понедельник, 24 января 2022 г.
Не ставати бідними на власній землі

Не ставати бідними на власній землі

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Об’єднуватися власникам землі – це те, що дає спроможність реалізовувати свої можливості й права прибутково, правильно, чесно й суспільно-ефективно.

Дії поодинці, одноосібно – не ознака розуму й сили. Ти заходиш в кабінет колишнього орендаря зі своєю думкою, а виходиш з його. Поодинці орендарю легше говорити, впливати, принижувати, змушувати власника землі до умов вигідних орендарю. Для орендаря, що одноосібник, що об’єднані власники землі, однакові вороги.

Вважається, що бідних людей задовольнити найважче. Дайте їм щось безкоштовно, вони вирішать, що це пастка. Скажете їм, що це лише невелика інвестиція, скажуть, що це багато й їм це не зробити. Скажете їм вкластися по крупному, скажуть, що у них немає грошей. Скажете їм спробувати нові можливості, скажуть – немає досвіду. Скажете їм, що це традиційне підприємництво, скажуть що це важко. Скажіть їм, що це нове підприємництво, нова форма продуктивних взаємовідносин, вони скажуть – “Піраміда”. Скажіть їм, працювати самостійно, скажуть немає можливостей.  Запропонуй їм допомогу, запитають яка тобі вигода.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Бідні мають щось спільне: люблять запитувати “а де таке вже є”,  слухатися друзів, таких же безнадійних, як і вони самі, вони перебувають в роздумах більше, ніж професор університету і роблять менше, ніж безрукий. Просто запитайте їх, що вони можуть? Вони не дадуть Вам відповіді посилаючись на те, що від них нічого не залежить!

Висновок тут простий: замість того, щоб Ваше серце билося швидше, чому б просто не діяти трохи швидше, замість того, щоб просто перебувати в роздумах, чому б не зробити те, про що Ви думаєте.

Бідні люди терплять невдачі через одну спільну рису: “Все їх життя проходить в очікуванні”. Треба діяти. Діяти, виходячи з можливостей, існуючих можливостей, ситуації та місця.

Моя ж думка проста, як і моя дія!

Нам необхідно переставати бути бідними! Нас наділили багатьма можливостями й правами, але ми ними не користуємося, віддаємо, вже віддали, в нас їх за нашою мовчазною згодою вкрали й надалі хочуть забирати.

Перелік цих втрачених й ще існуючих можливостей та прав великий. Втрачене необхідно повернути, а те що є не тільки не втратити, а й розвинути.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Право голосу на виборах – можливість все змінити. Цю можливість не можна продати й віддати, тому що нею можна скористатися для здійснення мрії всіх власників землі – права розривати договір оренди землі й працювати самостійно через участь у Товаристві Власників Землі.

Якщо право голосу на виборах - це перспектива часу, то об’єднання одноосібників власників землі - це перспектива сьогодення.

На сьогодні не існує кращої моделі об’єднання як Всеукраїнське Товариство Власників Землі (ВсеТВЗ).

Об’єднання під сервісом Всеукраїнського Товариства Власників Землі не змінює головні принципи самостійного господарювання. Власник землі займається самостійно й вирощуванням, й збиранням врожаю зі своєї земельної ділянки, а значить прибуток від діяльності на його землі належить виключно власнику землі.

Всеукраїнське Товариство Власників Землі – це організоване Власниками землі підприємство для свого сервісного обслуговуванням: кооперації зі збільшення прибутків, зменшення податків та спільного бухгалтерського й податкового адміністрування.

На сьогодні одноосібник на своїй землі втрачатиме 3-10 тис. з 1 гектара землі через неспроможність організувати правильне організаційне за формою та за дією господарювання, неспроможність ведення податкового, бухгалтерського та юридичного адміністрування.  

Для уникнення зазначених фінансових втрат “на рівному місці” та тиску зі сторони “органів” власникам землі все ж таки необхідно об’єднатися через участь у ВсеТВЗ.

Орендарі помиляються. Власники землі – основа відновлення та розвитку сільського господарства. Організувавшись та об’єднавшись, Власники землі стануть основою українського суспільства!

Орендарі – вороги власників землі та українського суспільства. Хто має сумнів – запитайте у тих, хто мав помилку чи був змушений віддати їм землю в оренду.

Одноосібники повинні об’єднатися й показати приклад в самостійному господарюванні іншим власникам землі, допомогти їм вийти з орендних відносин, підтримати словом й ділом.

Продовження договорів оренди землі повинно припинитися!

Я обрав не просте завдання – завдання об’єднувати Власників землі! Об’єднувати й здійснювати колективний захист землі від орендарів та реалізовувати кооперацію Власників землі зі збільшення прибутків, зменшення податків та обліку й податкового адміністрування.

Всеукраїнське Товариство Власників Землі пропонує свою платформу для ефективного та прибуткового господарювання на власній землі власникам землі!

Запрошую до співраці з ВсеТВЗ! т.0972257375

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

Джерело публікації

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новости украины, народная земельная реформа, роман головин, всеукраїнське товариство власників землі, прогрессивные земельные отношения, всеукраинское товарищество собственников земли, всетвз

понедельник, 24 января 2022 г.
14:04
За прошедшую неделю на пожарах в Киеве погибли пять человек
13:46
Денис Москаль: Необходимо упростить процедуру вступления в Территориальную оборону Киева
13:41
В КГГА решили активнее проверять соблюдение карантинных ограничений торговыми центрами и учебными заведениями
13:38
В столице работает приют для женщин, которые пострадали от насилия, - депутат Шлапак
13:21
Возле Верховной Рады в Киеве снова митингуют антивакцинаторы (фото)
13:01
Безбар’єрні дитячий і дорослий басейни збудували в пристоличному регіоні в рамках “Великого будівництва-2021”
12:43
Великобритания и США начали частичную эвакуацию сотрудников своих посольств в Украине
12:26
На Київщині нагородили переможців чемпіонату з кіберспорту серед школярів
12:09
Четыре человека погибли при столкновении грузовика и Daewoo Lanos на трассе Киев - Одесса (фото)
12:01
В Киеве правоохранители разоблачили группу, которая вымогала у бизнесмена 1 млн долларов
11:43
Захворювання на коронавірус виявили у 256 жителів Київщини
11:20
Покупатели квартир в столице ожидают получить качественную инфраструктуру возле дома, - девелопер Никонов
11:04
На Оболони в результате пожара погиб мужчина (фото,видео)
11:03
Замглаве КГГА Алексею Кулебе указали на возможные нарушения строительных норм при реконструкции ул. Ивана Франко
10:43
В Броварах при пожаре в многоэтажке спасатели эвакуировали 30 человек
10:22
За сутки в Украине вакцинировали 22 541 человека
Календарь событий
“Киевзеленстрой” мешает расследовать “бюджетные распилы” при капремонте в парке “Победа”
24 января 2022 г. 14:00
“Киевзеленстрой” мешает расследовать “бюджетные распилы” при капремонте в парке “Победа”
Следователи Нацполиции минимум до июля 2022 года планируют расследовать факт возможного присвоения бюджетных средств при проведении капремонта столичного парка “Победа”. На данный момент экспертиза подтвердила, что на работах, которые КО “Киевзеленстрой” в 2018-2019 годах заказывало у ООО “Арка Строй Холдинг”, было “распилено” порядка 1,4 млн бюджетных гривен. Дальнейшее расследование “коммунальщики” блокируют как могут. Например, “Киевзеленстрой” намеревался обжаловать в суде выемку документов – как и в случае с делом о хищениях средств при реконструкции парка “Наталка”. Кроме того выяснилось, что проект капремонта парка “Победа” был сильно поврежден в результате некоего “подтопления”, а значит – теперь нет возможности проверить весь объем сделанного в парке на соответствие проектной документации.
“Слугам народа” не дали выяснить причины срыва сроков строительства метро на Виноградарь
24 января 2022 г. 11:00
“Слугам народа” не дали выяснить причины срыва сроков строительства метро на Виноградарь
В Киевсовете не нашлось голосов для создания Временной контрольной комиссии (ВКК), которая должна была бы разобраться, почему 1 очередь метро на Виноградарь не запустили в срок – в  ноябре 2021 года. Большинство депутатов не устроило, что в состав ВКК предлагалось включить непропорционально много представителей фракции “Слуга народа”. В ответ на это, “лоббист” создания ВКК – лидер этой фракции Андрей Витренко (на фото) обвинил коллег в потакании затягиванию строительства  метро. Такое “затягивание”, по сути, пытается узаконить подрядчик строительства – АО “Киевметрострой”. Эта компания уже добилась в суде переноса срока сдачи объектов Сырецко-Печерской линии подземки на год – до 23 декабря 2022 года. Заказчик строительства – КП “Киевский метрополитен” – оспаривает это в Верховном суде. Тем временем, местные жители продолжают терять время в постоянных заторах на дорогах и требовать от властей скорее запустить метро.