середа, 11 грудня 2024 г.
“Ніч молодіжної науки” та “Бренд науковця”: в листопаді 2022 Рада молодих учених проведе 2 заходи -  долучайтеся!

“Ніч молодіжної науки” та “Бренд науковця”: в листопаді 2022 Рада молодих учених проведе 2 заходи - долучайтеся!

Олеся Ващук

голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

Команда Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Офісу підтримки вченого анонсує та запрошує долучитись і прийняти участь у двох заходах, що відбудуться в цьому місяці.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Першим з них є науково-популярний захід “Ніч молодіжної науки-2022 в умовах війни”, який традиційно відбудеться до Всесвітнього дня науки 10 листопада 2022 р. з онлайн-трансляцією на сторінці РМУ при МОН у Фейсбуці (https://www.facebook.com/youngscientists.ua).

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Мета заходу полягає в популяризації наукових здобутків молодих учених, налагодженні співпраці між молодими науковцями, встановленні зв'язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах війни.

В заході візьмуть участь майже 50 молодих учених з різних регіонів України, а також молоді вчені Польщі та Угорщини, які у цікавій формі презентуватимуть результати своїх досліджень широкій аудиторії. Тематичне спрямування заявлених презентацій охоплює широке коло актуальних питань у різних сферах життєдіяльності: від економічних, соціальних, культурних, екологічних до діджиталізації суспільства, ІT-технологій та післявоєнного відновлення України.

Другою подією є реалізація курсу підвищення кваліфікації "Бренд науковця у цифровому світі". Навчання заплановано провести з 21 по 27.11.2022 у форматі он-лайн. Участь у курсі безкоштовна. Тим, хто успішно завершить курс, буде видано сертифікат (30 год./1 кредит ЄКТС). Реєстрація на участь у заході триває до 15 листопада 2022 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepU0u5Qafwl8O6qhtzU_teiLSloa7ZK5xZhntgf8fUqBdoWQ/viewform

Проведення заходу має на меті сприяти поглибленню знань та отриманню навичок, необхідних для успішного просування науковцем власного бренду, презентації результатів власних досліджень, пошуку потенційних інвесторів чи роботодавців, а також вдосконалення існуючих та набутих компетентностей для успішної комунікації та самопрезентації. Курс складається з наступних тематичних блоків:

успішна кар’єра науковця;

ефективна комунікація;

успішна презентація;

імідж вченого в цифровому суспільстві;

використання інструментів відкритої науки та наукометричних баз для популяризації власних наукових результатів;

цифрові технології та соціальні мережі для популяризації наукових здобутків та багато іншого.

Долучайтеся та отримуйте нові знання та корисні навички.

Голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та  голова Офісу підтримки вченого Ослеся Ващук

Теги: новини києва, новини україни, бренд, Олеся Ващук, рада молодих учених, листопад 2022, анонс подій, ніч науковця

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.