п'ятниця, 22 листопада 2024 г.
Кручу-верчу - применяю как хочу!

Кручу-верчу - применяю как хочу!

Татьяна Петренко

Сопредседатель Национального комитета спасения бизнеса

Обнародован еще ​​один проект решения по МАФ - “О внесении изменений в Правила благоустройства города Киева, утвержденных решением Киевского городского совета от 25 декабря 2008 №1051/1051”!

Главный разработчик проекта: Департамент городского благоустройства и сохранения природной среды КГГА.

Цель проекта -  упрощение порядка демонтажа МАФов в городе Киеве.

Если вкратце еще ​​одно решение из серии: Кручу-верчу - применяю как хочу!

Что могу сказать по данному вопросу:

П. 13.2.1. Підставою для розміщення ТС є паспорт прив'язки ТС. - Тобто, тим, хто отримає пайову участь на півроку згідно проголосованого 04.09.2014 р. Рішення КМР, не гарантується, що вони простоять всі 6 місяців, оскільки Паспорт на МАФ поки нікому не видається.

П. 13.2.5. Власники зобов'язані проводити (не менше одного разу на рік) відновлення зовнішнього вигляду ТС згідно з паспортом прив'язки ТС. - Навіщо зобовязувати робити це не менше одного разу на рік? Які роботи вважати відновленням зовнішнього вигляду МАФ?

Ч. 2 П. 13.2.6. Також, забороняється розміщення ТС на зелених насадженнях. - Краще заборонити видавати документи на встановлення ТС в таких місцях! Та карати чиновників, які видають такі документи! А що якщо отримали дозвіл на таке місце?

П. 13.2.7. ТС, які розміщені (встановлені) без відповідної, оформленої в установленому порядку дозвільної документації, з відхиленням від паспорту прив’язки, вважаються самовільно розміщеними (встановленими) і підлягають демонтажу за кошти особи, що здійснила встановлення, у терміни, визначені в приписі наглядових та контролюючих органів. - Судячи з логіки міської влади - зараз всі МАФ є самовільно встановленими оскільки дозволів не має ні в кого, а база Паспортів на МАФи - втрачена. Не сприймає міська влада і той факт, що раніще отримані паспорти на МАФ є безстроковими та діючими досі.Поняття розміщенні та встановленні є різними: нині всі розміщенні без документів (згідно логіки КГГА), а ось встановлені без документів - це ті, хто встановлював МАФ не маючи на це права - документу.

П. 13.2.8. КП “Київпастранс” як перевізник пасажирів на маршрутах громадського транспорту загального користування в звичайному режимі руху: залежно від пасажиропотоку визначає перелік зупинок, на яких необхідно встановити павільйони очікування, зблоковані з кіосками для продажу проїзних квитків;... в разі виявлення зупинок, на яких встановлені ТС з порушенням чинного законодавства надає інформацію до районних в місті Києві державних адміністрацій та Департаменту міського благоустрою для відповідного реагування. - По-перше, чому таке право надаєтьсяя лише КП "Київпастранс" як такому, що працює в звичайному режимі? Є перевізники, які працюють в режимі маршрутного таксі! Транспорт КП "Київпастранс" охоплює далеко не весь Київ. Як будуть встановлюватись ЗК там, де не ходить транспорт КП "Київпастранс", а лише маршрутний? Чому на зупинках, де не зупиняється транспорт КП "Київпастранс" має керувати саме КП "Київпастранс"? Чи не порушення це монопольного зак-ва? Ой, вибачте, не в нашій державі... швидше всього це вже узгодили з антимонопольним...

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Про демонтаж:

П. 13.3.1. У разі виявлення самовільно встановлених ТС паспорти прив’язки яких анульовані або строк дії яких закінчився, уповноважені особи Департаменту міського благоустрою та районні в місті Києві державних адміністрацій вносять припис його власнику з вимогою усунення порушень шляхом проведення демонтажу об’єкту в зазначений термін (до трьох діб). - Паспорти привязки є безстроковими документами відносно чого вже отримано розяснення! Однак КГГА цього факту не сприймає!!! Наскільки я розумію це важливо для того, щоб мати можливість демонтувати будь-кого, а остання практика демонтажу говорить про те, що демотують саме тих, хто мав Паспорти і не платить хабарів, для того щоб встановити на їх місця "своїх" без жодних документів, які платят хабарі залюбки.

П. 13.3.3. Рішення про демонтаж самовільно розміщених (встановлених) ТС приймається Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районними в місті Києві державними адміністраціями. - Прекрасно!!! Спочатку вище перерахованими пунктами ми винесли всі МАФ за межі законності, а потім перебрали на себе одноосібне право визначення кого демонтувати, а кого ні!

Крім того, згідно даного проекту дозволяється проводити демонтаж навідь якщо власника не має на місці!

П. 13.3.4. Після складання акта демонтажу ТС опечатується та перевозиться на майданчик тимчасового зберігання, де передається відповідальній особі під розпис у акті. - А як бути з фактами коли МАФи вночі під егідою РДА вивозяться просто за межі Киева та кидаються на територію без будь-якої охорони?!

Честно! - Достало!!! Как я понимаю, пришла очередная новая "молодая команда" которая думает что они большие спецы в этой теме!

Подкипает уже…

Демонтажи используют для передела рынка МАФ!

Думаете люди это не видят? - Так вот - видят!!!

Команда навести порядок! Ага!!! Наводят! С теми, кто взятки не платят ментам, прокурорам, главам районов и начальникам благоустройств!!! Именно таких сейчас чаще всего пытаются демонтировать, а на их место ставят тех, кто взятки платит!!!

Теги: кгга, киев, демонтаж, мафы, решение

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.