пятница, 18 июня 2021 г.
Компанія “ТАС Агро” проти інформаційних маніпуляцій і захищає права своїх пайовиків

Компанія “ТАС Агро” проти інформаційних маніпуляцій і захищає права своїх пайовиків

Роман Польовий

Керівник PR відділу ТОВ “ТАС АГРО”

На сторінці  інтернет-видання КиевVласть 27.08.19 була опублікована стаття, щодо можливих втрат компанії “ТАС АГРО”, в який автор та “втілювач” “народної реформи” Головін Р. висловив свою позицію щодо роботи холдингу.

Доводжу до відома, що компанія “ТАС Агро” – успішне, стабільне і надійне підприємство, яке більше 10 років сумлінно і прозоро розвиває аграрний бізнес в різних регіонах України.

Протягом цього часу нам вдалося розширити земельний банк до 80 тис. га (у планах розширення до 200 тис. га), об’єднати навколо себе більше 25 тис. пайовиків. У компанії працює 2 500 працівників, які отримують конкурентну офіційну заробітну плату та інші соціальні виплати.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

У порівнянні з 2017 прибуток компанії виріс майже у 2 рази. По прибутковості з гектара ми не поступаємося іншим великим агрохолдингам. Показники врожайності по культурах, що вирощуються, зараз знаходяться на максимальному рівні у порівнянні с попередніми роками роботи підприємства та набагато більші, ніж середні показники врожайності по Україні. Середньо зважені показники врожайності за 2018 рік “ТАС АГРО” по всіх регіонах розташування підприємств холдингу: пшениця – 5 тн/га, кукурудза – 10,3 тн/га, соняшник та соя – 3 тн/га.  Торік “ТАС Агро” сплатило понад 225 млн. грн. податків до бюджетів усіх рівнів. У 2018 році компанія виплатила 240 млн грн орендної плати, що на 10% вище ніж у 2017 році. Щорічно “ТАС Агро” виділяє понад 10 млн грн на реалізацію соціальних та інфраструктурних проектів у місцевих громадах. За ці кошти ремонтуються школи, дитячі садочки, закуповуються медикаменти для ФАПів, встановлюються дитячі майданчики, відновлюється освітлення, модернізуються водопроводи тощо (більш детальніше про життя компанії на сторінці у Фейсбуку).

За останній час у всіх відділеннях компанії встановлено нові вагові з підключенням до програми 1С, реалізовано проект підключення техніки до GPS моніторингу, посилено контроль за всіма процесами, на елеваторах компанії проведено модернізацію з приймання зернових. І це лише частина інвестицій у розвиток виробничих потужностей компанії, не враховуючи придбання новітньої сільськогосподарської техніки.

Повідомляю, що основна кількість договорів оренди агрохолдингу укладено до 2025-2035 рр., а не 2019-2020 рр., як вважає “втілювач” “народної” реформи. Незначний процес перепідписання договорів оренди відбувається постійно і він доволі успішний. Звичайно, є поодинокі власники паїв, які бажають обробляти землю самостійно, водночас є значна кількість землевласників, які не хочуть працювати самостійно або переходять до компанії “ТАС Агро” від фермерів та інших агропідприємств. Загалом, це традиційний, природній для аграрної галузі процес. Таким чином земельний банк агрохолдингу залишається стабільним протягом останніх років і має послідовну динаміку зростання. Зокрема, протягом 2018-19 рр. земельний банк компанії було збільшено в місцях розташування виробничих підприємств холдингу на 9,9 тис га., в тому числі майже 1 тис. га. за рахунок переходу пайовиків від інших орендарів. Це ознака того, що компанії довіряють, що ми надійний і передбачуваний партнер.

Компанія “ТАС Агро” завжди виступала і виступає за чесні і прозорі відносини з пайовиками. Ми маємо право застерігати пайовиків агрохолдингу про діяльність різного роду аферистів. Особливо, якщо це стосується найціннішого, що у них залишилося – землі. Адже необдумані кроки можуть призвести до втрати їхньої  власності. Слід пам’ятати, що сільське господарство – це важка, надзвичайно ризикована, капіталомістка галузь економіки. Для ефективної роботи у аграрній сфері необхідний досвід, знання, матеріально-технічні засоби, фінансові ресурси та відповідні фахівці.

Роман Польовий, керівник  PR відділу ТОВ “ТАС АГРО”

КиевVласть


Теги: новости украины, агробизнес, ТОВ “ТАС АГРО”, паевики

пятница, 18 июня 2021 г.
07:15
Сегодня, 18 июня, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 18 июня 2021 года
четверг, 17 июня 2021 г.
14:10
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:50
Планові відключення електроенергії в Київській області 18 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:42
Обшуки в “Київавтодорі” провели через розпил фірмою зама Кличка Густєлєва 30 млн гривень на ремонті мостів, - Приходько
20:27
В пятницу, 18 июня, в Киеве будут ограничивать движение транспорта на улице Якуба Коласа
20:01
В Киеве полиция задержала преступную группировку, причастную к похищению гражданина Латвии
19:46
На Киевщине заработали еще три центра вакцинации
19:24
В ночь на завтра, 18 июня, в Оболонском районе Киева проведут промывку сетей водоснабжения (адреса)
19:05
Минкультуры выступает против строительства Украинского национального пантеона на месте Арки Дружбы народов в Киеве
18:50
Столичные власти предупредили киевлян о мошеннических объявлениях по замене окон и балконов
18:36
“Киевавтодор” перенес ремонт Парковой дороги с ограничением движения на июль-август
18:28
Кабмин назначил своим представителем в парламенте Тараса Мельничука
18:25
Киевоблсовет проведет инвентаризацию медучреждений областных общин
18:04
Владимир Бондаренко: Несмотря на плотный график работы - всегда нужно уделять время для живого общения с детьми
17:45
Юристы Киевсовета “завернули” инициативу Богатова по продлению действия старой Программы развития зеленой зоны столицы
Календарь событий