п'ятниця, 22 листопада 2024 г.

Чому 96-й округ має голосувати за націоналістів, - кандидат Іван Окоєв

Чому 96-й округ має голосувати за націоналістів, - кандидат Іван Окоєв

КиевVласть продовжує аналізувати передвиборчі програми кандидатів та партій, що 21 липня позмагаються за місця в українському парламенті. Про основні проблеми округу, перші законопроекти, дух малоросійства та “совковий” термін “слуга народу” читайте інтерв’ю кандидата в народні депутати від об’єднаних націоналістів по 96 виборчому округу Київщини Івана Окоєва.

KVВаша мотивація йти до ВР?

ІО: Фронт боротьби за Україну після 21 липня зміститься в український парламент. Бачу своїм обов'язком долучитись до цієї боротьби, адже поряд із прийняттям законів і відновленням соціальної справедливості, у Верховній раді розгорнеться шалене протистояння за основи державності: її суверенітет, унітарність, культуру та мову. Обов'язок українського націоналіста – стати до боротьби проти п'ятої колони Москви. Бо лише українські націоналісти будуть здатні зупинити антиукраїнські сили в цьому ліберально-малоросійському болоті.

Читайте: Чому 97-й округ має голосувати за націоналістів, – кандидат Анатолій Фатєєв

KV: Що держава має зробити аби молодь виховувалася в національно-патріотичному дусі? 

ІО: Ми повинні фундаментально підійти до цієї проблеми. Сьогодні в нас є успішні практики реалізації програм національно-патріотичного виховання як центральними, так і місцевими органами влади, але вони не стали масовим явищем. Зі шкільного досвіду скажу, що патріотичний дух формується двома предметами – це історія України та українська література. Для прикладу, в основу програм з історії України та літератури ХХ століття має лягти боротьба українського народу за свою самостійність, проте наразі ми маємо сумбур національно-визвольного руху з українською радянщиною, що призводить до спотвореного розуміння власної історії та формування комплексу меншовартості.

Читайте: Чому Біла Церква має голосувати за націоналістів, – кандидат Вадим Кошель

KV: Чому дух малоросійства так сильно в’ївся у всі щаблі влади: від місцевої до центральної? 

ІО: Держава за 28 років так і не відмовилась остаточно від совкових традицій. Процес декомунізації є елементом національної безпеки в умовах війни з Росією, але знаходяться ті, хто хоче на цьому робити політику. І замість того, щоб сидіти в тюрмах за державну зраду, вони однією ногою в українському парламенті. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Багатьом людям важко визнати, що їх обманювали, розповідаючи про прекрасне життя в Радянському Союзі. Безхмарним воно було лише в партноменклатури – ціною голодоморів, репресій і масових розстрілів українців. 

Та, насамперед, почати потрібно з того, що сама держава має визнати:  ХХ століття є періодом окупації; свою правонаступність від Української Народної Республіки. А тоді через національно-патріотичне виховання розсіювати дух малоросійства в кабінетах центральної та місцевої влади.

KV: Перший законопроект, який ви особисто чи з групою однодумців внесете в Раду?

ІО: Одним з першочергових законопроектів, який буде внесено на розгляд Верховної Ради, є зняття депутатської недоторканості. Рада попереднього скликання так і не спромоглася це зробити. Саме свободівець Юрій Левченко виступив автором цього законопроекту, але депутатська більшість його не підтримала. Тепер вони знову йдуть із пустими обіцянками зняти депутатську недоторканість. Ми розуміємо, що прийняття такого рішення буде можливим лише за наявності потужної фракції націоналістів у парламенті та активної підтримки громадськості. 

Читайте: Они хотят в парламент – 2019: 96 избирательный округ Киевщины (Вышгород, Буча, Бородянщина, Славутич)

KV: ТОП-3 основних проблем, із якими до вас звертаються виборці

ІО: Найперше – це несправедливість механізму нарахування пенсійного забезпечення. Пенсійна реформа не показала своєї ефективності. Розмір пенсійного забезпечення неврегульований відповідно до економічних реалій сьогодення. Потрібен ефективний аудит системи нарахування пенсій в Україні.

Відсутність робочих місць на селі. Держава має розробити програму підтримки сільських домогосподарств, бо зараз ми бачимо лише підтримку великих латифундистів та вимирання українського села. 

Земельні махінації. Безкарність чиновників на місцях породжує тіньовий ринок землі – земля громади опиняється в приватних руках через продаж за заниженими цінами (як в Іванківському районі) чи через підставних осіб безкоштовно переходить у приватну власність ( як у Бучанській ОТГ). Якщо сьогодні закон сам по собі не працює, то депутат Верховної Ради має стати стимулятором роботи правоохоронних органів.

Читайте: Чому 95-й округ має голосувати за націоналістів, – кандидат Олександр Кириченко

KV: Депутат – слуга народу чи слуга закону?

ІО: Депутат – це частина народу, така сама одиниця, як і лікар, вчитель, інженер чи двірник, яка виконує певні функції для життєдіяльності держави. Зараз ми спостерігаємо певний ажіотаж стосовно совкового терміну “слуга народу”, який з часом розвіється. Маю надію, що це станеться ще до 21 липня. Бо, як бачимо на практиці, – ніхто кортежі на велосипед не змінив.

KV: Хто особисто для вас є моральними орієнтирами і натхненниками?

ІО: Пригадалась одна історія. Ще в далекому 2010 році до мене, ще як до студента, звернулась активна громада з пропозицією провести літературний вечір, присвячений одному поету. У стінах університету цей захід проводити заборонили, назвавши цього поета – неполіткоректним. Відтоді моральним орієнтиром і натхненником для мене є Василь Стус.  Цей орієнтир привів мене в громадську організацію Меморіал імені Василя Стуса, Київський осередок якої маю за честь очолювати.

Сьогодні Василь Стус визнаний Україною, а його твори заповнили полиці книгарень. Але не покаране зло повертається, насамперед у стіни найвищого законодавчого органу і є ганьбою українського суспільства перед Василем Стусом – людиною, яка віддала життя за свої переконання.  Нас чекає затяжна боротьба за самоідентифікацію, бо я для своїх дітей хочу України з Василем Стусом, а не малоросіїї з Віктором Медвечуком. 

21 липня у нас ще буде вибір. З поваги до тих, хто віддав життя за Україну, до тих, хто Її захищає та заради майбутнього наших дітей, закликаю: зробіть його правильно! 

КиевVласть

Розмовлялв Олексій Вєтров

Теги: новости киевской области, новости украины, во свобода, политическая агитация, выборы в верховную раду, 96 округ, іван окоєв, окоєв, ово 96

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.