, бізнесмени, а певною мірою й злочинці в очах власників землі. А де ж люди? Де власники землі? Селяни? Де українці?

Чи можна протидіяти такому свавіллю? Що потрібно робити зараз і в майбутньому, щоб отримувати більший дохід від землі? Що робити, щоб повернути в села життя: роботу, добробут і впевненість у завтрашньому дні?

Щоб відповісти на ці запитання й на сотні інших, потрібно об’єднатися. Об’єднатися, щоб повернути землю собі, дітям, онукам. 

Об’єднатися в бажаннях:

 • відновити справедливість;

 • повернути свою землю з володіння орендаря;

 • самостійно господарювати на власній землі – одноосібно чи за участю у Товаристві власників землі.

Об’єднатися для отримання прав:

 • вільно розпоряджатися своєю землею;

 • розривати договори оренди;

 • на державну підтримку організації і діяльності з самостійного господарювання на власній землі.

Об’єднатися для отримання результатів:

 • стати власником аграрного виробництва;

 • отримувати в 2-4 рази більший дохід від землі;

 • самостійно створювати робочі місця;

 • відродити рідне село.

Об’єднатися необхідно не тільки для того, щоб бути просто почутими, а для того, щоб мати змогу вирішувати проблемні питання земельних відносин в інтересах себе, суспільства та держави.

Відповіді без подальшої дії нам не потрібні.

Наше Об’єднання власників землі вже працює і почало активне життя на сторінці у “Фейсбук”, (переходьте за посиланням, переглядайте й долучайтеся до нашого об’єднання).

Відео буде публікуватися на каналі в YouTube (переходьте за посиланням, переглядайте і підписуйтеся)

Передумова створення Об’єднання була простою – протидіяти організованому знищенню власників землі зі сторони угруповання аграріїв-фермерів-орендарів та корумпованої влади і певних політичних сил.

Мета теж проста – створення активної спільноти-об’єднання за участю власників землі та небайдужих до проблем земельних відносин громадян для спільного визначення наявних проблем та напрямів їх вирішення в особистих, суспільних і державних інтересах. Ми повинні отримати в результаті Прогресивні земельні відносини, а саме:

 • законне право власника землі розривати договори оренди;

 • збільшення доходів від землі у її власників у 2-4 рази;

 • припинення дискримінації власників землі;

 • перехід до самостійного господарювання власниками землі особисто чи через участь у Товариствах власників землі;

 • формування державної політики з підтримки самостійного господарювання – становлення власника землі власником аграрного підприємства;

 • формування умов для відновлення та розвитку тваринництва та переробки на селі, створення робочих місць на власному підприємстві.

Завдань у Об’єднання багато. Їх можна поділити на завдання з отриманням результатів зараз і в найближчому майбутньому.

 • Власникам землі потрібно своє законодавство, яке буде в наших інтересах, інтересах суспільства, а не бізнесменів-орендарів, – це завдання №1. Саме надання права власникам землі розривати кабальні договори оренди вирішується через прийняття законодавчих змін.

 • Власників землі ніхто не інформує, ніхто не допомагає організовувати самостійне господарювання. Власники землі не можуть спілкуватися з іншими власниками землі, ділитися проблемами і обмінюватися думками. Ми це змінимо разом, для цього в нас є своє Об’єднання – Об’єднання власників землі.

 •  Важливим є інформування власників землі про їх права і можливості. Не менш важливим є інформування суспільства загалом про порушення прав власників землі – суспільство в будь-якому випадку буде реагувати і підтримувати фактично самих себе – ми всі так чи інакше пов’язані з землею і селом.

 • Поінформованість про прогресивні земельні відносини, в основі яких є власник землі, а не бізнесмен-орендар, є початком для формування бачення і, врешті-решт, ефективного власника землі.

Важливо зазначити, що багато вже зроблено. Зокрема зареєстровано розроблений мною законопроєкт “Про прогресивні земельні відносини” №3208 від 12.03.2020 року, який був узгоджено і подано народними депутатами Анною Скороход, Василем Німченко та Антоном Поляковим.

Цим законопроєктом враховано практично всі бажання власників землі, серед яких:

 • право за бажанням власника землі розривати договір оренди;

 • право розпоряджатися землею;

 • гарантовано висока ціна на землю;

 • наддешеве кредитування власників землі для задоволення нагальних споживчих потреб без застави землі;

 • всебічна підтримка держави в переході до самостійного господарювання з метою збільшення доходів власників землі в кілька разів.

Написано й опубліковано десятки статей, які прочитали десятки тисяч українців, формуючи свою думку і можливості для вільного самостійного господарювання на своїй землі.

Отже, я, Роман Головін, запрошую вас долучатися до Об’єднання власників землі. Нам багато потрібно зробити разом, щоб отримати те, чого ми хочемо, і ми це зробимо. Але перший крок – об’єднатися.

Доєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook, підписуйтеся на канал в Youtube. Переглядайте та поширюйте на своїй сторінці у Фейсбуці наші відео. Стежте за нами в Instagram.

Робіть вподобання (лайки), робіть репости і пишіть коментарі та ставте запитання – доведемо, що ми – не село забите, а майбутні власники аграрних виробництв. 

Читайте: Селяни-злочинці: як влада змушуватиме продавати землю задешево під прикриттям МВФ та Світового банку

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, новости украины, народная земельная реформа, роман головин, объединение собственников земли, право на расторжение аренды

воскресенье, 9 мая 2021 г.
11:17
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:03
В КГГА хотят создать специальный список для выдачи спецпропусков для проезда в транспорте в случае введения локдауна
17:08
Полиция составила протокол на 16-летнего киевлянина за нацистское приветствие во время акции у парка Вечной Славы
16:06
Мэр Киева Виталий Кличко почтил память павших во время Второй мировой войны и поздравил ветеранов с Днем Победы (фото)
15:05
Более 250 новых случаев COVID-19 зафиксировано за сутки в Киеве
14:04
В Киеве полиция проверяет анонимное сообщение о минировании Центрального железнодорожного вокзала (видео)
13:02
Владимир Зеленский возложил цветы к Вечному огню в память погибших во Второй мировой войне (фото, видео)
12:02
Департамент строительства и архитектуры КГГА просят проверить информацию о строительстве на территории парка “Нивки”
11:03
За останню добу на коронавірус захворіло 210 жителів Київщини
10:01
ТРЦ Gulliver открывает собственную селфи-студию
09:47
Глава правления “Киевоблгаза” Дмитрий Дронов поздравил с Днем Победы
09:03
За минувшие сутки в Украине зафиксировано почти 5,4 тысячи новых случаев COVID-19
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 9 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 9 мая 2021 года
суббота, 8 мая 2021 г.
18:01
В воскресенье, 9 мая, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
17:03
Правоохранители “накрыли” сеть борделей в центре столицы
Календарь событий
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
30 апреля 2021 г. 09:30
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
В августе 2021 года Высший антикоррупционный суд (ВАКС) может закрыть уголовное производство, в рамках которого расследуется причастность руководства КП “Информатика” к крупной растрате бюджетных средств. Речь идет о закупке этим коммунальным предприятием в 2016-2017 годах систем видеонаблюдения у ООО “Каргон” и ООО “Интелекшуал Констракшн”. Сотрудничество указанного КП с этими компаниями, по информации аудиторов Киевской горгосадминистрации (КГГА), привело к потере городским бюджетом около 30 млн гривен. Именно аудиторский отчет лег в основу уголовного производства, открытого Национальным антикоррупционным бюро (НАБУ) в сентябре 2019 года. Но детективы этого бюро, по мнению судей ВАКС,  явно затягивают не самое сложное дело: провалили проведение судебно-товароведческой экспертизы, фактически ничего не делали по этому делу с августа 2020 года. 
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
29 апреля 2021 г. 12:00
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
В Киеве бюджетные средства вливаются в обустройство очередного парка в отсутствии оформленной для этого земли. На сей раз речь идет о заливе Берковщина, где на берегу Днепра Ян Табачник и Иосиф Кобзон с санкции Киевсовета ранее планировали построить высотный многофункциональный комплекс. Теперь “Киевзеленстрой” там обещает построить парк “Прибрежный” (по документам работы значатся как “капремонт благоустройство парка”). Подрядчик  – ООО “Евротехнологии групп” – в минувшем году получил за соответствующие работы 6,8 млн гривен, сейчас подписан договор еще на 33,7 млн гривен. В учредителях этой компании ранее значился замначальника управления  капвложений “Киевзеленстроя” Тарас Бойправ. Наверное, не удивительно, что указанное ООО сделали генподрядчиком создания парка еще до его победы в первом тендере.