вівторок, 5 листопада 2024 г.
О любимом директоре министра юстиции Павла Петренко

О любимом директоре министра юстиции Павла Петренко

Леонид Богданов

Экс-руководитель ГП “Информационный центр”

Несколько дней назад приказом министра юстиции Павла Петренко назначен новый гендиректор государственного предприятия (ГП) “Национальные информационные системы” (НАИС) Станислав Лурье.

Сомнительные подробности выбора этого кандидата, не соответствующего требованиям конкурса, уже многими описывались и, думаю, будут еще предметом расследования компетентных органов.

А сегодня стали известны некоторые детали контракта, подписанного министром с новым директором предприятия. И они поражают цинизмом!

Оклад 33 тыс. грн, что в два раза больше, чем у предшественника, и в лосем раз больше оклада директора департамента Минюста. Квартальная премия Станислава Лурье – три оклада! Годовая премия – 24 оклада! То есть, директор НАИС будет получать в среднем 198 тыс. грн в месяц!

Как говорят сотрудники ГП “НАИС”: “Теперь все предприятие будет работать на зарплату директора”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

А вот требования к новому руководителю, по сравнению с предыдущим, значительно уменьшены. Норма по прибыли предприятия установлена в 17 млн грн. При том, что предыдущий руководитель закончил 2015 год с прибылью порядка 60 млн грн.

Воистину, нового генерального директора ГП “НАИС” министр юстиции Павел Петренко очень ценит, а своих подчиненных в министерстве ни в грош не ставит!

Для обеспечения передвижения по городу руководителя ГП Министерство юстиции передало на баланс предприятия автомобиль “Фольксваген Фаэтон” (цена нового автомобиля более 2,5 млн грн), который обслуживал ранее главу Регистрационной службы Украины.

Довольно странное трактование Минюстом постановления Кабмина №65 от 01.03.2014 года. Этот нормативный акт предусматривал продажу лишнего автотранспорта, но никак не передачу на государственные предприятия. Но, наверное, это постановление обязательно не для всех, как и требования к опыту работы кандидатов на должности руководителей государственных предприятий.

За такую зарплату и социальные гарантии гендиректор ГП “НАИС” Станислав Лурье, наверное, делает что-то особенное для министра Павла Петренко. Да, именно для министра, потому что для министерства за прошедшие два месяца не сделано ничего.

Читайте: Скажем наркотикам “нет!”. Судьба госреестров - в руках спортсмена

Источник – Facebook автора

КиевVласть

Теги: Новости, киев, зарплата, украина, минюст, министр, петренко, гендиректор, машина, лурье, НАИС

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.