пятница, 7 августа 2020 г.

Від флейти до відеоблогера

Від флейти до відеоблогера

Вітаємо вихованку гуртка “Репортери” ІТА “ЮН-ПРЕС” Марію Карпову з отриманням сертифікату про проходження курсів відеоблогінгу в телевізійній школі “Media&prodaction” компанії “1+1”!

17-річну Марію Громову (справжнє прізвище – Карпова)  виховувала бабуся. Дівчина – кругла сирота. Її матір було позбавлено батьківських прав, де коли Марійка  була ще  зовсім маленькою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

 Під час навчання в школі дівчинка дуже потерпала від булінгу та непорозумінь з ровесниками. Але не озлобилася на весь світ, а лише стала сильнішою. Вона вступила до оптико-механічного коледжу Національного університету ім. Т. Шевченка на спеціальність “Журналістика”, вивчає ази професії в ІТА “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва, ходить на концерти молодих рок-гуртів…

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

 За порадою (і вмовлянням бабусі) Маша закінчила музичну школу по класу флейти, брала участь у багатьох конкурсах і фестивалях. У травні цього року Марію запросили взяти участь у Всеукраїнському фестивалі “Мама плюс Я”, організованому благодійним фондом “Мама плюс Я”, Державною службою занятості України та Національною Спілкою журналістів України. Фестиваль підтримали меценати та відомі діячі культури й мистецтв, які допомагають обдарованим дітям-сиротам.

“Угорський танок”, виконаний Марією на флейті, не просто приніс дівчині призове місце, а на додачу – кубок, мобільний телефон і подушку, а й змінив її життя на 180 градусів. Найголовнішим призом, на думку, Мрії, був  сертифікат на безкоштовне  проходження курсів відеоблогінгу в телевізійній школі “Media&prodaction” компанії “1+1”!  Це – освітній проект монополійної компанії “1+1 медіа”, метою якого є забезпечити в Україні якісну медіа-освіту світового рівня. Під час курсу підлітки навчалися створювати затребуваний контент, опановували вміння цікаво презентувати себе, професійно обробляти відео, використовувати журналістські навички, саморозвиватися. Завдяки цьому курсу Марія створила власну відеовізитку й стала героїнею однієї з телепередач, де поділилася секретами свого успіху.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

“Я вважаю, що вже досягла певних результатів, так що мені навіть можуть позаздрити дехто із ровесників. І я переконана, що все: і успіх, і невдачі, лише в твоїх руках. І лише ти вибираєш: саморозвиватися тобі чи смаморуйнуватися”, – каже Марія.

КиевVласть

Катерина Редько

Теги: дети, юн-пресс, развитие, конкурсы, блогинг

пятница, 7 августа 2020 г.
11:15
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
12:07
Аэропорт “Борисполь” до конца года планирует уволить более четверти сотрудников
11:45
В 75 домах Киева отремонтируют лифты (адреса)
11:26
На Киевщине поймали на взятке налоговика
11:04
Очередной антирекорд по выявленным носителям коронавируса зафиксирован в Украине
10:44
102 награды в честь Дня строителя
10:24
На Киевщине реализован еще один проект Общественного бюджета (видео)
10:03
Курс валют в Киеве: 7 августа 2020 года
09:43
В Днепровском и Дарницком районе Киева отремонтируют 13 придомовых территорий и внутриквартальных проездов (адреса)
09:37
Пока Кличко со смотрящими “пилит” бюджетные средства, в Киеве дороги латают “передвижным асфальтом”, - Ростислав Балабан
09:30
Дмитро Гусятинський допоміг Українському товариству глухих придбати техніку для реалізації проекту “Сервіс УТОГ”
09:05
В страшном ДТП на Столичном шоссе погибли три человека (фото, видео)
09:01
Кличко с Верещук после выборов будут работать в паре, - Гео Лерос
08:20
Perfect Group вітає з Днем будівельника всіх працівників, колег по галузі та інвесторів, які довірились компанії
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 7 серпня 2020 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 7 августа 2020
Календарь событий