середа, 24 квітня 2024 г.

Зять Боголюбова и папа Басса взялись за “Днепровские башни”

Зять Боголюбова и папа Басса взялись за “Днепровские башни”

В истории известных по фотографиям всей Украине “Днепровских башен”, чьи шесть недостроенных коробов угрожающе возвышаются рядом с Московским мостом, вскоре может быть открыта новая глава.

По информации источников, заслуживающих доверия, за доведение проекта до ума взялись широко известные в узких кругах Станислав (Давид) Шейхетов и Яков Басс, при участии еще нескольких лиц.

Шейхетов известен тем, что он много лет входит в попечительский совет Днепропетровской еврейской общины, самой, наверное, влиятельной в Украине. Менее известная страница его биографии – родство с Геннадием Боголюбовым, ближайшим партнером Игоря Коломойского по группе “Приват”. Боголюбов, естественно, также входит в попечительский совет Днепропетровской еврейской общины. Но главное в связи этих двух человек, что Шейхетов женат на дочке Боголюбова.

Яков Басс, несмотря на практически стерильную чистому в Интернете по его поводу, известен киевлянам как отец Дениса Баса – того самого, который при мэре Леониде Черновецком занимался самыми неприглядными схемами распила городского имущества.

Поговаривают, что папа уехал вслед за сыном в Москву. Но, в отличие от Дениса, который в Белокаменной руководит компанией “Интурист” и, поговаривают, консультирует московского градоначальника Собянина, Басс-старший ведет себя очень тихо. Впрочем, точно так же он вел себя и в бытность Дениса большим человеком в Киеве.

Но, похоже, настало время для возвращения. По данным сведущих людей, бизнесмены, заручившись финансовой поддержкой в США, намерены довести проект до завершения. По версии наших источников, средства в одном из банков Восточного побережья Штатов привлечены под 20% годовых, что наводит на очевидную мысль о высокой стоимости квадратного метра в “Днепровских башнях”.

Если, конечно, они будут достроены в существующем виде, а не снесены. Ведь, помимо того, что здания простояли несколько лет, открытые всем ветрам, и на них произошел даже один случай самоубийства, здания построены с существенными отклонениями от проекта, ставящими под вопрос саму их функциональность как жилых строений.

Почему так криво строила компания “УкрАзияСтрой”, за которой, по устойчивым слухам, стоял тогда еще олигарх Виталий Гайдук? Наверное, этот вопрос стоит обратить к изначальному заказчику проекта – Главному управлению внутренних войск МВД.

Как пока открытым остается и вопрос: получат ли 400 офицеров МВД и 300 инвесторов, вложивших десятки миллионов в будущее жилье, в случае достройки “Днепровских башен”?

KV будет отслеживать события, связанные с “Днепровскими башнями”, с особым интересом.

фото panoramio.com

Теги: банк, квартира, коломойский, долгострой, ордер

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.