понедельник, 27 мая 2019 г.

XVІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах”

XVІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах”

17 - 19 травня Київ і Київський Палац дітей та юнацтва прийматиме юних журналістів, фотографів, блогерів, телевізійників, майстрів мікрофону й телекамери  на Міжнародному Фестивалі, цьогорічна тема якого “Брендинг моєї країни, брендинг моєї родини”.

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах” – це журналістика без кордонів, яка щороку об’єднує юних журналістів різних країн світу для зустрічі у Києві у спільному прагненні - реалізації в журналістиці!

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV” 

На XVІІ Міжнародний фестиваль-конкурс завітають близько 300 учасників із 7 країн світу: Білорусі, Польщі, Франції, Нідерландів, Чехії, Словаччини, Словенії та  з 17 областей України. Серед учасників фестивалю більше 40 дітей з Луганської й Донецької областей. Також у заходах Фесту візьмуть участь понад 500 киян – учасників і переможців міських форумів, прес-боїв, фото-фристайлів, літературних та журналістських  конкурсів.

Творчі роботи юних медійників оцінювало професійне журі – журналісти-практики провідних засобів масових комунікацій України, науковці та практики столичних вишів.

Особливо цінним для організаторів та учасників Фестивалю “Прес - весна на  Дніпрових схилах” є обмін досвідом, який відбувається між делегаціями різних країн.

До Оргкомітету Фестивалю надійшло близько 1000 робіт  у 10 номінаціях: “Літературний твір”, “Газета”, “Журналістська робота”, “Інтернет-журналістика та ІТ-проект”, “Медіа-проект”, “Телефільм”, “Фоторепортаж”, “Радіоробота”, “Голос покоління Z”, “Традиції та новаторство”.

Традиційні програмні заходи Фестивалю: урочиста церемонія нагородження переможців, алея “Прес-весни”, квести,  майстер-класи від фахівців та нічна редакція “ІнфоМанія”. Крім того на учасників та гостей “Прес-весни на Дніпрових схилах” чекають:  робота On-LINE редакції, вечірка “Open Air”, екскурсія “Вечірній Київ у Дні Європи”, брифінг “Древній Київ. Подорожуй у часі!”, ярмарок медіа-ідей “Вільна преса – вільна країна”, інтерактивні локації відділів КПДЮ та вишів, бліц-досвід керівників делегацій тощо.

“Прес-весна на Дніпрових схилах” – це чудова можливість реалізувати себе у творчості та сфері медіа не тільки журналістам-початківцям, але й їхнім наставникам: керівникам гуртків, прес-центрів, студій, редакцій газет, які взяли участь у номінації Фестивалю “Традиції та новаторство”. Однією з особливостей Фестивалю є номінація “Голос покоління Z”, де юні учасники оцінюють роботи дорослих журналістів-професіоналів, які пишуть про молодь і для молоді.

Організаторами та партнерами фестивалю є Міністерство освіти та науки України, Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Київський Палац дітей та юнацтва, Національна спілка журналістів України, Національна спілка письменників України, Академія Української преси, Національна Спілка журналістів України; Національна Спілка письменників України; Державний комітет телебачення та радіомовлення; Київський молодіжний центр; Всеукраїнське товариство “Просвіта” імені Тараса Шевченка, Парк “Київська Русь”, Інтернет-видання “КиївVласть”, “Український репортер” і “Вечірній Київ”.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV” 

Запрошуємо на Фестиваль дитячої та молодіжної творчості, свободи слова, натхнення!

КиевVласть

Теги: конкурс, фестиваль, юн-пресс, Прес-весна на Дніпрових схилах

понедельник, 27 мая 2019 г.
10:41
“Укрпочта” выпустила серию почтовый марок ко Дню Киева
10:26
С понедельника, 27 мая, более чем на неделю изменит маршрут движения столичный троллейбус №7 (схема)
10:03
Курс валют в Киеве: 27 мая 2019
09:47
Кличко: Вандалам не удалось оставить серьезных повреждений на пешеходно-велосипедном мосту
09:26
Маршрут столичного автобуса № 104 изменится 27 и 28 мая из-за ремонта на улице Светлой (схема)
09:01
Сегодня, 27 мая, на улице Институтской в Киеве будет ограничено движение транспорта
07:15
Плановые отключения электроэнергии в Киевской области 27 мая 2019 года (полный список населенных пунктов)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 мая 2019
воскресенье, 26 мая 2019 г.
21:31
Появилась предварительная версия причин появления повреждений стеклянного пола на новом мосту в Киеве (фото)
18:30
Кличко обратился к правоохранителям из-за вандализма на мосту между Владимирской горкой и Аркой дружбы народов (видео)
18:01
“Пробег под каштанами” в День Киева-2019 собрал рекордное количество участников (фото)
17:13
По стеклянному полу открытого вчера столичного пешеходно-велосипедного моста пошли трещины (фото)
16:25
Депутат Киевсовета Александр Пабат заявил о выходе из фракции “Солидарность”
15:07
Премьер-министр Владимир Гройсман от имени правительства поздравил жителей столицы с Днем Киева
14:03
Карплюк представил первую серию проекта “Ирпень: история успеха” (видео)
13:06
Зеленский поздравил киевлян с Днем города
Календарь событий