суббота, 5 декабря 2020 г.
Об’єднання власників землі: прогрес і протидія

Об’єднання власників землі: прогрес і протидія

Роман Головін

Розробник і втілювач Народної земельної реформи

Антиконституційний законопроєкт №2178-10 про так званий “ринок землі” проголосовано з порушенням регламенту, втратою совісті й здорового глузду. Тобто зрадники визначені остаточно. Цей закон, безумовно, несе загрози, яким  потрібна активна протидія, а не нарікання “на те, як все буде погано” і на те, що на українську землю потрібно “натягнути” якусь іноземну модель, знову ж таки, якогось іншого ринку.

Ми не будемо визначати можливі наслідки прийняття закону №2178-10, про них ми поговоримо в наступних статтях – це  достатньо об’ємно і достатньо довго, та й потрібно надати можливість висловитися усім трагікалам та владним підлизам. Зараз необхідно визначатися в діях, які не тільки унеможливлять негативи від цього закону, а й сформують бачення і обставини для реалізації власниками землі і громадянами України своїх прав і можливостей у збільшенні ефективності використання власної землі.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Герої” закону №2178-10 про так званий “ринок землі” райдужно трублять, що їх закон надає можливість власникам землі розпоряджатися нею. При цьому вони не можуть дати позитивної  відповіді на запитання, чи надає їхній закон власникам землі права і можливості, реалізація яких призведе до відсутності мотивації продавати землю – з причини отримання власником землі позитивних економічних результатів від закону, які б полягали у зростанні в кілька разів доходу від землі чи зростання ціни на землю разом з появою суспільно-етичних підстав продажу землі.

За моїм законопроєктом №3208 від 12.03.2020 року “Про прогресивні земельні відносини”, на відміну від проголосованого законопроєкту №2178-10 про так званий “ринок землі”, разом з правом розпоряджатися землею надаються права і можливості власникам землі:

  • в односторонньому порядку розривати будь-який договір оренди чи емфітевзису;

  • створює умови для збільшення доходу власника землі;

  • створює умови для зростання цінності землі, одна з яких – обов’язковий викуп земельної ділянки органами місцевого самоврядування чи органами державної влади за ціною, яка відповідає п’ятикратному розміру нормативно-грошової оцінки (приблизно 5 тис. доларів за 1 гектар чорнозему);

  • створює умови для переходу в найкоротший час від користувальної форми земельних відносин (оренда, емфітевзис) до самостійної виробничої сільськогосподарської діяльність на землі, бо самостійна форма є незаперечно більш ефективною за користувальну, і тільки вона дає змогу в 2-4 рази збільшити дохід її власнику від неї;

  • створює умови повернення землі, яка була незаконно відчужена під час дії заборони на її відчуження, її попереднім власникам.

Безумовно, влада не хоче надавати таких прав і можливостей власникам землі – влада не хоче, щоб українець багатів. Влада хоче змусити українця у різні способи продати землю і сконцентрувати цю землю у певних осіб  – ось про що антиконституційний закон №2178-10 про так званий “ринок землі”.

Тому владі невигідно надавати права і можливості українцям – власникам землі. Ці права потрібно відстоювати, що має проявлятися у поінформованості власників землі у ситуації навколо земельних відносин, осмисленні цієї ситуації та вибору напрямку дій для покращення ситуації в інтересах власника землі.

Саме про таке відстоювання інтересів йдеться на сторінках групи “Об’єднання власників землі”. Тисніть на посилання і приєднуйтеся на сторінці групи!

Незалежних ЗМІ майже немає, і тому група у Фейсбуці -  один з можливих варіантів реалізації наших прав і свобод. Група – не кабала, її завжди можна залишити і приєднатися згодом знов. Мета групи – формування передумов для прогресивних земельних відносин та їх реалізація.

Прогресивні земельні відносини – це:

  • збільшення доходів від землі у її власників в 2-4 рази;

  • припинення дискримінації власників землі;

  • надання прав власникам землі, у тому числі,  право розривати договір оренди землі;

  • перехід до самостійного господарювання на власній землі особисто чи через участь у Товариствах власників землі – становлення власника землі власником аграрного підприємства, бо саме перебування в Товаристві власників землі і забезпечить збільшення доходу від землі;

  • формування умов для відновлення та розвитку тваринництва та переробки на селі, створення робочих місць на власному підприємстві.

У групі, окрім розгляду прогресивних земельних відносин, буде і інша важлива інформація стосовно земельних відносин: статті, обговорення, пропозиції, консультації та те, чого немає в ЗМІ, те, що від нас приховують, те, що визначає,  як діяти у своїх інтересах та інтересах суспільства.

Ознайомитися з презентацією основних положень проєкту закону №3208 “Про прогресивні земельні відносини” можна,  натиснувши на посилання Презентація положень Закону №3208.

Ознайомитися з текстом проєкту закону №3208 “Про прогресивні земельні відносини” можна, натиснувши на посилання Текст Закону №3208.

Ознайомитися з тим, що таке Товариство власників землі, можна, натиснувши на посилання Що таке  Товариство власників землі.

Читайте: Розірвати договір оренди – головне право власника землі

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, новости украины, рынок земли, земельная реформа, народная земельная реформа, товарищество собственников земли, №3208, №2178-10

пятница, 4 декабря 2020 г.
14:23
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Субботние ярмарки 5 ноября пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
20:23
Соревнования для профессиональных сноубордистов и лыжников пройдут в Киеве в декабре
20:04
На Белоцерковщине в Киевской области в водохранилище выпустили более 9 тонн рыбы (фото, видео)
19:44
На выходных ярмарки изменят маршрут движения столичных автобусов и троллейбуса (схемы)
19:25
Накануне Дня Вооруженных сил Кличко вручил 24 ордера на новые квартиры киевлянами-участниками АТО
19:06
Коронавирусом переболели более 1200 сотрудников полиции Киева
18:43
Столичная власть отчиталась о завершении первой очереди реконструкции Киевского зоопарка
18:23
Киевская школа привезла продукты для животных в приюте в Пирогово
18:10
Вони пройшли: список депутатів Тетіївської міської ради на місцевих виборах 2020
18:01
НАБУ провело обыски в структурах экс-премьера Гройсмана в рамках дела о взятках компании “Укрбуд”, - журналист
17:49
“Восемь тысяч Зеленского”: Рада приняла законы в поддержку пострадавшего от карантина бизнеса
17:41
С начала года застройщики получили от ГАСИ 97% отказов в выдаче документов, - “Интергал-Буд”
17:21
На всіх зупинках громадського транспорту мають стояти захисні конструкції, – нардеп Пушкаренко
17:15
Edelburg Development обнародовал динамику строительства ЖК Wellspring
17:01
Сформирован новый состав комиссии по анализу финансово-хозяйственной деятельности КП “Автотранспортное предприятие”
Календарь событий