суббота, 23 октября 2021 г.
На що чекати новому очільнику Київщини від регіону і навпаки

На що чекати новому очільнику Київщини від регіону і навпаки

Ігор Дармостук

Шеф-редактор КиевВласти

Як і прогнозувалося ще в червні, посаду голови Київської обласної державної адміністрації посів 35-річний Михайло Бно-Айріян. Людина з досвідом роботи у МЗС, українською і російською освітами, обізнана на енергетичних питаннях. 

Якщо поколупатися в біографії нового керманича Київщини, то можна побачити, що посада голови області для нього жаданою була давно. Наприклад, в 2016 він подався на конкурс на посаду голови Житомирської ОДА і здобув непогані результати.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Тож, регіон отримав наймолодшого голову адміністрації. Людину з дипломатичною освітою, зв'язками в українському та російському бізнесі та, як на мене, амбітну і цікаву. Київщиною керували міліцейські генерали, аграрії в широкому сенсі слова, правник, вчителька. Комусь було легко входити в регіон і маніпулювати місцевими елітами, хость занурювався у трясовиння міжвидових розбірок і швидко гинув... Хотів написати, що входження Михайла Бно-Айріяна у владу буде важке, але закреслив. Я поняття не маю, чи швидко йому вдасться поналагоджувати комунікації і опанувати процеси. Надто багато перемінних для аналізу відсутні: яка команда, хто патрон і порадник в оточенні Президента, хто спробує взяти на себе роль тіньового керманича, чи стане в опозицію обласна рада. Єдине, що зрозуміло – місцеві еліти, а особливо представники виборної влади, дуже швидко спробують запевнити нового керманича у стовідсотковій відданості на рівні "чєго прікажітє". Хтось навіть спробує взятися вирішувати електоральну задачу для м'якого проходження представників нової влади у раду. А хтось запевнить, що піде це питання вирішувати, зімітує “бурну дєятєльность”, але не зробить нічого. Це не гарно і не погано, так було завжди.

Читайте: Претендент на пост губернатора Киевщины работал в правительстве Азарова

Існує цікава формула, згідно з якою новому керівникові області треба щонайменше півроку, аби фізично перезнайомитися із усіма керівниками напрямів в районах, містах і громадах, та хоча б поверхнево осягнути сенс основних проблем тієї чи іншою галузі та території. Вже дуже скоро ми побачимо Михайла Бно-Айріяна, який їздить Київщиною і представляє нових голів РДА. Новим головам РДА, до речі, також знадобиться від трьох до шести місяців, аби увійти в матеріал. Отже область знову увійшла в цукерково-букетний період оглядин та представлень. Що це означає для регіону, поки залишимо за дужками, аби передчасно не розводити надмірну “зраду” чи невиправдану “перемогу”. Єдиний прогноз, який з точністю до сотої відсотка можна зробити в цій ситуації такий: найближчі три місяці буде весело!

Ігор Дармостук, шеф-редактор КиевVласти

КиевVласть

Теги: новости киевской области, губернатор, киевщина, прогноз, команда, Ігор Дармостук, Михайло Бно-Айріян, шаги

суббота, 23 октября 2021 г.
18:04
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:30
Одну з доріг у Бучанському районі капітально ремонтують у рамках “Великого будівництва”
17:05
В Броварах на Киевщине на переработку сдали тысячи перерезанных экземпляров Библии
16:40
COVID-19 діагностували в 975 жителів Київщини
16:04
В Киеве СБУ разоблачила двух сотрудников ГБР, которые “крышевали” недобросовестных застройщиков
15:35
Рекламная кампания “Интергал-Буд” признана одним из лучших Digital-проектов
15:05
Правоохранители разоблачили группу рейдеров, завладевшими зданиями в историческом центре Киева
14:40
У регіони виїжджатиме група для моніторингу організації місцевою владою заходів щодо подолання COVID-19, — Олексій Чернишов
14:04
КП “Киевтеплоэнерго” начало отопительный сезон в многоквартирных домах столицы
13:05
За поджог замруководителя ОП Жовквы подозреваемым обещали заплатить 7 тыс. долларов - прокуратура
12:02
Майже 500 одиниць спецтехніки: Василь Володін перевірив, наскільки Київщина готова до ліквідації наслідків екстремальних погодних умов
11:02
Правоохранители сообщили жителю столицы о подозрении в завладении недвижимостью Киевского облсовета
10:05
В Киеве на Позняках нетрезвый водитель насмерть сбил пешехода на переходе (фото, видео)
09:03
В Украине за сутки вакцинировано от коронавируса 290 тысяч человек
07:15
Сегодня, 23 октября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 октября 2021 года
Календарь событий