неділя, 24 листопада 2024 г.
Аналізую події навколо вбивства екс-депутата РФ Дениса Вороненкова

Аналізую події навколо вбивства екс-депутата РФ Дениса Вороненкова

Віталій Купрій

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Мене зацікавила нещодавна заява його колеги Іллі Пономарьова про те, Вороненков міг свідчити проти російського генералітету. Цитую ""Он понимал, как работают колесики, в частности, войны, он понимал финансовую заинтересованность людей в контрабандных потоках. Как мы сейчас хорошо знаем, в Украине вся эта война крутится вокруг контрабанды, и финансируется она за счет контрабанды. Именно в этом была его ценность. Что касается показаний по делу Януковича, то их в определенной степени может дать абсолютно любой российский депутат или чиновник".

Наскільки я пам'ятаю, одним із мотивів швидкого надання Порошенком українського громадянства Вороненкову було захистити важливого свідка у справі про держзраду Януковича. Тепер виникає питання: чому Вороненков не встиг повідомити українським правоохоронцям про всі зловживання російського генералітету?

Якщо б він це зробив, то тоді російським спецслужбам не було сенсу його вбивати. Адже відео допиту і всі документальні підтвердження вже були б у нашого генпрокурора. І їх демонстрація суспільству могла б підтвердити російський слід у вбивстві.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Але із заяви Іллі Пономарьова виходить, що Вороненков знав про корупційні злочини в російській армії, але НЕ повідомив про них українську сторону. Хоча мав на це достатньо часу. Тоді дійсно для російських спецслужб логічно було б прибрати важливого свідка.

Ось щось тут не клеїться. Або Пономарьов каже неправду, або вже наші спецслужби "прогавили" такі серйозні покази свідка. Не можна було давати громадянство України людині, яка голосувала за анексію Криму, без серйозних на це підстав.

В обмін на громадянство треба було "витиснути" з Вороненкова ВСЕ що він знає про злочини путінського режиму. Якщо цього не зробили, то це непрофесійно і антидержавно!

Щось мені здається, що в цій історії є глибоке підводне каміння, про яке ми не знаємо.

Віталій Купрій, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Джерело

КиевVласть

Віталій Купрій, Денис Вороненков, Ілля Пономарьов, вбивство, контрабанда, громадянство

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.