субота, 20 квітня 2024 г.
Чому кияни й далі платитимуть Ахметову, але лишатимуться без гарячої води та опалення

Чому кияни й далі платитимуть Ахметову, але лишатимуться без гарячої води та опалення

Юрій Левченко

Депутат Верховної Ради VIII скликання

Сьогодні Київрада продовжила дію договору з ахметівським “Київенерго”. Теплоенергетичний комплекс столиці залишається під контролем олігарха-сепаратиста.

Знаючи ставлення киян до Ахметова та його Київенерго, Кличко всіляко намагався надурити громаду і на сесію мер виніс проект рішення з назвою “Про припинення угоди…, з компанією Київенерго”. Однак в першому ж пункті цього проекту зазначено про необхідність продовження цієї угоди ще на півроку!

Заступник Кличка Пантелеєв (давній соратник Пилипишина, до речі) на сесії як міг захищав Ахметова, що мовляв, якщо припинити угоду то можуть виникнути ризики перебоїв з електропостачанням тощо. Однак він чомусь не згадав про "ризики", з якими щодня зіштовхуються кияни коли не мають ні гарячої води ні опалення, а натомість мають шалені тарифи.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В Києві протягом року відбувається в середньому понад 9500 аварій на тепломережах. Якщо врахувати, що рік складається з 8760 годин, то виходить, що в середньому кожної години відбувається більш ніж одна аварія в столиці. У нас 1788 км теплових мереж перевищили 25-річні строки експлуатації.

За ці роки приватного Київенерго, керуючись лише власною вигодою, Ахметов довів теплоенергетичний комплекс столиці до відверто катастрофічного стану.

І ось, замість того, щоб повернути контроль місту на своїми теплоенергетичними активами, Київрада продовжує договір з олігархом, а профільний департамент вже розробляє нову угоду про передачу комплексу в концесію. Кличко розповідає що передасть майно в управління якійсь західній компанії , але ми розуміємо що це за компанія буде - з кінцевим власником у вигляді двоюрідної сестри Ахметова чи троюрідної тітки Фірташа. До речі, сьогодні кличківська більшість відмовилася додавати в своє рішення пункт, про те, що комплекс має лишатися виключно під комунальним контролем.

Натомість, якщо залишити майно в комунальному управлінні, то крім контролю і безпеки киян, місто зможе контролювати також і тарифи.

Наприклад у місті Хмельницькому, де теплоенергетичний комплекс повністю знаходиться в комунальному управлінні, найнижчі тарифи на тепло серед всіх облцентрів, а відповідне підприємство навіть показує прибуток!

Для цього потрібно просто не красти, призначити ефективне керівництво та думати про своє місто, а не друзів-забудовників та олігархів.

Отже, не дивлячись на те, що депутат Київради Кутняк Святослав на сесії доступно пояснив чому не можна продовжувати угоду з Ахметовим і що треба змінити в проекті рішення, кличківська більшість залишилася вірна своєму шефу й проголосувала за це злочинне рішення.

Ось результати голосування по фракціям:

“Солідарність” (БПП + УДАР): 43 – За, 0 – Проти, 0 – Утрималось

“Самопоміч”: 0 – За, 0 – Проти, 16 – Утрималось

ВО “Батьківщина”: 7 – За, 0 – Проти, 0 – Утрималось

“Єдність”: 12 – За, 0 – Проти, 0 – Утрималось

ВО “Свобода”: 0 – За, 11 – Проти, 0 – Утрималось

Тому, якщо ви живете в Києві, коли у вас знову виникнуть проблеми з опаленням чи зникне гаряча вода (якщо вона звісно повернеться взагалі), то знайте кому дякувати...

Відео детального розгляду проекту на сесії Київради:

Юрій Левченко, депутат Верховної Ради

Джерело

Теги: опалення, ринат ахметов, тарифи, гаряча вода, Юрій Левченко, Київенерго, угода з Київенерго, комунальне управління

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.