понедельник, 10 мая 2021 г.
Об’єднання власників землі: прогрес і протидія

Об’єднання власників землі: прогрес і протидія

Роман Головін

Розробник і втілювач Народної земельної реформи

Антиконституційний законопроєкт №2178-10 про так званий “ринок землі” проголосовано з порушенням регламенту, втратою совісті й здорового глузду. Тобто зрадники визначені остаточно. Цей закон, безумовно, несе загрози, яким  потрібна активна протидія, а не нарікання “на те, як все буде погано” і на те, що на українську землю потрібно “натягнути” якусь іноземну модель, знову ж таки, якогось іншого ринку.

Ми не будемо визначати можливі наслідки прийняття закону №2178-10, про них ми поговоримо в наступних статтях – це  достатньо об’ємно і достатньо довго, та й потрібно надати можливість висловитися усім трагікалам та владним підлизам. Зараз необхідно визначатися в діях, які не тільки унеможливлять негативи від цього закону, а й сформують бачення і обставини для реалізації власниками землі і громадянами України своїх прав і можливостей у збільшенні ефективності використання власної землі.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Герої” закону №2178-10 про так званий “ринок землі” райдужно трублять, що їх закон надає можливість власникам землі розпоряджатися нею. При цьому вони не можуть дати позитивної  відповіді на запитання, чи надає їхній закон власникам землі права і можливості, реалізація яких призведе до відсутності мотивації продавати землю – з причини отримання власником землі позитивних економічних результатів від закону, які б полягали у зростанні в кілька разів доходу від землі чи зростання ціни на землю разом з появою суспільно-етичних підстав продажу землі.

За моїм законопроєктом №3208 від 12.03.2020 року “Про прогресивні земельні відносини”, на відміну від проголосованого законопроєкту №2178-10 про так званий “ринок землі”, разом з правом розпоряджатися землею надаються права і можливості власникам землі:

  • в односторонньому порядку розривати будь-який договір оренди чи емфітевзису;

  • створює умови для збільшення доходу власника землі;

  • створює умови для зростання цінності землі, одна з яких – обов’язковий викуп земельної ділянки органами місцевого самоврядування чи органами державної влади за ціною, яка відповідає п’ятикратному розміру нормативно-грошової оцінки (приблизно 5 тис. доларів за 1 гектар чорнозему);

  • створює умови для переходу в найкоротший час від користувальної форми земельних відносин (оренда, емфітевзис) до самостійної виробничої сільськогосподарської діяльність на землі, бо самостійна форма є незаперечно більш ефективною за користувальну, і тільки вона дає змогу в 2-4 рази збільшити дохід її власнику від неї;

  • створює умови повернення землі, яка була незаконно відчужена під час дії заборони на її відчуження, її попереднім власникам.

Безумовно, влада не хоче надавати таких прав і можливостей власникам землі – влада не хоче, щоб українець багатів. Влада хоче змусити українця у різні способи продати землю і сконцентрувати цю землю у певних осіб  – ось про що антиконституційний закон №2178-10 про так званий “ринок землі”.

Тому владі невигідно надавати права і можливості українцям – власникам землі. Ці права потрібно відстоювати, що має проявлятися у поінформованості власників землі у ситуації навколо земельних відносин, осмисленні цієї ситуації та вибору напрямку дій для покращення ситуації в інтересах власника землі.

Саме про таке відстоювання інтересів йдеться на сторінках групи “Об’єднання власників землі”. Тисніть на посилання і приєднуйтеся на сторінці групи!

Незалежних ЗМІ майже немає, і тому група у Фейсбуці -  один з можливих варіантів реалізації наших прав і свобод. Група – не кабала, її завжди можна залишити і приєднатися згодом знов. Мета групи – формування передумов для прогресивних земельних відносин та їх реалізація.

Прогресивні земельні відносини – це:

  • збільшення доходів від землі у її власників в 2-4 рази;

  • припинення дискримінації власників землі;

  • надання прав власникам землі, у тому числі,  право розривати договір оренди землі;

  • перехід до самостійного господарювання на власній землі особисто чи через участь у Товариствах власників землі – становлення власника землі власником аграрного підприємства, бо саме перебування в Товаристві власників землі і забезпечить збільшення доходу від землі;

  • формування умов для відновлення та розвитку тваринництва та переробки на селі, створення робочих місць на власному підприємстві.

У групі, окрім розгляду прогресивних земельних відносин, буде і інша важлива інформація стосовно земельних відносин: статті, обговорення, пропозиції, консультації та те, чого немає в ЗМІ, те, що від нас приховують, те, що визначає,  як діяти у своїх інтересах та інтересах суспільства.

Ознайомитися з презентацією основних положень проєкту закону №3208 “Про прогресивні земельні відносини” можна,  натиснувши на посилання Презентація положень Закону №3208.

Ознайомитися з текстом проєкту закону №3208 “Про прогресивні земельні відносини” можна, натиснувши на посилання Текст Закону №3208.

Ознайомитися з тим, що таке Товариство власників землі, можна, натиснувши на посилання Що таке  Товариство власників землі.

Читайте: Розірвати договір оренди – головне право власника землі

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, новости украины, рынок земли, земельная реформа, народная земельная реформа, товарищество собственников земли, №3208, №2178-10

воскресенье, 9 мая 2021 г.
11:17
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:03
В КГГА хотят создать специальный список для выдачи спецпропусков для проезда в транспорте в случае введения локдауна
17:08
Полиция составила протокол на 16-летнего киевлянина за нацистское приветствие во время акции у парка Вечной Славы
16:06
Мэр Киева Виталий Кличко почтил память павших во время Второй мировой войны и поздравил ветеранов с Днем Победы (фото)
15:05
Более 250 новых случаев COVID-19 зафиксировано за сутки в Киеве
14:04
В Киеве полиция проверяет анонимное сообщение о минировании Центрального железнодорожного вокзала (видео)
13:02
Владимир Зеленский возложил цветы к Вечному огню в память погибших во Второй мировой войне (фото, видео)
12:02
Департамент строительства и архитектуры КГГА просят проверить информацию о строительстве на территории парка “Нивки”
11:03
За останню добу на коронавірус захворіло 210 жителів Київщини
10:01
ТРЦ Gulliver открывает собственную селфи-студию
09:47
Глава правления “Киевоблгаза” Дмитрий Дронов поздравил с Днем Победы
09:03
За минувшие сутки в Украине зафиксировано почти 5,4 тысячи новых случаев COVID-19
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 9 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 9 мая 2021 года
суббота, 8 мая 2021 г.
18:01
В воскресенье, 9 мая, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
17:03
Правоохранители “накрыли” сеть борделей в центре столицы
Календарь событий
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
30 апреля 2021 г. 09:30
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
В августе 2021 года Высший антикоррупционный суд (ВАКС) может закрыть уголовное производство, в рамках которого расследуется причастность руководства КП “Информатика” к крупной растрате бюджетных средств. Речь идет о закупке этим коммунальным предприятием в 2016-2017 годах систем видеонаблюдения у ООО “Каргон” и ООО “Интелекшуал Констракшн”. Сотрудничество указанного КП с этими компаниями, по информации аудиторов Киевской горгосадминистрации (КГГА), привело к потере городским бюджетом около 30 млн гривен. Именно аудиторский отчет лег в основу уголовного производства, открытого Национальным антикоррупционным бюро (НАБУ) в сентябре 2019 года. Но детективы этого бюро, по мнению судей ВАКС,  явно затягивают не самое сложное дело: провалили проведение судебно-товароведческой экспертизы, фактически ничего не делали по этому делу с августа 2020 года. 
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
29 апреля 2021 г. 12:00
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
В Киеве бюджетные средства вливаются в обустройство очередного парка в отсутствии оформленной для этого земли. На сей раз речь идет о заливе Берковщина, где на берегу Днепра Ян Табачник и Иосиф Кобзон с санкции Киевсовета ранее планировали построить высотный многофункциональный комплекс. Теперь “Киевзеленстрой” там обещает построить парк “Прибрежный” (по документам работы значатся как “капремонт благоустройство парка”). Подрядчик  – ООО “Евротехнологии групп” – в минувшем году получил за соответствующие работы 6,8 млн гривен, сейчас подписан договор еще на 33,7 млн гривен. В учредителях этой компании ранее значился замначальника управления  капвложений “Киевзеленстроя” Тарас Бойправ. Наверное, не удивительно, что указанное ООО сделали генподрядчиком создания парка еще до его победы в первом тендере.