четвер, 18 квітня 2024 г.
Мода чи хвороба суспільства?

Мода чи хвороба суспільства?

Малеча Валерія

Студентка

Ви вважаєте, що добре знаєте своїх дітей? Вони весь час у вас під контролем? Ви впевнені, що підлітки відверто розповідають про свої проблемі та невдачі? А чи могли би ви собі уявити, що кожні 40 секунд у світі якась знедолена дитина зводить рахунки з життям? Також самогубство – це третя за частотою причина смерті підлітка.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV  

Для того, щоб краще зрозуміти причини та наслідки суїциду я провела соціальне опитування двадцяті випадкових перехожих віком від 15 до 18 років, рівну кількість дівчат та хлопців.

Перше, що мене здивувало, можна сказати навіть шокувало, це ставлення підлітків до питань. Їх зовсім не збентежила тема і вони легко, деякі навіть з гумором, вийшли на контакт. А серйозно над проблемою самогубства замислювалися аж 35% опитуваних. Хоча майже усі усвідомлюють жахливі наслідки такого вчинку.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Недоречну креативність підлітки проявляли під час питання про способи самогубства. У деякі моменти ставало лячно від ступеню їхньої обізнаності у цій темі. У результаті нам вдалося виокремити шість найпоширеніших способів суїциду. Перше місце посів стрибок з висоти. Друге місце зайняло отруєння лікарськими препаратами. Третє місце розділили повішення та розкриття вен. А останні місця за пострілом у скроню та утопленням. Щоправда до лав потопельників практично ніхто потрапляти не хотів. "Головне, щоб швидко та безболісно", - стверджували усі як один.

Але ж яка усе-таки причина для такого відчайдушного рішення? Виявилося, що головною провокацією є нерозуміння зі сторони батьків. Також значний вплив має оточення підлітка, а саме його компанія. Ще одна причина самогубства – нерозділене кохання, що частіше зустрічається у дівчат. 15% суїцидів пов’язаних зі школою та вчителями. Сильно збити з вірного шляху можуть також буденні життєві невдачі.

Можливо саме зараз потрібно замислитися над повсякденнім життям ваших дітей? Адже підвищена пильність може врятувати життя.                                                                                 

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV”   

Малеча Валерія "ЮН-ПРЕС", студентка

КиевVласть

Теги: новости киева, самоубийство, подростки, причины

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.