середа, 11 грудня 2024 г.

Где в Киеве искать лучшие обзорные площадки

Где в Киеве искать лучшие обзорные площадки

Благодаря холмистому рельефу, в Киеве есть большое количество мест, где можно насладиться прекрасными видами на старый город и полюбоваться живописными закатами. В рамках спецпроекта “Где в Киеве” издание КиевVласть расскажет, где в столице посетить обзорные площадки.

Гора Щекавица

Здесь нет обустроенной смотровой площадки, как на многих киевских холмах. Щекавица имеет одну особенность – угол обзора в 270 градусов. Панорама города с этой точки охватывает Подол, Петровку, Виноградарь, Оболонь, Троещину, Березняки. Кроме того, посещая гору, можно увидеть первую мечеть Киева Ар-Рахма

Где: ул. Нижнеюрковская, 3 (по ул. Олеговской 42-44 спускаться вниз к гаражам, затем, когда упретесь в них, повернуть направо и пройти через небольшой проем между ними)

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Аллея художников 

Аллея художников в Киеве соединяет Андреевский спуск и Владимирскую горку, проходя от линии фуникулера у его верхней станции вдоль холма, на котором построена Андреевская церковь. Это место уже успели назвать “киевским Монмартром” (Холм и высочайшая точка Парижа. В конце XIX века здесь жили и творили Ренуар, Ван Гог, Аполлинер, а чуть позже — Пикассо, Модильяни и др. Здесь проходили встречи парижской богемы).

Где: ул. Десятинная, 12

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Замкова гора

Старокиевская гора – один из центральных киевских холмов. Находится в Шевченковском районе, рядом с Национальным Музеем Истории Украины. На горе можно также увидеть фундамент Десятинной церкви. Отсюда открывается вид на Воздвиженку и Подол. Отдельного внимания заслуживает вид с холма Детинка. А по пути на площадку можно прогуляться по Пейзажной аллее. С Замковой горы открывается отличный вид на Подол, Андреевский спуск и Андреевскую церковь, а также Воздвиженку — увидеть это вживую или сфотографировать нужно хотя бы раз в жизни, особенно если вы там еще никогда не были.

Где: Андреевский спуск, 22Б

Черепанова гора

Возвышенность в самом сердце столицы, известная благодаря Госпитальному укреплению Киевской крепости. Самое известное ее сооружение – Косой капонир. Именно возле него открывается прекрасный вид на Олимпийский стадион, Паньковщину и Новое Строение. На Черепановой горе расположены Национальный университет физического воспитания и спорта Украины, гостиницы “Русь”, “Президент-отель Киевский”.

Где: ул. Госпитальная, 24а (м. Палац спорта или Олимпийская)

Софийская колокольня

Софийский собор всегда привлекает туристов, которые приехали посмотреть исторический центр столицы. Но не каждый киевлянин поднимался на ярусы этого грандиозного сооружения украинского барокко. Киев откроется с высоты 76 метров. Вас ждет вся красота архитектуры центра столицы, а также панорама Левого берега.

Где: Софийская площадь (м.Золотые ворота)

Сколько: взрослый билет – 25 грн за вход + 60 грн за подъем на колокольню, льготный общей стоимостью 35 грн.

В следующих текстах проекта “Где в Киеве”, вы узнаете, где в столице Украины посетить школьные ярмарки.

Заглавное фото: zagranitsa.com

КиевVласть

Анастасия Хиценко

Теги: досуг, куда сходить, Где в Киеве, лето, отдых, обзорный площадки

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.