четверг, 4 марта 2021 г.
Голосуйте за майбутнє, а не за минуле!

Голосуйте за майбутнє, а не за минуле!

Ірина Лебєдєва

Журналіст

Васильківщину та Обухівщину, які складають 94-й виборчий округ, вже давно прозвали одними з найбільш проблемних регіонів. Тут, за 30 кілометрів від Києва, у 21-му столітті люди живуть тими самими проблемами, що і в Середньовіччі! 

Регулярні відключення водопостачання, нескінченні аварії водопроводу та каналізації, які ремонтують місяцями. Іржава, погано очищена від стічних відходів вода. 

Через постійне цинічне, нахабне та бездумне забруднення річка Стугна перетворилася з найулюбленішого місця для рибалки та відпочинку на бридкий отруйний розчин.

Щодо стану доріг місцеві жителі кажуть: “Доріг у нас нема, є напрямки”. І це не дивно. Бо якщо центральні, які ведуть на Київ, ще час від часу ремонтують, здебільшого під вибори, то міждворові та міжквартальні не бачили ремонту по 10-15 років!  В занедбаних будинках течуть дахи, від цього “зацвітають” і руйнуються стіни, ліфти (там де вони взагалі є).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Молодь масово їде до великих міст на заробітки, бо не вистачає робочих місць. Покинуті напризволяще старі люди, яким швидку медичну допомогу доводиться чекати годинами…

І при всьому цьому 94-й округ з невідомої причини став улюбленим для політиків-гастролерів, які приїздять балотуватися сюди кожного сезону. Лише цього року від цього округу на парламентські вибори подається 41 кандидат! І абсолютна більшість з них – не місцеві. Чому так відбувається? Може тому, що 94-й округ недарма називають головним “розсадником” корупції та фальсифікацій в усій Київській області? Саме цей район став слабкою місциною, через яку до влади регулярно намагаються просунутись численні “ходоки”.

Так все і відбувалося у Василькові та Обухові останні 28 років. Та, схоже, терпець місцевих виборців урвався і вони вперше висунули свого власного кандидата, який жодного дня досі не був у політиці, проте не це є його головною відмінністю від решти депутатів. З усіх претендентів він єдиний – місцевий! 

Тридцятидворічний юрист, правозахисник та економіст Сергій Дронов одразу заявив: “Я йду до Верховної Ради і прошу Вас підтримати мене! Готовий слухати і діяти! Я вирішив балотуватися у рідному 94-ому окрузі, тому що відчуваю відповідальність і впевнений, що здатний ефективно діяти”. 

Дронов народився і виріс у Василькові. І попри те, що зробив успішну кар’єру юриста і менеджера у Києві, не покинув рідного міста, а живе там досі разом із дружиною та донькою, і їхати не збирається: “З цією землею пов’язую своє майбутнє і майбутнє моїх дітей. Я знаю і відчуваю на собі кожен біль цього краю. Тому понад усе хочу зробити його – щасливішим! Мене передусім цікавить добробут цього округу. І так, децентралізація відбувається, але і досі всі ключові рішення, які необхідні для розвитку регіону, приймаються в Києві. Саме зараз, коли після президентських виборів стару систему було зламано, ми отримали реальний шанс на зміни. Але без оновлення Верховної Ради все це не матиме жодного сенсу. Рада потребує нових облич, кваліфікованих спеціалістів, яким будуть небайдужі округи, які вони представляють. Я маю для цього десятирічний досвід роботи юристом, правозахисником. Працював в органах МВС, де займався протидією корупції. Маю цілий ряд наукових праць, опублікованих у наукових виданнях у галузі права. Працюю над дисертацією. Також маю кваліфікацію економіста, досвід роботи на великому бюджетоутворюючому підприємстві. А головне – щире бажання!”. 

Тож не дивно, що і у своїй програмі новоспечений кандидат говорить саме про те, що насправді болить мешканцям його округу. 

“Впевнений, що можу принести користь своїй Батьківщині як депутат Верховної Ради України. І матиму високу честь відстоювати та захищати інтереси мешканців Васильківщини та Обухівщини”. 

Здавалося б, молодий чоловік, який не був у політиці жодного дня, проти чотирьох десятків зубастих корупціонерів, рекламні кампанії яких оплачують олігархи… Але це перший в історії краю кандидат, який одразу ж отримав шалену підтримку рідного міста та всього округу. 

Очевидно, причина в тому, що навіть ще не обравшись, Дронов почав не з обіцянок, а з реальних дій! 

Щодня він проводить щонайменше по три зустрічі з місцевими жителями. І не тільки уважно вислуховує, а й одразу бере в роботу справи, з якими може допомогти просто зараз, як юрист, ще не маючи повноважень депутата. 

Серед справ, з якими ідуть по допомогу до Дронова, і питання з постачанням газу, і приведення до ладу занедбаного стадіону, і дитячі спортивні майданчики, які обіцяли добудувати роками, звісно ж ціла купа проблем ЖКГ, про які до чиновників люди не докричалися. 

За якийсь тиждень слава про те, як молодий юрист і кандидат допомагає людям, облетіла весь Васильків. 

Зараз звернення від громадян він приймає не тільки особисто, а і до спеціального кол-центру за телефоном: +380674448182. Охочих приєднатися або звернутися по допомогу так багато, що 4 липня Сергій Дронов відкриває приймальню за адресою: м. Васильків, вул. Шевченка, 17а, біля готелю “Ярославна”. 

Ірина Лебєдєва, журналіст

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кандидат, политическая агитация, васильків, 94 округ, обухів, васильковщина, обуховщина, сергій дронов, сергей дронов

среда, 3 марта 2021 г.
11:38
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В четверг, 4 марта, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:25
В столице стартовала кампания по сохранению краснокнижных цветов
20:05
На Киевщине Госэкоинспекция конфисковала около полутора сотен щеглов у браконьеров и выпустила их на волю (фото, видео)
19:42
Киевлянин ради просмотров видео в интернете атаковал полицейских тарелкой со сливками на Майдане Независимости (фото, видео)
19:24
Кабмин назначил нового “врио” главы Госгеокадастра
19:01
Глава SmartCity.UA Юрий Назаров: Украинские города станут лидерами в смарт-сити революции
18:46
Прокуратура Киевщины выявила многочисленные нарушения прав задержанных и заключенных
18:22
Задолженность столичных предприятий по выплате заработной платы составляет почти 460 млн гривен
18:03
Завод “Радар” выставил детский лагерь санаторного типа “Дружный” на Киевщине на продажу
17:44
С конца марта из Киева в Мариуполь можно будет добраться почти на час быстрее
17:22
Марина Хонда: медицинский туризм может стать двигателем для выхода из кризиса всей туристической отрасли Киева
17:03
В Киеве директору частного предприятия сообщено о подозрении в незаконном сбыте песка из Десенки
16:44
У столичной больницы № 12 на улице Подвысоцкого установили делиниаторы
16:21
Понад дві сотні медиків Київщини вакцинувались проти COVID-19
16:04
Самый большой флаг Украины спустят для плановых регламентных работ
Календарь событий