п'ятниця, 22 листопада 2024 г.
Налоги или вилы

Налоги или вилы

Андрей Головачев

Экономический эксперт

Американские социологи бьют тревогу и утверждают что в США социальное неравенство достигло угрожающих масштабов. Дескать, всего 2% граждан (6,4 млн человек) США владеют 30% совокупного богатства страны!

Все страны, в которых социальное неравенство было даже ниже чем в США, закончили плачевно. Они либо погибли в результате войн, либо прошли через революции, либо распались. Поэтому американцы серьезно волнуются.

А вот в Украине никто не волнуется. Хотя ситуация в этом отношении просто катастрофическая. Она уже почти несовместима с жизнью страны. У нас 30% совокупного богатства страны владеют всего лишь несколько десятков семейств (далеко не 6,4 млн чел как в США).

После распада СССР дикая приватизация, которую осуществил Кучма, привела к такому вопиющему социальному неравенству, которое уже не позволяет объединить общество. Классовые антагонисты живут в параллельных мирах и встречаются только на выборах. Классовая солидарность отчетливо проявляется по высоте заборов вокруг феодальных усадьб. У Президента высота, например, 5 метров! Открыт и доступен!

Разность потенциалов между несколькими сотнями сверх богатых людей в Украине и 40% населения, которые живут за чертой бедности, угрожает вспыхнуть искрой и разрушить государство в любой момент.

На самом деле последний Майдан был серьезным звоночком для творящегося в стране коррупционного беспредела, который увеличивает неравенство и унижает человеческое достоинство. На силу удалось остановить поджоги помещичьих усадьб. Хорошо война помогла и отвлекла.

Однако, свержение преступного клана Януковича не привело даже к попыткам начать решать проблему вопиющего социального неравенства. Правительство Яценюка не нашло ничего лучшего чем повысить тарифы и увеличить налоги на все общество. Это только усугубило проблему. Как оказалось, Яценюк представляет такое же правительство богатых, как и до него Азаров.

Проблема социального неравенства во всех странах решается через введение налогов на богатство. Серьезными налогами облагаются недвижимость, землю, дорогие машины, яхты, капитал и т.д. В Украине богатые люди, которые контролируют парламент, не согласны на это... Более того, никто из них вообще не платит всех причитающихся налогов.

Ситуация в Украине становиться угрожающей и может взорваться в любой момент. Аннушка уже разлила масло... То тут, то там наблюдаются проявления радикального поведения людей.

История дает нам тысячи примеров того, что если проблема огромного социального неравенства не решается цивилизованно, путем введения налогов на богатых, то она решается принудительно вилами.

Обожаю созерцать клинически эгоистическое и близорукое поведение нашей элиты.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

КиевVласть

Теги: социальное неравенство

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.