вторник, 25 января 2022 г.
Чому селищна голова знищує місцеве самоврядування в Коцюбинському на Київщині?

Чому селищна голова знищує місцеве самоврядування в Коцюбинському на Київщині?

Юлія Главацька

секретар Коцюбинської селищної ради

Місцеві вибори в Україні відбулися ще у жовтні 2015 року. Минуло чотири місяці, а робота селищної ради у Коцюбинському на Київщині паралізована. Новообрана селищна голова Ольга Матюшина зробила раду місцем політичних розправ і поводить себе як місцевий диктатор. Чому так сталося? Аналізуючи, приведу лише факти.

Розкажу лише про деякі кроки Ольги Матюшиної, які вона здійснює на кожному засіданні сесії. Перше – селищна голова цілком ігнорує думку депутатського корпусу: не дає слова, перебиває, принижує, часто переходить на крик. Це добре видно на відео із залу засідань

Друге – пані Матюшина систематично порушує регламент ради. Наприклад, дивним чином намагається знову відкрити сесію, яку ж сама раніше оголосила закритою. Це також зафіксовано на відео.

Проштовхує на голосування суперечливі проекти рішення, а якщо його не голосують, – влаштовує істерику.

Третє – приводить на засідання “свою групу підтримки” і таким чином чинить тиск на депутатів Коцюбинської селищної ради. Народні депутати України, замість того, аби ефективно приймати потрібні економіці закони, приїздять на сесії селищної ради і диктують депутатам, як вони мають голосувати, що їм робити і прикривають бездіяльність, а подекуди й протизаконну діяльність селищної голови. У громади селища є побоювання, що нардепи лобіюють приєднання Коцюбинського до Києва, щоб роздати землі Коцюбинського столичним забудовникам.

Депутатський корпус не може прийняти жодного рішення на користь громади, бо селищний голова саботує роботу ради. Розвиток селища заморозився на місяці і, на жаль, ця криза поглиблюється.

Натомість з’являються інші рішення, а точніше підробки рішень. Йдеться про документ, який Матюшина подала у реєстраційну службу – рішення 1-ої сесії 7-го скликання Коцюбинської селищної ради “Про результати виборів Коцюбинського селищного голови та депутатів Коцюбинської селищної ради”. За даним фактом новостворена поліція вже відкрила кримінальне провадження.

Хочу запевнити, що такого документу існувати не може! На першому засіданні сесії жодних проектів рішень на голосування не виносилося. 

Виходить, маємо сфабрикований службовий документ зі справжнім підписом селищного голови. Такі дії неприпустимі. Сьогодні отримали одну підробку, а завтра – таким же сфабрикованим рішенням Матюшина може віддати Коцюбинське столиці, дозволити вирубку лісу чи закрити школу. Це обман та ігнорування не тільки депутатського корпусу, а усіх мешканців Коцюбинського, які обирали Матюшину селищною головою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Загрозлива ситуація, що створила Матюшина у Коцюбинському, вже давно перейшла кордони нашого селища. Тому депутати звернулися до Верховної Ради України, Київської обласної ради та правоохоронних органів з проханням зупинити свавілля селищного голови. Під зверненнями підписалися більшість депутатів Коцюбинської селищної ради. Мій підпис під цими документами також є.

Дії Матюшиної розслідуються за двома кримінальними провадженнями. Бо очевидно, що голова перевищила свої повноваження і навіть більше – сфабрикувала службовий документ. Ми будуємо правову державу, тому закривати очі на такі порушення селищного голови було б зрадою.

Всім відомо, що Ольгу Матюшину активно підтримує колишня журналістка Ірина Федорів, яка раніше встановлювала дитячі майданчики за підтримки компанії “Bionic Hill”, зокрема, без належно оформленої документації.

Ірина Федорів неодноразово звинувачували у перекручуванні фактів та маніпуляцією свідомістю громади. Вона вводить в оману журналістів центральних ЗМІ і налаштовує їх проти депутатів селищної ради, яких обрала коцюбинська громада. Дії Ірини Федорів не користуються повагою у жителів селища. До прикладу, кандидат, якого підтримувала Федорів до селищної ради, з тріском програла вибори в окрузі, де живе Федорів.

Дії Матюшиною чітко режисуються ззовні. Під час останнього засідання ради, нам вдалося ознайомитися з інструкцією, яку Матюшиній спустили “згори”. Дана інструкція чітко підтверджує, що Ольга Матюшина не є самостійною фігурою у прийнятті рішень і що комусь невигідно, щоб Коцюбинська селищна рада почала працювати. У цьому “документі”, обраних громадою депутатів називають “орками”. Це все, що потрібно знати про рівень поваги з боку селищної голови до принципів місцевого самоврядування та обраних коцюбинчанами депутатів.

Тому моє звернення адресоване журналістам, котрі хочуть все таки знайти правду, розібратися у ситуації, яка наростає у Коцюбинському. Депутатський корпус відкритий. Ми готові говорити і захищати громаду від голови, яка позбавляє селище розвитку. Приїздіть у селище, поспілкуйтеся з кожним депутатом селищної ради і дізнайтеся правду. І головне, не будьте ляльками у руках місцевих ляльководів – вони вже кілька років поспіль справно виконують замовлення столичних забудовників на інформкампанію щодо приєднання Коцюбинського до Києва.

Особисто я балотувалася у депутати Коцюбинської селищної ради не для того, щоб брати участь у політичних маніпуляціях Матюшиної. Не для того, щоб годинами дивитися на істеричні випади селищної голови. Я, і більшість моїх колег, прийшли працювати на громаду, яка нас обрала. І ми просимо забезпечити це право і обов’язок депутата.

КиевVласть

Теги: новини київщини, матюшина, диктатор, селищна рада, коцюбинське, робота, паралізована, селищна голова

вторник, 25 января 2022 г.
12:25
Сегодня, 25 января, вышгородские школы на Киевщине перешли на дистанционное обучение
12:03
Первому замглавы КГГА Поворознику сообщили о подозрении, - Кличко
11:57
ВР призвала международное сообщество осудить РФ за шантаж Украины полномасштабным вторжением
11:45
В прошлом году “Киевмедспецтранс” совершил 600 тысяч выездов
11:35
Рада разблокировала подписание закона об авторских правах и роялти за трансляцию музыки
11:24
В Киеве прокуратура обеспечила возврат общине города четырех квартир
11:06
За добу на коронавірус захворіли 745 жителів Київщини
11:03
Рада разблокировала подписание закона о создании нового телеком-регулятора
10:45
Оплата за пользование лесными ресурсами Киевщины в 2021 году превысила 120 млн гривен
10:21
Курс валют в Киеве: 25 января 2022 года
10:04
Движение в центре Киева затруднено из-за митинга предпринимателей (фото, видео)
09:45
В четверг, 3 февраля, пройдет заседание Киевсовета
09:22
Из-за ДТП с потерпевшими на трассе Киев-Одесса затруднено движение в направлении столицы (фото, видео)
09:01
В Украине за сутки против COVID-19 вакцинировано около 70 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 января, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 января 2022 года
Календарь событий