середа, 15 січня 2025 г.

Плис хочет сделать банкира Порошенко главным экономистом Киева

Плис хочет сделать банкира Порошенко главным экономистом Киева

Полулегитимный первый замглавы Киевской горгосадминистрации (КГГА) Геннадий Плис продвигает советника директора КП “Киевское инвестиционное агентство” Светлану Принаду (на фото) на должность директора Департамента экономики КГГА. Конкурс на данную должность не объявлен и, похоже, даже не будет проводиться.

Об этом KV сообщил источник в КГГА.

Первый замглавы КГГА Геннадий Плис, фото взято отсюда

“Буквально на днях Геннадий Владимирович (Плис, - KV) поднял тему, что надо назначать Принаду директором Департамента экономики. У нас говорят, что назначение пройдет без проведения конкурса”, - сказал источник в мэрии.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Судя по странице Светланы Принады на Facebook, она родилась в Таганроге (РФ), окончила Киево-Могилянскую академию и работала до прихода в КИА в банковском секторе - в “Банк Кредит Днепр” и “Сбербанке”.

В “Банке Кредит Днепр”, принадлежащем олигарху Виктору Пинчуку, Светлана Принада занимала должность члена правления - с 20 августа 2013 года по 22 сентября 2014 года. До того в “Сбербанке РФ” она работала начальником управления рисков.

А до прихода в российский “Сбербанк” нынешняя советница главы КИА занимала должность зампредправления в “Международном инвестиционном банке”.

Похоже, именно эта работа проясняет, почему Геннадий Плис лоббирует назначение Светланы Принады на должность директора Департамента экономики КГГА. Дело в том, что “Международный инвестиционный банк” по сей день принадлежит Президенту Петру Порошенко и бывшему первому замглавы фракции БПП в Раде Игорю Кононенко.

Учитывая, что Геннадий Плис был назначен Президентом на свою нынешнюю должность даже без согласования с Кабмином, можно допустить, что и новая креатура главы государства сядет в кресло “главного по экономике” в КГГА без соблюдения рутинной конкурсной процедуры.

Напомним, кресло главы Департамента по экономике КГГА освободилось после того, как его бывший директор Николай Поворозник ушел на повышение - на должность замглавы КГГА.

Читайте: Зам Кличко Николай Поворозник козырнул дорогущими часами

Фото взято отсюда

КиевVласть

Алексей Алтынов

Теги: новости киева, кгга, геннадий плис, директор, светлана принада, киевское инвестиционное агентство, замглавы, департамент экономики кгга, советник директора

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.