четвер, 12 грудня 2024 г.
Нові законопроєкти, представлені учасниками руху “Українські дні”

Нові законопроєкти, представлені учасниками руху “Українські дні”

Катерина Одарченко

Партнер SIC Group Ukraine

Як представнику руху "Українські дні" у Вашингтоні, для мене важливо представляти інтереси України та залучати все, що може принести користь країні під час її страждань. З самого початку агресії Кремля проти України ми активно підтримуємо потреби країни та її народу, доносимо свою думку, вносимо законопроекти до представників США, щоб поширювати інформацію та допомагати Україні.

До цього дня ми продовжуємо підтримувати і нарощувати підтримку, яку маємо, і працювати над новими законопроектами та законодавчими актами.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Однією з найбільших проблем українського народу є відсутність визнання російського геноциду в Україні. Конвенція про запобігання злочину геноциду та покарання за нього 1948 року (Конвенція про геноцид) визначає геноцид як будь-яку дію, вчинену з наміром знищити, повністю або частково, яку-небудь національну, етнічну, расову чи релігійну групу.

Відповідно, ми працюємо над H.Res.154 та S.Res.72 – "Визнання дій Росії в Україні геноцидом", які прямо засуджують геноцид українців та "підтримують трибунали та міжнародні кримінальні розслідування для притягнення політичних лідерів та військовослужбовців Росії до відповідальності..."

Крім того, протягом останнього року світ з жахом спостерігав, як Росія продовжує здійснювати щоденні ракетні та артилерійські обстріли українських цивільних об'єктів.

Таку тактику кремлівської війни можна чітко класифікувати як терористичні акти.

Уряд Сполучених Штатів визначає країни та міжнародні організації як спонсорів тероризму. Невибіркові бомбардування, що призвели до загибелі незліченної кількості невинних чоловіків, жінок і дітей в Україні, очевидно, що дії Росії можуть бути класифіковані як "державний спонсор тероризму".

Наразі є чотири країни, які включені до списку держав-спонсорів тероризму: Куба, Сирія, Іран та Північна Корея.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як результат, ми представляємо H.R.506 та S.416 – Акт про притягнення до відповідальності російських найманців [HARM], щоб визнати російську найманську групу "Вагнер" іноземною терористичною організацією.

Що стосується військових злочинів Росії та територіальної цілісності України, ми зобов'язані представити законопроект H.R.294, який є актом про невизнання російської анексії української території.

Оскільки історія України майже не поширена і не відома на Заході, важливо боротися з російською дезінформацією та пропагандою, яка змушує людей вірити, що такі території, як Крим і Донбас, не належать Україні, що зовсім не відповідає дійсності. З огляду на це, внесення законопроектів на підтримку правди та її поширення на міжнародному рівні – це ще один крок до перемоги України.

Разом з тим, ми представляємо Резолюцію H.RES.41, яка підкреслює незмінну підтримку народу України, зокрема, підтверджуючи підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України з її міжнародно визнаними кордонами та територіальними водами.

Щодо режиму санкцій проти Росії, було прийнято H.R.683 та S.168 – Закон про сприяння захисту та безпеці сільського господарства (PASS), а також H.R.1254, який доручає Президенту укласти угоди з іншими країнами, що заморозили активи російського центрального банку.

Крім того, заморожені активи будуть використані для відновлення та реконструкції України.

Наш обов'язок, як команди руху "Українські дні", продовжувати наші зусилля на підтримку України та її народу, особливо в ці важкі часи. Ми віримо, що спільними зусиллями ми можемо допомогти Україні подолати виклики та стати сильнішою, ніж будь-коли раніше.

Катерина Одарченко, партнер SIC Group Ukraine

КиївВлада

Теги: новини україни, війна росії проти україни, новини світу, конгрес сша, геноцид українського народу, українські дні в вашингтоні, підтримка сша, новини америки, вагнер терористична організація, міжнародний трибунал над російською федерацією

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.