вівторок, 20 лютого 2024 г.

Досьє: Іцкович Вікторія Євгенівна

Досьє: Іцкович Вікторія Євгенівна

Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Місце народження, освіта

Вікторія Іцкович народилася 11 січня 1989 року в Києві.

З вересня 2005 по лютий 2011 року навчалась у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за спеціальностями:

  • “Комп'ютеризовані системи, автоматика і управління”, отримавши у 2009 році ступінь бакалавра;

  •  “Системи управління і автоматики”, отримавши у 2011 році звання магістра і кваліфікацію інженера з комп'ютерних систем.

Родина

В інформаційно-аналітичній системі YouControl в якості члена сім'ї Вікторії Іцкович зазначений Вабіщевич Роман Олександрович, який є засновником, бенефіціаром і керівником ПП “Компанія Севенскай” (ЄДРПОУ 37141217, смт Володимирець Рівненської обл.), профіль – комп'ютерне програмування; видання програмного забезпечення; консультування з питань інформатизації. Також він зареєстрований у Києві, як ФОП, профіль – комп'ютерне програмування.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Також зазначено, що Вікторія Іцкович має спільне майно:

  • дві квартири у Києві з Іцкович Юлією Вікторівною, яка зареєстрована в Киеві як ФОП, профіль – консультування з питань інформатизації;

  • квартиру у Києві з Крамаровською Євгенією Олексіівною,  яка зареєстрована в Києві як ФОП, профіль – діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування;

  • з Іцковичем Євгенієм Олександровичем який зареєстрований в Києві як ФОП за однією адресою з Євгенією Крамаровською, профіль – діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування; також є учасником 10-ти суб'єктів підприємницької діяльності;

  • з Іцковичем Віктором Олександровичем, який зареєстрований в Києві як ФОП, профіль – діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування, та спільно з Іцковичем Євгенієм Олександровичем є учасником одних й тих же 10-ти суб'єктів підприємницької діяльності;

  • з Новіковим Олександром Володимировичем, який має відношення до правоохоронних органів.

Кар'єра

З червня 2010 по квітень 2013 року – менеджер з проєктів ТОВ “Хедтектекнолоджі Ю.Ей.” (з перервою у серпні-вересні 2010 року).

З липня 2013 по березень 2016 року – менеджер дивізіону корпоративних рішень департаменту консалтингу підприємства зі 100% іноземною інвестицією “Монблан”.

З квітня 2016 по жовтень 2017 року – директор дивізіону архітектурних рішень департаменту системної інтеграції іноземного підприємства “Матрікс-про”.

З листопада 2017 по квітень 2021 року – не працювала.

З квітня 2021 по грудень 2021 року – заступник директора з впровадження та інформаційного супроводу ІТ – рішень СКП “Київтелесервіс”.

З грудня 2021 по квітень 2023 року – заступник директора департаменту – начальник управління з питань цифровізації стратегічного розвитку сфери цифровізації та захисту інформації Департаменту ІКТ КМДА.

З квітня 2023 по серпень 2023 року – перший заступник директора Департаменту ІКТ КМДА Олега Половинко.

Розпорядженням від 22 серпня 2023 року №758 Київського міського голови Віталія Кличка, після звільнення Олега Половинко (розпорядження від 21 серпня 2023 року №750) була призначена на посаду директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Членство у дорадчих органах

Розпорядженням КМДА від 3 квітня 2021 року №444 заступник директора з впровадження та інформаційного супроводу ІТ – рішень СКП “Київтелесервіс” Вікторія Іцкович була включена до персонального складу робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку Києва до 2035 року (Експертна група VII. Інформаційно-комунікаційні технології, очолювана начальницею відділу захисту інформації Департаменту ІКТ КГГА Тамарою Самойленко).

За посадою, відповідно до розпорядження КМДА від 2 листопада 2021 року №2244 входить до складу Колегії КМДА.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Відповідно до розподілу повноважень між керівниками КМДА, з 2 квітня 2021 року діяльність Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА спрямовує та контролює заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Петро Оленич. Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА підпорядковані: КП “Інформатика”, КП “ГІОЦ” та КП “Київтелесервіс”, які систематично стають фігурантами корупційних скандалів та кримінальних розслідувань. Як відомо, на IT-сферу столиці з бюджету Києва без будь-якого відчутного ефекту останніми роками списувалися колосальні кошти.

Регалії та нагороди

Має 6 ранг державного службовця.

Схеми, зв'язки, скандали

Як інформувала KВ, Бюро економічної безпеки (БЕБ) розслідує факти можливого заволодіння бюджетними коштами службовими особами КП “Інформатика”. Правоохоронці встановили, що фінансові ресурси могли бути “розпилені” у 2021-2023 роках при закупівлі різної програмної продукції та товарно-матеріальних цінностей. 

Доходи, майно

3 березня 2022 року ВР прийняла Закон №2115-IX “Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни”, яким відтермінувала строк подання документів, що вимагаються відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або електронній формі, на строк до трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період обов’язку подати документи. Враховуючи положення Закону, НАЗК підготувало роз’яснення від 07 березня 2022 року № 4 щодо застосування його окремих положень, відповідно до яких під час дії воєнного стану не обов’язково подавати декларації будь-якого виду.

Останнє оновлення: 28.09.2023 року.

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Теги: КМДА, Віталій Кличко, анкета, Київ, петро оленич, новини, олег половинко, біографія, досьє, кп гіоц, кп інформатика, київтелесервіс, вікторія іцкович, олександр новіков, департамент інформаційно комунікаційних технологій, євгенія крамаровська, віктор іцкович, монблан, матрікс про, хедтекнолоджі юей, хедтекнолоджі юей, роман вабіщевич, юлія іцкович

вівторок, 20 лютого 2024 г.
20:45
Укроборонпром оголосив про співпрацю з провідним виробником ракет у ЄС
20:26
Північний міст в Києві готують до поточного ремонту за 28 млн гривень
20:03
В ЄС анонсували гуманітарну допомогу Україні у розмірі 75 млн євро
19:43
Генштаб ЗСУ: За добу на фронті на 20 боєзіткнень менше, ніж напередодні
19:24
Руслан Кравченко: КОДА розширює співпрацю у сфері профілактики та лікування серцево-судинних захворювань
19:13
На Бориспільщині у поштоматі виявили 5 кг амфетаміну
19:03
У Гребінках за 1 млн відремонтують укриття в ліцеї
18:44
Омбудсмен Лубінець: додому з російської неволі повернулися ще 11 українських дітей (фото)
18:29
“Інтергал-Буд” пропонує придбати квартири у своїх проєктах зі знижкою до 20%
18:16
Герої Майдану продовжують захищати нашу незалежність на фронті, – Артур Палатний
18:03
У Горенці за 1,52 млн гривень відремонтують дорогу
17:46
Все більше українців звертається до рієлторів під час пошуку житла, – експертка
17:25
“Кожна нова безпекова угода – черговий крок до Перемоги України та миру”, - Руслан Кравченко
17:01
Рух трамваїв до Пущі-Водиці заблокувало повалене дерево
16:44
У Києві затримали “ділків”, які за 60 тисяч доларів обіцяли повернути військових з полону
16:22
Руслан Кравченко у 10 річницю масових розстрілів на Майдані: Українці й сьогодні продовжують боротьбу за незалежність
Календар подій
Квартири для Кубракова: за що скандальний київський забудовник пропонував хабар віцепрем'єру
19 лютого 2024 г. 09:00
Квартири для Кубракова: за що скандальний київський забудовник пропонував хабар віцепрем'єру
НАБУ мінімум до 21 квітня 2024 року розслідуватиме справу щодо пропозиції неправомірної вигоди очільнику Мінінфраструктури Олександру Кубракову (також є віцепрем'єр-міністром з відновлення України, на колажі). Відповідне слідство було продовжено у середині січня. Наразі детективам вже відомо, що фактичний власник ТОВ “Сітігазсервіс” (де-факто входить до групи будівельних компаній “СКМ-Груп”) Сергій Копистира, просив цього посадовця в обмін на квартири не тільки не розривати договір щодо будівництва житлового комплексу на вул. Тираспільській, 43 в Києві, а й надати деякі інші “послуги”. Зокрема, бізнесмен сподівався, що міністр посприяє йому в передачі під забудову сусідніх земельних ділянок, у виділенні коштів з держбюджету на модернізацію електричних мереж на них, в отриманні МУО на проєктування будівництва, які профільний департамент КМДА відмовився надавати, тощо. При цьому, Кубракову було обіцяно збільшення розміру хабара – на додачу до 15 квартир, які вже були “переписані” на його “довірену особу”.