пятница, 22 января 2021 г.
Голосуйте за майбутнє, а не за минуле!

Голосуйте за майбутнє, а не за минуле!

Ірина Лебєдєва

Журналіст

Васильківщину та Обухівщину, які складають 94-й виборчий округ, вже давно прозвали одними з найбільш проблемних регіонів. Тут, за 30 кілометрів від Києва, у 21-му столітті люди живуть тими самими проблемами, що і в Середньовіччі! 

Регулярні відключення водопостачання, нескінченні аварії водопроводу та каналізації, які ремонтують місяцями. Іржава, погано очищена від стічних відходів вода. 

Через постійне цинічне, нахабне та бездумне забруднення річка Стугна перетворилася з найулюбленішого місця для рибалки та відпочинку на бридкий отруйний розчин.

Щодо стану доріг місцеві жителі кажуть: “Доріг у нас нема, є напрямки”. І це не дивно. Бо якщо центральні, які ведуть на Київ, ще час від часу ремонтують, здебільшого під вибори, то міждворові та міжквартальні не бачили ремонту по 10-15 років!  В занедбаних будинках течуть дахи, від цього “зацвітають” і руйнуються стіни, ліфти (там де вони взагалі є).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Молодь масово їде до великих міст на заробітки, бо не вистачає робочих місць. Покинуті напризволяще старі люди, яким швидку медичну допомогу доводиться чекати годинами…

І при всьому цьому 94-й округ з невідомої причини став улюбленим для політиків-гастролерів, які приїздять балотуватися сюди кожного сезону. Лише цього року від цього округу на парламентські вибори подається 41 кандидат! І абсолютна більшість з них – не місцеві. Чому так відбувається? Може тому, що 94-й округ недарма називають головним “розсадником” корупції та фальсифікацій в усій Київській області? Саме цей район став слабкою місциною, через яку до влади регулярно намагаються просунутись численні “ходоки”.

Так все і відбувалося у Василькові та Обухові останні 28 років. Та, схоже, терпець місцевих виборців урвався і вони вперше висунули свого власного кандидата, який жодного дня досі не був у політиці, проте не це є його головною відмінністю від решти депутатів. З усіх претендентів він єдиний – місцевий! 

Тридцятидворічний юрист, правозахисник та економіст Сергій Дронов одразу заявив: “Я йду до Верховної Ради і прошу Вас підтримати мене! Готовий слухати і діяти! Я вирішив балотуватися у рідному 94-ому окрузі, тому що відчуваю відповідальність і впевнений, що здатний ефективно діяти”. 

Дронов народився і виріс у Василькові. І попри те, що зробив успішну кар’єру юриста і менеджера у Києві, не покинув рідного міста, а живе там досі разом із дружиною та донькою, і їхати не збирається: “З цією землею пов’язую своє майбутнє і майбутнє моїх дітей. Я знаю і відчуваю на собі кожен біль цього краю. Тому понад усе хочу зробити його – щасливішим! Мене передусім цікавить добробут цього округу. І так, децентралізація відбувається, але і досі всі ключові рішення, які необхідні для розвитку регіону, приймаються в Києві. Саме зараз, коли після президентських виборів стару систему було зламано, ми отримали реальний шанс на зміни. Але без оновлення Верховної Ради все це не матиме жодного сенсу. Рада потребує нових облич, кваліфікованих спеціалістів, яким будуть небайдужі округи, які вони представляють. Я маю для цього десятирічний досвід роботи юристом, правозахисником. Працював в органах МВС, де займався протидією корупції. Маю цілий ряд наукових праць, опублікованих у наукових виданнях у галузі права. Працюю над дисертацією. Також маю кваліфікацію економіста, досвід роботи на великому бюджетоутворюючому підприємстві. А головне – щире бажання!”. 

Тож не дивно, що і у своїй програмі новоспечений кандидат говорить саме про те, що насправді болить мешканцям його округу. 

“Впевнений, що можу принести користь своїй Батьківщині як депутат Верховної Ради України. І матиму високу честь відстоювати та захищати інтереси мешканців Васильківщини та Обухівщини”. 

Здавалося б, молодий чоловік, який не був у політиці жодного дня, проти чотирьох десятків зубастих корупціонерів, рекламні кампанії яких оплачують олігархи… Але це перший в історії краю кандидат, який одразу ж отримав шалену підтримку рідного міста та всього округу. 

Очевидно, причина в тому, що навіть ще не обравшись, Дронов почав не з обіцянок, а з реальних дій! 

Щодня він проводить щонайменше по три зустрічі з місцевими жителями. І не тільки уважно вислуховує, а й одразу бере в роботу справи, з якими може допомогти просто зараз, як юрист, ще не маючи повноважень депутата. 

Серед справ, з якими ідуть по допомогу до Дронова, і питання з постачанням газу, і приведення до ладу занедбаного стадіону, і дитячі спортивні майданчики, які обіцяли добудувати роками, звісно ж ціла купа проблем ЖКГ, про які до чиновників люди не докричалися. 

За якийсь тиждень слава про те, як молодий юрист і кандидат допомагає людям, облетіла весь Васильків. 

Зараз звернення від громадян він приймає не тільки особисто, а і до спеціального кол-центру за телефоном: +380674448182. Охочих приєднатися або звернутися по допомогу так багато, що 4 липня Сергій Дронов відкриває приймальню за адресою: м. Васильків, вул. Шевченка, 17а, біля готелю “Ярославна”. 

Ірина Лебєдєва, журналіст

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кандидат, политическая агитация, васильків, 94 округ, обухів, васильковщина, обуховщина, сергій дронов, сергей дронов

пятница, 22 января 2021 г.
08:20
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 січня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 22 января 2021
четверг, 21 января 2021 г.
20:45
В пятницу, 22 января, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:26
По случаю Дня Соборности Украины в Киеве запланирован ряд мероприятий (программа)
20:06
Активисты вновь препятствуют демонтажу бигборда с символикой контрразведки Украины у посольства РФ в Киеве (видео)
19:46
Более двухсот домов в Киеве имеют счетчики воды с дистанционной передачей данных
19:24
Во дворе жилого дома в Подольском районе столицы обнаружили ручную гранату
19:03
Власти Киева предупреждают об ответственности за несвоевременную очистку крыш от сосулек
18:43
Голосеевская РГА решила списать дебиторский долг перед банком “Надра”
18:27
На ЖК “Медовый” заканчивают фасадные работы на доме № 2
18:01
В Буче произошло смертельное ДТП с участием трех автомобилей
17:42
Стартовала вступительная кампания в начальную школу А+ в Киеве
17:24
Приєднання нових клієнтів до електромереж – обов’язок “ДТЕК Київські регіональні електромережі”
17:03
КОГА согласовала лицензии на транспортировку тепла на Киевщине
16:42
Регламент Киевоблсовета VIII созыва имеет пять основных изменений (видео)
Календарь событий
Есть тело, нет дела: “вертолетную площадку Януковича” вернули “экс-соратнику” Порошенко
21 января 2021 г. 12:15
Есть тело, нет дела: “вертолетную площадку Януковича” вернули “экс-соратнику” Порошенко
Скандал вокруг конгрессно-выставочного центра (КВЦ) "Парковый", более известного  как “вертолетная площадка Януковича” (рыночная стоимость около 1 млрд гривен), близок к своему банальному завершению. Уголовное производство по факту возможных нарушений законодательства при его строительстве (объект возводили без необходимых согласований на землях историко-культурного значения) закрыто, связанное с экс-нардепом Максимом Ефимовым ООО “Амадеус Ко” давно добилось снятия ареста со своего имущества. На данный момент компания пытается в судебном порядке признать недействительным уже завершившийся договор на право управления этим объектом, который в 2018 году был заключен между Нацагентством по вопросам выявления, розыска и управления “коррупционными активами” и КП “Центр организации дорожного движения”. Вполне вероятно, что ООО “Амадеус Ко” это нужно для того, чтобы добиться возмещения убытков, понесенных за то время, пока КВЦ “Парковый” находился в “чужих руках”.