четверг, 5 августа 2021 г.
Не ставати бідними на власній землі

Не ставати бідними на власній землі

Роман Головін

Розробник і втілювач Народної земельної реформи

Об’єднуватися власникам землі – це те, що дає спроможність реалізовувати свої можливості й права прибутково, правильно, чесно й суспільно-ефективно.

Дії поодинці, одноосібно – не ознака розуму й сили. Ти заходиш в кабінет колишнього орендаря зі своєю думкою, а виходиш з його. Поодинці орендарю легше говорити, впливати, принижувати, змушувати власника землі до умов вигідних орендарю. Для орендаря, що одноосібник, що об’єднані власники землі, однакові вороги.

Вважається, що бідних людей задовольнити найважче. Дайте їм щось безкоштовно, вони вирішать, що це пастка. Скажете їм, що це лише невелика інвестиція, скажуть, що це багато й їм це не зробити. Скажете їм вкластися по крупному, скажуть, що у них немає грошей. Скажете їм спробувати нові можливості, скажуть – немає досвіду. Скажете їм, що це традиційне підприємництво, скажуть що це важко. Скажіть їм, що це нове підприємництво, нова форма продуктивних взаємовідносин, вони скажуть – “Піраміда”. Скажіть їм, працювати самостійно, скажуть немає можливостей.  Запропонуй їм допомогу, запитають яка тобі вигода.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Бідні мають щось спільне: люблять запитувати “а де таке вже є”,  слухатися друзів, таких же безнадійних, як і вони самі, вони перебувають в роздумах більше, ніж професор університету і роблять менше, ніж безрукий. Просто запитайте їх, що вони можуть? Вони не дадуть Вам відповіді посилаючись на те, що від них нічого не залежить!

Висновок тут простий: замість того, щоб Ваше серце билося швидше, чому б просто не діяти трохи швидше, замість того, щоб просто перебувати в роздумах, чому б не зробити те, про що Ви думаєте.

Бідні люди терплять невдачі через одну спільну рису: “Все їх життя проходить в очікуванні”. Треба діяти. Діяти, виходячи з можливостей, існуючих можливостей, ситуації та місця.

Моя ж думка проста, як і моя дія!

Нам необхідно переставати бути бідними! Нас наділили багатьма можливостями й правами, але ми ними не користуємося, віддаємо, вже віддали, в нас їх за нашою мовчазною згодою вкрали й надалі хочуть забирати.

Перелік цих втрачених й ще існуючих можливостей та прав великий. Втрачене необхідно повернути, а те що є не тільки не втратити, а й розвинути.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Право голосу на виборах – можливість все змінити. Цю можливість не можна продати й віддати, тому що нею можна скористатися для здійснення мрії всіх власників землі – права розривати договір оренди землі й працювати самостійно через участь у Товаристві Власників Землі.

Якщо право голосу на виборах - це перспектива часу, то об’єднання одноосібників власників землі - це перспектива сьогодення.

На сьогодні не існує кращої моделі об’єднання як Всеукраїнське Товариство Власників Землі (ВсеТВЗ).

Об’єднання під сервісом Всеукраїнського Товариства Власників Землі не змінює головні принципи самостійного господарювання. Власник землі займається самостійно й вирощуванням, й збиранням врожаю зі своєї земельної ділянки, а значить прибуток від діяльності на його землі належить виключно власнику землі.

Всеукраїнське Товариство Власників Землі – це організоване Власниками землі підприємство для свого сервісного обслуговуванням: кооперації зі збільшення прибутків, зменшення податків та спільного бухгалтерського й податкового адміністрування.

На сьогодні одноосібник на своїй землі втрачатиме 3-10 тис. з 1 гектара землі через неспроможність організувати правильне організаційне за формою та за дією господарювання, неспроможність ведення податкового, бухгалтерського та юридичного адміністрування.  

Для уникнення зазначених фінансових втрат “на рівному місці” та тиску зі сторони “органів” власникам землі все ж таки необхідно об’єднатися через участь у ВсеТВЗ.

Орендарі помиляються. Власники землі – основа відновлення та розвитку сільського господарства. Організувавшись та об’єднавшись, Власники землі стануть основою українського суспільства!

Орендарі – вороги власників землі та українського суспільства. Хто має сумнів – запитайте у тих, хто мав помилку чи був змушений віддати їм землю в оренду.

Одноосібники повинні об’єднатися й показати приклад в самостійному господарюванні іншим власникам землі, допомогти їм вийти з орендних відносин, підтримати словом й ділом.

Продовження договорів оренди землі повинно припинитися!

Я обрав не просте завдання – завдання об’єднувати Власників землі! Об’єднувати й здійснювати колективний захист землі від орендарів та реалізовувати кооперацію Власників землі зі збільшення прибутків, зменшення податків та обліку й податкового адміністрування.

Всеукраїнське Товариство Власників Землі пропонує свою платформу для ефективного та прибуткового господарювання на власній землі власникам землі!

Запрошую до співраці з ВсеТВЗ! т.0972257375

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

Джерело публікації

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новости украины, народная земельная реформа, роман головин, прогрессивные земельные отношения, всеукраинское товарищество собственников земли, всеукраїнське товариство власників землі, всетвз

четверг, 5 августа 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 6 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:21
Киевлян предупредили о грозах и шквальном ветре завтра, 6 августа
20:05
Сегодня ночью в Дарницком районе Киева будут промывать сети водоснабжения
19:45
Зданию “Квіти України” в центре Киева присвоили охранный статус
19:26
Центр вакцинації у Вишгороді відсьогоді працює в холі центральної районної лікарні
19:04
В селі Ташань на Київщині з'явиться центр надання адмінпослуг
18:42
КГГА на 45 млн гривен купила лекарства для больных спинальной мышечной атрофией
18:21
Нову операційну залу та протишокову палату облаштували в Макарівській лікарні
18:02
СНБО поручил Кабмину назначить Кубракова главой Укрзализныци - СМИ
17:48
ГБР проводит осмотр объектов “Киевводоканала”
17:30
Коммунальные памятники архитектуры отреставрируют за миллиард гривен - закон вступил в силу
17:21
Чергове здорожчання електроенергії загрожує закриттями підприємств, - депутат Шапран
17:01
НАПК взялось за проверку судей ВС в деле “Дома-монстра” на киевском Подоле
16:46
Михаил Терентьев: Голосование за проекты Общественного бюджета на следующий год начнется уже 17 августа
16:26
При установке системы кондиционирования в Святошинском детском доме интернате похитили 300 тысяч гривен - прокуратура
16:04
Столичные власти отчитались о присвоении охранного статуса нескольким историческим зданиям
Календарь событий