субота, 14 грудня 2024 г.

Особливості та переваги використання криптовалютних гаманців

Особливості та переваги використання криптовалютних гаманців

Більшість трейдерів-початківців на біржі криптовалют ставлять перед собою мету отримати якомога більший профіт в стислі терміни. Їх цікавить ціна біткоїна, стейблкоїна та деяких альтернативних монет, за допомогою яких вони створюють торгові пари. Однак у разі отримання омріяного прибутку стає актуальним питання – де зберігати цифрові гроші. Виводити їх у фіатні гроші не зовсім зручно, тому і був придуманий стейблкоїн, та й комісію за обмін ніхто не скасовував. Ідеальним варіантом у цьому випадку стає криптовалютний гаманець.                                                                                                                             

                                 На правах реклами

У чому перевага криптогаманців?

Основною причиною для зберігання криптовалюти в е-гаманці є його безпека. Кожен власник отримує свій ключ, який зберігається на сервері. При відкритті другого криптогаманця генерується новий код. Щодо додаткових переваг, які дає криптовалютний гаманець, необхідно відзначити такі моменти:

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

  • проведення транзакцій займає частки секунди;

  • вся інформація щодо переказів та переведення в готівку коштів зберігається в блоках;

  • найкращі гаманці надають можливість зберігати різні цифрові валюти;

  • реєстрація займає мінімум часу.

І, звичайно, весь процес здійснюється анонімно, чим і славиться блокчейн-технологія. Якщо ви не втратите унікальний ключ-код, то вкрасти гроші з криптогаманця буде неможливим. Це робить його найпривабливішим місцем для зберігання власних коштів. При цьому досвідчені інвестори рекомендують відкривати кілька е-гаманців, що дозволить вам не “складати яйця в один кошик”. У разі втрати коду ви не втратите всі заощадження.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Особливості офлайн-криптогаманців

Як відомо, такі криптовалютні гаманці можуть використовуватися без підключення до інтернету. Для його експлуатації необхідно завантажити програму на лептоп або персональний комп'ютер і зберегти як файл. Такий вибір є оптимальним для інвесторів, які оперують великими сумами, проте зберігання вимагатиме чимало пам'яті, оскільки програми можуть “важити” до 100 Гб.

Також існують холодні криптогаманці, які називаються апаратними. Їх використовують інвестори, які мають на меті зберегти крипту, переважно біткоїни та інші стабільні токени. Для регулярної торгівлі на біржі такі е-гаманці не підійдуть.

Багато інтернет-браузерів пропонують користувачам зручні розширення, які можуть використовуватися як криптовалютні гаманці. Їхня перевага в тому, що криптогаманець налаштований не лише для трейдингу, а й для розрахунків за товари в інтернет-магазинах.

Також існує чимало гаманців, які інтегровані у платіжні системи (Binance Pay). Вони дозволяють зберігати кошти, швидко заводити їх на біржу, а також розплачуватися за покупки в онлайн- та офлайн-магазинах за допомогою смартфона та NFC-технології.

Зі зростанням функціональності е-гаманців зростає інтерес населення та бізнесу до цифрових валют. Адже якщо раніше використання таких грошей розглядалося лише як одержання профіту з метою перевести їх у фіатні валюти, то сьогодні крипту не потрібно виводити в “реальність”, оскільки за допомогою неї можна оплатити величезну кількість товарів та послуг.

Теги: промо, інтернет, біткоїн, трейдинг, заробіток, стейблкоїн, криптогаманці

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.