середа, 15 січня 2025 г.
Ганебна оренда землі чи Всеукраїнське Товариство Власників Землі

Ганебна оренда землі чи Всеукраїнське Товариство Власників Землі

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Був на землі учасниці ВсеТВЗ. У власниці землі немає техніки, не вистачало грошей, але соняшник є – її соняшник. На її місці більшість би продали землю. Для неї земля головніше та цінніше не тільки від того, що земля свята… Я познайомлю вас з нею пізніше…

Не важливо, які у вас можливості – є всі можливості господарювати самостійно!

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ми започаткували нове в земельних відносинах:

  • Без орендарів!
  • Прибуток від землі в 3-7 разів більший, ніж від передачі землі в оренду!
  • 1 рік співпраці, а не мінімальні 7 років орендної кабали!
  • Легально, а не в “тіні”!

Власник землі має отримувати в середньому 8-20 тисяч гривень прибутку з 1-го гектару землі. Й тепер помножте 8-20 тисяч гривень прибутку з 1 гектару на площу вашої ділянки (паю) – таким має бути ваш річний прибуток.

Ми знаємо, як реалізувати можливість отримувати свої 8-20 тис. гривень з 1-го гектару землі й вже це реалізуємо!  

Разом з власниками землі та активними учасниками здійснення прогресивних земельних відносин ми створили Всеукраїнське Товариство Власників Землі (ВсеТВЗ).

Всеукраїнське Товариство Власників Землі (ВсеТВЗ) є головним сервісом, допомогою й підтримкою для власників землі.

Власник землі, співпрацюючи з ВсеТВЗ, отримує особливий статус самостійного господарюючого Власника землі! На сьогодні не існує кращої моделі об’єднання власників землі та заробляння прибутків від землі, як Всеукраїнське Товариство Власників Землі (ВсеТВЗ)!

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Реалізуючи особливий статус для Власника землі, Всеукраїнське Товариство Власників Землі забезпечує вирішення питання високої ціни на врожай, виробничого сервісу, бухгалтерського обліку, прогресивного адміністрування податків та збільшення прибутків.

Співпраця (участь) Власника землі з ВсеТВЗ забезпечить власнику землі можливість самостійного господарювання на власній землі незалежно від віку, стану здоров’я, фінансових чи організаційних можливостей, уникнення зазначених фінансових втрат “на рівному місці” та тиску зі сторони “органів”.

При співпраці з ВсеТВЗ у Власника землі будуть відкриватися додаткові можливості з забезпечення його самостійного господарювання на землі без застави землі: фінансування обробітку землі; купівлі посівного матеріалу; засобів захисту. В основі цього є легалізація діяльності Власника землі, що дає доступ до прогресивного кредитування в майбутньому.

Співпраця з ВсеТВЗ надає власнику землі податкові пільги.

ВсеТВЗ є платником єдиного податку 4 групи та платником податку на додану вартість, що зумовлює особливий режим оподаткування як для ВсеТВЗ, так і для Власника землі.

ВсеТВЗ не платить податок на прибуток, а значить його не платить й власник землі.

Власник землі не платить податок на землю (300-600 грн з 1 га), не платить податок з доходів фізичних осіб (2000-8000 грн. з 1 га) у вигляді податкового зобов’язання та не платить ЄСВ (22% від отриманого доходу).

ВсеТВЗ має гарантовану можливість продажу продукції рослинництва (врожаю) за повноцінною ціною з нарахуванням ПДВ в інтересах Власника землі, коли одноосібники-власники землі змушені продавати врожай на 40-50% дешевше.

ВсеТВЗ має право на повернення ПДВ при закупівлі товарів та послуг.

ВсеТВЗ лише сплачує єдиний податок 0,95% від нормативно-грошової оцінки.

У ВсеТВЗ ведеться персональний бухгалтерський облік по кожному учаснику, що означає облік персональних витрат та персонального прибутку.

Все це формує податкові преференції й позитивні виробничі можливості для Власника землі, який господарює самостійно через участь у ВсеТВЗ в порівнянні з одноосібниками та орендарями та створює умови для отримання в середньому 8-20 тисяч гривень прибутку з 1-го гектару землі.

Так, при вартості врожаю з 1 гектара в 28 тис. гривень (4 тони кукурудзи), власник землі отримає від  8 до 12 тис. гривень прибутку, а при вартості врожаю з 1 гектара в 42 тис. гривень  (6 тони кукурудзи), власник землі отримає від  14 до 22 тис. гривень прибутку.

Вражаючі цифри в порівнянні з орендною платою!

Для реалізації сервісного обслуговування Власника землі Всеукраїнським Товариством Власником Землі, як учасника цього Товариства, необхідне підписання ряду договорів, які забезпечують:

  • офіційне віднесення витрат до господарської діяльності на землі та підстави для легального продажу врожаю за високою ціною;
  • офіційну участь у ВсеТВЗ Власника землі та фінансування самостійного господарювання;
  • персоналізований облік витрат, доходів, податків, прибутків, які виникають при господарюванні на земельній ділянці Власника землі;
  • право на отримання 100% офіційного прибутку (дивідендів) від самостійного господарювання на належній власнику землі земельній ділянці.

Діяльність Всеукраїнського Товариства Власника землі є упереджуючим фактором проти розпродажу української землі. Саме високі прибутки від землі у її власника гарантують відсутність бажання у Власника землі продати землю орендарям, латифундистам та іноземному капіталу.

Одноосібник, співпрацюючи з ВсеТВЗ, почне ефективне господарювання на власній землі й стане позитивним прикладом для інших власників землі, спонукатиме їх припиняти орендні відносини, думати про прогресивне господарювання на власній землі, прибутки від землі та не думати про продаж землі.

Ми вже працюємо! Наш телефон 097 225 73 75, Роман Головін

Також нагадуємо, що:

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ  – СТВОРЕНЕ, ДІЄ І ДІЯТИМЕ ВИКЛЮЧНО В ІНТЕРЕСАХ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ!

МИ ЄДИНІ, ХТО ЗА ПРАВО РОЗРИВАТИ ДОГОВОРИ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ!

ТИСНІТЬ https://www.facebook.com/groups/vlaszem і долучайтеся до ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ у Фейсбуці!

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новости украины, народная земельная реформа, роман головин, всеукраїнське товариство власників землі, прогрессивные земельные отношения, всеукраинское товарищество собственников земли, всетвз, договор аренды земли

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.