суббота, 23 марта 2019 г.

У КМДА відбувся ІІ Київський Форум М18: “Менші 18 – ми можемо більше!”

У КМДА відбувся ІІ Київський Форум М18: “Менші 18 – ми можемо більше!”

Із самісінького ранку Київська міська державна адміністрація у рамках Європейського тижня місцевої демократії перетворилася на велику молодіжну тусовку, адже до мерії завітали, до речі, уже вдруге, діти, підлітки, студенти, активна молодь Києва. У рамках Форуму М18 було проведено багато майстер-класів, ток-шоу та дискусій. 

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

У колонній залі КМДА, де, власне, і проходив Форум, зібралося більше 2 тисяч учасників.

Форум урочисто відкрили секретар Постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Наталія Шульга та аташе з питань культури Посольства Федеративної Республіки Німеччини Даніель Ліснер.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Учасники й гості мали можливість поспілкуватися з депутатами Київради та поставити їм запитання, що хвилюють молодь сьогодні, адже організатори влаштували гостям і учасникам брифінг "Київ 3D: Діти-Депутати-Діють!".

"Ми створили й проводимо вже вдруге проект М18 для того, щоб діти особисто в політиків могли запитати про вирішення актуальних для них проблем. І, на щастя, це вдається, адже ми хочемо, щоб голос дітей був почутим", - запевнила волонтерка проекту Марія.

У брифінгу з молодим поколінням участь узяли депутати Київради: Олесь Маляревич, Юлія Ярмоленко, Максим Конобас (депутатська фракція "Солідарність"), Наталія Шульга, Вадим Васильчук (депутатська фракція "Об’єднання "Самопоміч"), Ваган Товмасян, Олександр Поживанов (депутатська фракція "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина") та Алла Шлапак (депутатська фракція "Єдність").

Вадим Васильчук, депутат від фракції "Самопоміч" розповідає: "Підлітки й молодь – це наші очі та вуха. Депутати не бачать всього із своїх кабінетів. Наприклад, якісний ремонт в спортивному залі. Він за документами завжди якісний, але чи це так лише ви можете підтвердити. Щоб залучити дітей до активного громадського життя, то це, передусім, розвиток здібностей. Навчання це лише десять відсотків, ще є гуртки, громадські організації, фестивалі, конкурси такі форуми. Молодь має розвиватися і ми даємо їм змогу".

Родзинками заходу також були візити зіркового телеведучого, шоумена Олександра Педана, українського письменника Любко Дереша та учасника гурту "The same toy" Станіслава Занкевича, які поділились із молоддю власною історією успіху та презентували свої громадські проекти та ініціативи.

За участю міжнародних експертів у рамках Форуму відбувся також і круглий стіл "Розвиток громадянської активності дітей і молоді: методи і можливості", у якому взяли участь депутати, управлінці, лідери громадських організацій, керівники навчальних закладів, які впроваджують молодіжні проекти та ініціативи з громадянської освіти та політичної просвіти молоді.

А ще учасники Форуму мали змогу взяти участь у майстер-класах, квестах та воркшопах від навчальних закладів столиці. Більше 20 майданчиків із різноманітними активностями працювали одночасно у Колоній залі Київської міської державної адміністрації.

"Наш форум – гарний досвід і для політиків, і для молоді. Тому й хочеться, щоб фраза: "Ми справді можемо більше!" не залишалася пустопорожнім звуком", – розповідають організатори Форуму "М18".

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Ярослав Яцевский

Теги: новости киева, депутаты, дети, подростки, КМДА, форум М18

суббота, 23 марта 2019 г.
16:07
На площади в центре Киева установили делиниаторы (фото)
15:04
Как выборы президента повлияют на рынок недвижимости
14:08
Из-за аварии в центре Киева водитель обстрелял чужую машину и скрылся с места происшествия (фото)
13:12
Детям-сиротам и некоторым лицам с инвалидностью в Киеве обещают выплатить адресную матпомощь
12:04
В Киеве перенесена троллейбусная остановка (схема)
11:13
Декларации с доходом больше миллиона гривен в Киеве подали почти 400 человек
10:07
Днем 23 марта в Киеве ожидается сильный порывистый ветер
09:08
Правоохранители Киевщины задержали двоих подозреваемых в даче взятки прокурору
07:15
Плановые отключения электроэнергии в Киевской области 23 марта 2019 года (полный список населенных пунктов)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 марта 2019
пятница, 22 марта 2019 г.
20:55
В субботу, 23 марта, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
20:37
В Киеве появятся новые артезианские скважины, - КГГА
20:26
В этом году киевлян ждет более зеленый город, чем обычно, - КГГА
20:05
ТРЦ Gulliver дарит 16 игрушек от Mecard и Polly Pocket
19:47
Для пешеходов разработали схему движения в районе реконструкции Шулявского моста (схема)
19:22
В Киеве коммунальщики за год чипировали 36 животных
Календарь событий