пятница, 19 октября 2018 г.

Виклик: портрет сучасника

Виклик: портрет сучасника

Залиш хоч на хвилину свій модний гаджет. Встань із дивану, підійди до дзеркала. Подивись на себе. Заглянь собі у вічі, котрі мають такий стомлений вигляд. Роздивись кожен міліметр свого обличчя. Усвідом, що ти існуєш, що все, що відбувається з тобою, - реальне. Ти – сучасна людина. Ніким не зрозумілий підліток. Дитина ХХІ століття.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV

Ти прокидаєшся вранці, бачиш, що батьки вже пішли на роботу, і, ввімкнувши голосно музику, збираєшся до школи. Натягуєш джинси та футболку, адже кому потрібна шкільна форма, береш на плечі свій рюкзак, у якому вже давно перестав носити зошити, вставляєш у вуха навушники і - вирушаєш. День проходить досить спокійно, ти ж вже давно перестав реагувати на зауваження батьків та вчителів. Тобі б швидше дістатися дому та подивитися кілька серій улюбленого серіалу, а потім вийти з друзями на прогулянку. Ти не робиш уроки, не допомагаєш матері та батьку, не можеш згадати, коли останній раз телефонував своїй бабусі. Твої друзі кажуть тобі брати від життя все і не витрачати сили на непотрібне. Ти – сучасний підліток.

Ти жалієшся, що тебе ніхто не розуміє. Щоночі ти плачеш у подушку через несправедливість життя. Коли твоя мама, побачивши тебе в сльозах, намагається поговорити з тобою, ти тільки кричиш на неї і кажеш, що вирішиш свої проблеми сам. Коли нікого немає вдома, ти кричиш. Кричиш від того, як тобі боляче. Ти вважаєш, що тобі в житті не пощастило, що твої проблеми найгірші. Ти – сучасний підліток.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Мама каже, що твій телефон скоро зростеться з твоєю рукою. Добре, що хоч уві сні він від тебе відпочиває. Ти лежиш із ним, їси з ним, приймаєш ванну зі своїм телефоном. Кожен вечір ти проводиш за комп'ютером, а на день народження попросив у батьків планшет. Ти не купуєш звичайних книг, адже є електронні. Ти – дитина ХХІ століття. Мій сучасник. Я (теж підліток) дивлюся на тебе і повільно божеволію. Віриш, що я тебе не розумію?

Усе ще дивишся у дзеркало? І що ти сподіваєшся там побачити? Розбиті мрії, марні сподівання – вони усі в твоїх очах. Вони не дають тобі рухатися далі, як рибці не дають рухатися далі стінки акваріуму. Ти дивишся на цей світ через скло, ти не живеш, а існуєш. Звільнись від страху, від болю, від усього, що раз за разом ламає твої крила. Заспокой вогонь, що палає у твоєму серці, інакше він спалить тебе зсередини.

Мій сучаснику, зміни своє життя на краще…

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV

KиевVласть

Кубинець Юлія, учениця 11 класу, лауреат "Прес-весни"

Теги: юн-пресс, психология, современный подросток, поколение

пятница, 19 октября 2018 г.
12:26
Кличко: Новый мост, который соединит два туристических маршрута, планируем открыть в конце весны 2019 года
12:04
В пятницу из-за аварий без воды остались жители семи улиц Киева
11:44
Губернатора Горгана просят выделить деньги на бензин машинам скорой помощи столичного региона
11:21
Кличко: В Киеве начался отопительный сезон, тепло уже подается в учебные и лечебные заведения
11:03
На выходных ярмарки изменят движение трех маршрутов общественного транспорта в Киеве (график)
10:48
Киевсовет решил создать Центр комплексной реабилитации инвалидов в Днепровском районе
10:26
Из-за поломки поезда в Киевском метро частично закрыта ветка “Теремки - Героев Днепра”
10:17
Рвет трубы: столичные теплосети не выдерживают возобновления подачи горячей воды (видео)
10:02
Курс валют в Киеве: 19 октября 2018
09:42
ТРЦ Gulliver опубликовали тайминг своего дня рождения и назвали ведущих праздника
09:27
КГГА “потеряла” деньги, выделенные на капремонт межквартальных проездов и дворов Днепровского района
09:03
Столичный мусоросжигающий завод “Энергия” стал избирательно принимать мусор на переработку
07:15
Плановые отключения электроэнергии в Киевской области 19 октября 2018 года (полный список населенных пунктов)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 19 октября 2018
четверг, 18 октября 2018 г.
20:45
В пятницу ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:29
“EXPO-2025” может пройти в Азербайджане
Календарь событий
КП “Киевблагоустройство” стало фигурантом очередного уголовного дела
19 октября 2018 г. 09:00
КП “Киевблагоустройство” стало фигурантом очередного уголовного дела
Правоохранительные органы продолжают расследовать преступную деятельность КП “Киевблагоустройство”. По факту заключения предприятием договора с сомнительным ООО "Вистекс-Компани" на сумму 8 млн 910 тыс. гривен Нацполицией было открыто еще одно уголовное дело. Следствие уверено - часть денег, выплаченных якобы за снос МАФов, была обналичена путем перечисления на фиктивные предприятия за якобы выполненные услуги и присвоена директором КП "Киевблагоустройство". Пока правоохранители принудительно изымали в коммунальном предприятии документы, скандальное ООО "Вистекс-Компани" успели перерегистрировать на жительницу оккупированного Крыма, откуда родом предполагаемый создатель и куратор вышеуказанных схем - нынешний нардеп от “БПП”, советник мэра Киева по вопросам благоустройства Дмитрий Белоцерковец (на фото по центру).