понедельник, 26 октября 2020 г.

На голову Української ОТГ від “Слуги Народу” балотуватиметься Оксана Кирилюк

На голову Української ОТГ від “Слуги Народу” балотуватиметься Оксана Кирилюк

У м. Українка відбулося представлення місцевій громаді майбутнього кандидата на посаду голови Української об’єднаної територіальної громади (ОТГ) від команди Олександра Дубінського та партії “Слуга Народу” – Оксани Кирилюк.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту Київського обласного штабу “Слуги Народу”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Під час виступу перед представленням кандидата голова Київської обласної організації партії “Слуга Народу”, народний депутат України Олександр Дубінський (94 округ) нагадав про нещодавні події в місті – про масштабну стрілянину, яка відбулася поблизу міського пляжу.

“Останні події в Українці, які показують, що тут коїться протягом останніх років, ще раз доводять – треба міняти владу. Ви, звісно, самі обираєте, хто її представлятиме, хто має відроджувати місто і робити так, щоб тут не було ні стрілянини, ні бандитських розбірок, ні негідного життя. Впевнений, що пані Оксана зможе гідно представити партію “Слуга Народу” на місцевих виборах і зробити з Українки місто, в якому всі хочуть жити, де ніхто не боїться виходити на вулицю, де можна спокійно займатися бізнесом, народжувати дітей і отримувати задоволення від життя”, – сказав Олександр Дубінський. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Також майбутній кандидат на посаду голови Української ОТГ Оксана Кирилюк презентувала жителям підготовлений народний план розвитку громади на найближчі п’ять років, що є обов’язковою умовою для всіх кандидатів від “Слуги Народу”.

“Дуже добра і правильна ініціатива нашого президента – народний план, який розробляється завдяки громадам. Кожна з них створює свою стратегію розвитку, що є фундаментом для всієї України. Ми вже готували подібний план у 2015 році для нашої об’єднаної громади, але тоді вона не об’єдналася і ці роки були втрачені. Але все попереду, ми все здолаємо і об’єднання відбудеться”, – сказала Оксана Кирилюк під час презентації.

Вона пояснила, що ця стратегія передбачає, передусім, розвиток туристичного напряму, медицини, енергетики. “Якщо розвивати ці напрямки, вони допоможуть розвивати нашу громаду, наповнювати бюджет. А за бюджетом ідуть повноваження, за ними – надання якісних послуг для всієї громади”, – зазначила Оксана Кирилюк. 

Вона також наголосила на тому, що з огляду на останні події у місті першочерговою проблемою для всіх його мешканців є питання безпеки. 

“Чи ми, перебуваючи тут, впевнені, що на іншому кінці міста або на набережній зараз не відбувається стрілянина, що діти можуть безпечно ходити містом. Я зараз не можу відпустити дитину на вулицю саму. Бо там можуть з’явитися бойовики з автоматами, які вирішують якісь свої питання. Це добре, що дітей не зачепило, але все могло обернутися по-іншому. Сьогодні всі пишаються тим, що побудували новий стадіон. Але на нього вишкребли з міського бюджету все лише для того, щоб була красива картинка перед виборами. А можна було залучити державне співфінансування: 10 млн гривень із бюджету міста, а 30 млн гривень – з державного фонду. Нам є що побудувати на 30 млн гривень. І це показник ефективності нинішньої міської влади. Місто треба рятувати від цих варягів і непрофесіоналів. Якщо ми зараз не зробимо свій вибір, з нашою об’єднаною громадою буде те, що зараз відбувається з містом Українка – останні півтора року ми котимося вниз. Тому ми повертаємося. Повертаємося рятувати місто. І це ми робимо разом із партією “Слуга Народу”, – заявила Оксана Кирилюк.

Як відомо, на місцевих виборах 25 жовтня команду “Слуги Народу” на Київщині президент України Володимир Зеленський довірив очолити народному депутатові Олександру Дубінському.

Читайте: Дубінський пропонує оперативно створити в Українці пілотний проект “Поліцейський офіцер громади”

Фото: надано штабом “Слуги Народу” в Київській області

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, мнение, местные выборы 2020, украинка, александр дубинский, оксана кирилюк

воскресенье, 25 октября 2020 г.
15:55
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
19:09
ОПОРА: Станом на 16:00 дня виборів проголосувало менше третини громадян, що мають право голосу
18:01
С начала года пиротехники в столице изъяли и уничтожили 1 782 взрывоопасных предмета
17:24
ЦВК: Станом на 13:00 дня виборів явка у Києві - 16,2%, на Київщині - 15,6%
17:03
Неизвестные украли элементы цветочной конструкции “Алиса в стране чудес” в парке “Победа”
16:36
Вибори ради та мера Броварів можуть бути визнані недійсними
16:01
За год количество велосипедистов в Киеве выросло в 2 раза (инфографика)
15:04
За сутки в Киеве от COVID-19 умерли 10 человек
14:01
Кличко не пойдет голосовать на местных выборах (видео)
13:45
Президент вместе с супругой проголосовали на местных выборах в Киеве (фото)
13:05
Руководство Печерского района Киева попросили выделить пожилым людям бесплатные места для торговли сельхозпродукцией
12:01
На Київщині за добу 297 нових випадків захворювання на COVID-19
11:03
На улице Ивашкевича в Киеве до вечера ограничили движение
10:08
За сутки в Украине выявили более 6 тысяч новых носителей коронавируса
09:04
СБУ отчиталась о задержании участников общественной организации, финансируемой нардепами для участия в рейдерских захватах (фото)
08:00
В Украине началось голосование на очередных всеобщих местных выборах
Календарь событий