вівторок, 19 березня 2024 г.

Где в Киеве смотреть онлайн-трансляции пасхальных богослужений

Где в Киеве смотреть онлайн-трансляции пасхальных богослужений

В этом году на Пасху в православных и греко-католических храмах Киева состоятся торжественные богослужения. В рамках спецпроекта “Где в Киеве”, издание КиевVласть рекомендует читателям оставаться дома и смотреть онлайн трансляции праздничных служб.

Киево-Печерская Лавра

Начиная с пятницы, 30 апреля, Киево-Печерская Лавра будет проводить онлайн-трансляцию церковных служб. В пятницу состоится чтение молитв “Воспоминание Святых Спасительных Страстей Господа нашего Иисуса Христа” и Вечерня с выносом Святой Плащаницы в закрытом режиме. В субботу, 1 мая, в Трапезном храме традиционно начнется Пасхальная заутреня. Начало трансляции в 23:30. Посмотреть ее можно на канале Лавры в YouTube.

Ссылка на трансляцию: youtube.com

Сайт: lavra.ua

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Свято-Успенская Почаевская Лавра

На Пасхальные праздники в Почаевской Лавре ожидается Всенощное бдение в Свято-Успенском соборе, Ранняя Литургия в Свято-Троицком соборе, Акафист перед Почаевской чудотворной иконой Божией Матери, и Молебен. На сайте доступно два вида трансляции – аудио и видео. Также на смартфон или планшет можно скачать специальное приложение, которое позволит прослушивать Богослужения. Видео-трансляция будет проходить онлайн на YouTube канале лавры.

Ссылка на трансляцию: youtube.com

Сайт: pochaev.org.ua

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Спасо-Преображенский собор

С пятницы по воскресенье собор будет транслировать богослужения у себя на сайте. В пятницу состоится вынос Плащаницы и чтение молитв. В субботу можно послушать Божественную Литургию, Чтение Деяний Апостольских, а в 23:30 послушать полунощницу. В полночь начнется Пасхальная утреня, а затем состоится праздничная Литургия.

Ссылка на трансляцию: youtube.com

Сайт: preobraz.kiev.ua

Введенский Обыденный Храм

Видеотрансляция может быть полезна всем, кто желает приобщиться к православному богослужению. Для просмотра прямых трансляций богослужений с двух видеокамер и разных ракурсов, нужно запустить в браузере ПК одновременно два плеера. Также в одном из окон паузой можно синхронизировать обе трансляции. Чтобы просмотреть или прослушать прошлые записи, можно перейти по ссылкам в отдельные плейлисты трансляций богослужений из центральной или боковой видеокамер.

Ссылка на трансляцию: youtube.com

Сайт: vvedenskij-hram.church.ua

Свято-Троицкий Ионинский монастырь

Онлайн веб-камера установлена в Свято-Троицком Ионинском монастыре Киева. Камера позволяет в реальном времени увидеть и услышать прямую трансляцию богослужения в монастыре. Прямые трансляции богослужений осуществляются согласно монастырскому расписанию: начало утреннего богослужения в 7:45, начало вечернего богослужения в 16:00 по местному времени. Свято-Троицкий Ионинский монастырь — мужской монастырь Киевской епархии Украинской православной церкви, расположенный в Печерском районе Киева. Монастырь основан в 1860-е годы архимандритом Выдубицкого монастыря Ионой (Мирошниченко) на землях княгини Екатерины Васильчиковой, вдовы киевского генерал-губернатора.

Ссылка на трансляцию: youtube.com

Сайт: geocam.ru

В следующих текстах проекта “Где в Киеве” вы узнаете, где в столице Украины приобрести эко-продукты.

Заглавное фото: delo.ua

Пишите нам на почту: [email protected]

КиевVласть

Наталья Гринченко

Теги: Где в Киеве, храмы, пасха 2021, церковные богослужения, литургии

понеділок, 18 березня 2024 г.
20:45
У столиці цього тижня заплановані продуктові сільськогосподарські ярмарки (локації)
20:34
Кличко попросив журналістів Bihus.info передати правоохоронцям інформацію щодо розслідування по заробіткам оточення Брагінського на контрактах з “Київським метрополітеном"
20:23
На Новопавлівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 21 разів намагався прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
20:02
В Ірпені відкрили денний центр підтримки дітей та сімей
19:43
Зеленський зустрівся із членом Сенату Конгресу США Гремом
19:22
“Муніципальна Охорона” провели навчання з відпрацювання дій у разі позаштатної ситуації в столичних закладах освіти
19:05
Ірпінь відвідали представники міжнародної організації ЮНІДО
18:46
9 років тюрми отримав самопроголошений голова Димерської тергромади, який співпрацював з окупантами
18:26
На озері Богатирському було виявлено перевищення норми нафтопродуктів у 3,6 рази, - “Плесо”
18:03
На Київщині пройде лекція-презентація “Історія дайвінгу у Світі та Україні”
17:46
Чеська залізниця запускає новий поїзд до України
17:27
Столичні правоохоронці повідомили про підозру організаторам черговой схеми незаконного виїзду за кордон (фото)
17:05
У Києві спростять порядок встановлення меморіальних дощок
16:45
У Деснянському районі п’яний водій вчинив потрійну ДТП, постраждали двоє водіїв
16:25
Міноборони у лютому заблокувало постачання 264 т неякісних продуктів до військових частин
16:03
Відзавтра, 19 березня, на станції метро “Шулявська” розпочнеться капітальний ремонт ескалатора
Календар подій
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
18 березня 2024 г. 09:00
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
Посадовці КМДА формально ще можуть спробувати відстояти в касаційному суді свою позицію – не видавати МУО на проєктування, які допоможуть замовникам легально перетворити історичну садибу Маліна (1890 рік побудови) на вул. Олександра Кониського, 22 у сучасний житловий будинок. Чиновники до цього програли два суди по цьому питанню. Причина – історичному об'єкту офіційно не надано статус пам'ятки, а гучне рішення Київради від серпня 2021 року, яким власникам таких об'єктів було рекомендовано утриматися від здійснення робіт в них, як на цьому ще тоді наголошувала КВ, не має “зобов'язального характеру”. Поки київські активісти добиваються присвоєння садибі Маліна охоронного статусу, забудовники, які, схоже, пов'язані з “групою родин Негрича та Голиці", встигли зруйнувати значну частину будівлі. Відповідні слідчі дії станом на сьогодні ніяких результатів не принесли і, ймовірно, вже не принесуть.
Позивний “Тьотя”: за що судитимуть ексгендиректорку столичного КП “Інформатика” Вероніку Малкову
14 березня 2024 г. 09:00
Позивний “Тьотя”: за що судитимуть ексгендиректорку столичного КП “Інформатика” Вероніку Малкову
Столичні правоохоронці завершили слідство відносно ексгендиректорки та діючої заступниці керівника КП “Інформатика” Вероніки Малкової (на колажі). Наразі вона офіційно є обвинуваченою у розповсюдженні даних з вуличних камер відеонагляду, які встановлювалися в Києві за рахунок коштів міського бюджету. За цей злочин посадовиці загрожує до 5 років позбавлення волі, але яким буде кінцевий вердикт Шевченківського райсуду, покаже час. Так, слідчі встановили, що Малкова спільно ще з двома особами, один із яких є її підлеглим, допомагали громадянам, зокрема, встановлювати маршрути переміщення транспортних засобів по місту. Такий процес вони називали “розшуком”, а тодішня очільниця “Інформатики” навіть мала “позивний” – “Тьотя”. При цьому, в КМДА і Київраді, схоже, не поспішають робити свої кроки щодо покарання винних. Малкова повернулася до роботи після відсторонення у березні 2023-го, а ініціатива депутатського корпусу щодо створення спеціальної комісії, яка розслідує такі інциденти, так і не була офіційно запроваджена.