среда, 17 июля 2019 г.

Чому Біла Церква має голосувати за націоналістів, - кандидат Вадим Кошель

Чому Біла Церква має голосувати за націоналістів, - кандидат Вадим Кошель

Київщина увійшла в активну фазу передвиборчої парламентської кампанії. В інтерв’ю KV кандидат у Верховну Раду від об’єднаних націоналістичних сил по списку ВО “Свобода” Вадим Кошель (90-й округ) розповів, які основні проблеми вбачає на території рідної Білої Церкви. Кандидат запевняє – саме націоналісти будуть впевнено та послідовно вирішувати питання, які допоможуть докорінно покращити державу та зупинять внутрішнього і зовнішнього ворога України. 

KV: Вадиме, розкажіть, будь ласка, про себе, про свою сім'ю. 

Вадим Кошель: Я народився 21 жовтня 1985 року в місті Біла Церква. У 2003 році закінчив Білоцерківську загальноосвітню школу №5. У 2009 навчався у Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП) в місті Києві за спеціальністю менеджмент. Нині здобуваю освіту у Білоцерківському національному аграрному університеті за спеціальністю публічне управління та адміністрування на заочній формі навчання.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Трудову діяльність розпочав у 2003 році в інформаційному агентстві ТОВ “Контекст-медіа” на посаді редактора моніторингу ЗМІ Київського обласного представництва, пізніше працював у газеті “Новини Київщини” та “Пресовому Агентстві Новин” редактором відділу новин. У 2008 році влаштувався тренером боротьби дзюдо в ДЮСШ “Богатир”, де пропрацював більше 10 років.

У 2015 році обраний депутатом Білоцерківської міської ради по виборчому округу №3. А наприкінці 2017 – одноголосно обраний секретарем Білоцерківської міської ради.

2012 року приєднався до лав політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”

Одружений. Дружина – Кошель Світлана Сергіївна.

KV: Вадиме, чому Ви вирішили балотуватись до Верховної Ради України?

Вадим Кошель: Україна знаходиться під загрозою, оскільки з одного боку вже п'ятий рік триває українсько-російська війна, кожен день є поранені, загиблі бійці. Останні дії нашої влади дуже схожі на капітуляцію. Якщо не зупинити ці негативні для країни процеси, ми можемо втратити Україну. З іншого боку – є внутрішній ворог – олігархат, який розколює державу зсередини. Окрім того, нависла велика ймовірність реваншу екс-регіоналів і комуністів. Їх треба зупинити! Ми дамо капітулянтам жорстку відсіч! У таких умовах фракція націоналістів просто необхідна в Парламенті. Бо тільки ми зупинимо безчинства олігархів, не дозволимо їм розвалити державу і не допустимо реваншу промосковської нечисті. 

KV: Ви балотуєтесь по мажоритарному округу №90, як член партії Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Чому саме “Свобода”?

Вадим Кошель: Всеукраїнське об’єднання “Свобода” – надійна, послідовна, націоналістична партія, а не одноразовий політичний проект. Нам більше 28 років. Я вважаю ВО “Свобода” парламентською партією, адже наші депутати працюють у Верховній Раді в різній кількості кілька каденцій. Звичайно, найбільше користі націоналісти принесли Україні протягом 2012-2014 років, коли у нас була повноцінна фракція. Саме тоді було напрацьовано близько 200 законопроектів в різних напрямках розвитку держави, що відповідають нашій програмі – “Програмі захисту Українців”. Звісно, що влада Януковича та Порошенка не брала до розгляду наші законодавчі ініціативи, або подавала альтернативні проекти, аби лише не голосувати за свободівські. Тож, прийшовши до парламенту з націоналістичною фракцією, ми повторно подаватимемо ці проекти. В першу чергу це стосується нашого “Антиолігархічного пакету”, Виборчого кодексу, зняття недоторканості, дієвого механізму імпічменту. У нас готовий проект нової Національної Конституції. У нас давно готовий план дій, націлений на відновлення національної та соціальної справедливості. Саме цим “Свобода” відрізняється від усіх інших політиків-популістів та їх тимчасових угрупувань.


KV: Які на Ваш погляд місто Біла Церква має проблеми?

Вадим Кошель: По-перше, не встановлені межі міста. На індексно-кадастровій карті Біла Церква займає третю частину від реальної площі міста, промисловий вузол та авіакомплекс знаходяться на території сусідніх сільських рад, тож значна частина податків платиться в район. Через цю ж причину воякам російсько-української війни не надаються земельні ділянки в місті. По-друге, відсутнє централізоване гаряче водопостачання. Третє – одні з найбільших тарифів на водопостачання в Україні.

Також відсутня розумна політика розвитку комунального транспорту. Нещодавно вперше за багато років, виділено кошти на купівлю усього 1 тролейбуса. Приватні перевізники диктують умови і доводиться йти з ними на компроміс для безперебійного перевезення пасажирів. Відсутня об’їзна дорога навколо м. Біла Церква, незадовільний стан мостів та доріг – 4 мости потребують термінового ремонту. Труба теплопостачання ТЕЦ-місто у вкрай занедбаному стані, потребує негайного ремонту, при аварії великий мікрорайон Леваневського залишається без опалення. Важливо відмітити, що і житловий фонд застарілий (ремонти проводяться низькими темпами). Забруднені річки Рось та Протока, річка Рось швидко втрачає рівень води. Просто кричуща проблема з онкологічними та серцево-судинними захворюваннями.


KV: Як мені відомо, Вам близька тема спорту, розкажіть детальніше.

Вадим Кошель: Ще у 1993 році батько привів мене на секцію вільної боротьби в ДЮСШ “Олімп”. Далі моє спортивне життя продовжилося у ДЮСШ “Богатир” на відділені дзюдо. 

Після трагічної смерті тренера В’ячеслава Овсійовича Передерія, взяв на себе відповідальність та продовжив тренувальний процес. Потім офіційно влаштувався на посаду тренера-викладача, чим фактично врятували від зникнення секцію дзюдо ДЮСШ “Богатир”. 

Коли їздив велосипедом у депутатських справах, а потім і на роботу до міської ради, на початку викликало безліч скептичних емоцій. Мовляв, “попонтується та пересяде на Мерседес”. Але нині мене за кермом велосипеда вже сприймають як належне. Деякі працівники міської ради за моїм прикладом теж паркують своїх двоколісних друзів біля приміщення виконкому. До речі, велопарковка біля міської ради побудована після мого звернення.

У минулому році ВО “Свобода” стала офіційним спонсором великих велосипедних змагань “Велосотка “Білоцерківський стандарт”. А я проїхав усю дистанцію (близько 90 км), показавши достойний результат.

У якості депутата завжди підтримував питання спорту. Входжу до комісій по визначенню кращого спортсмена місяця та року.


Читайте: Чому 95-й округ має голосувати за націоналістів, – кандидат Олександр Кириченко

КиевVласть

Вікторія Білоус

Теги: новости киевской области, новости киевщины, выборы, белая церковь, свобода, политическая агитация, националисты, вибори, вадим кошель, 90 округ, біла церква

вторник, 16 июля 2019 г.
20:45
В среду, 17 июля в пяти районах Киева пройдут сезонные ярмарки (адреса)
20:24
Сегодня, 16 июля, вступил в силу закон о языке
20:04
В Яготине демонтировали памятник советскому маршалу Жукову (фото)
19:45
Суд отменил решение об отстранении от должности мэра Василькова Владимира Сабадаша
19:24
Кличко назначил надбавки руководителям департаментов и управлений КГГА
19:05
В Днепровском районе Киева открыли центр услуг по госрегистрации актов гражданского состояния по принципу “единого окна” (фото)
18:43
В Киевской области с начала 2019 года на 20% снизилось количество зарегистрированных преступлений
18:26
Очередное заседание Киевоблсовета состоится на следующей неделе
18:02
В столичном Доме профсоюзов откроют креативное пространство
17:43
Департамент охраны культурного наследия КГГА заключил 100 охранных договоров в первом полугодии
17:24
В Бориспольском районе в результате взрыва газа в частном доме погиб человек (фото)
17:03
Дорожные работы на эстакаде у Южного моста в Киеве продлены до 1 августа
16:44
В киевском регионе зафиксировано наибольшее количество заболевших корью в Украине
16:26
Троещинцы поддерживают “проект” достройки линии метро на Троещину за счет продажи здания администрации президента - уличный опрос (видео)
16:04
В Украинке на Киевщине инициировали проверку компании “Обуховтранс” из-за жалоб на сервис
15:42
Столица отметит 29-ю годовщину поднятия украинского национального флага у здания Киевсовета 24 июля
Календарь событий