середа, 15 січня 2025 г.
Благодійність як норма сучасності

Благодійність як норма сучасності

Олена Гриб

менеджер "І.Б.К. Девелопмент"

Благодійність в наш час вже стала нормою прояву гуманності та людяності. І одним з найсильніших та потужніших особливостей людини – є бажання допомагати іншим та ділитися своїми благами. У цивілізованих країнах пожертви  – це норма життя. Люди вважають абсолютно природним 10% свого часу або доходу спрямувати на суспільно добрі справи, наприклад, на допомогу або підтримку перспективних проектів.

Компанії, оцінивши свої можливості, можуть займатися благодійністю, незалежно від сфери своєї діяльності, та витрачаючи не кошти, а ресурс. 

Надавати безкоштовні консультації, майстер-класи, послуги оренди приміщень чи обладнання, навчати молодих спеціалістів та ділитися позитивними кейсами – все це допомога.

Благодійність може відігравати важливу роль в бізнесі з багатьох причин.

Перш за все, підтримка благодійних організацій може допомогти бізнесу залучати нових клієнтів та зберігати існуючих. 

Багато споживачів віддають перевагу тим компаніям, які показують свою соціальну відповідальність та допомагають громаді. Крім того, акції благодійності можуть збільшити відомість бренду та зміцнити його репутацію.

Друге, підтримка благодійних організацій може покращити стосунки зі співробітниками та залучити нових талантів. Багато людей хочуть працювати в компаніях, які дійсно допомагають громаді та показують соціальну відповідальність.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Третє, підтримка благодійних організацій може допомогти бізнесу створити позитивне вплив на оточуюче середовище та зменшити його вплив на довкілля. Бізнес може підтримувати проекти з екології, збереження природи та зменшення викидів в атмосферу, що допоможе не лише залучити клієнтів, але й покращити якість життя людей та довкілля в цілому.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Крім того, підтримка благодійних організацій може створити можливість для бізнесу долучитися до розвитку спільноти та впливати на соціальні проблеми, що є важливим для багатьох людей. 

Ваша компанія може долучитися до вирішення глобальних проблем місцевої громади чи суспільства в цілому, привернувши увагу ЗМІ, що пришвидшить поширенню інформації та залученню інших партнерів. 

Таким чином це збільшить шанси на швидше вирішення питання, підвищить віру в компанію та її суспільно відповідальну позицію.

У цілому, благодійність може відігравати важливу роль в успіху бізнесу, допомогти залучити та зберегти талановитих та мотивованих співробітників, які бажають працювати для компанії з сильними цінностями та метою. Ідея допомогти повинна бути чесною та інтегрованою частиною діяльності компанії.

Якщо ваша ідея має кінцеву мету та правильну стратегію – благодійність може бути вигідною для бізнесу, спільноти та глобальної економіки в цілому.

КиївВлада

Теги: війна, відновлення, благодійність, бізнес, відновлення київщини, соціальна відповідальність, ІБК Девелопмент

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.