Самоізоляція
Карантин змусив 43% населення Землі залишатися вдома. У цей непростий час не варто нехтувати порадами щодо збереження власного здоров‘я. Світові знаменитості запустили безліч челленжів, люди стали обережними, почали цінувати те, що раніше здавалося буденними справами. А я маю свій челленж – не тільки залишатися вдома, а й залишатися на позитиві.
Прокидаюся з музикою, не нехтую послухати улюблені пісні, займаючись найрізноманітнішими справами. Радує моя повсякденна зачіска та мейкап, бо їх нема. І це круто. Справ виявилося більше ніж я могла собі уявити!
Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"
Змінила дизайн шафи, пошила маску для обличчя, зайнялася аплікацією. Фарбувалася перед дзеркалом безліч разів, наспівуючи пісні. І не для того, щоб “вийти у світ”, а просто так. Експерементую, мабуть.
Звісно, буваю у супермаркеті іноді. Але завжди у масці та рукавичках! І якщо я навулиці, то зазвичай у автомобілі. У ньому теж співаю, без цього ніяк.
Нарешті знайшла час передивитися старі фото, це радує. А прогулянки маю лише на велосипеді, десь у лісі по стежкам, там нема людей.
Я хочу сказати цим, що самоізоляція – це не деградація. Це привід еволюціонувати... самореалізуватися. Цей вірус – привід забути про конфлікти та упередження. І відчути наскільки важливими є сім‘я, друзі, елементарне спілкування, час, обійми та рукостискання, поцілунки, вечори з друзями у ресторані, прогулянки у парку...
Карантин закінчиться, але це відчуття має залишитися з нами назавжди.
Найголовніше – не намагатися бути кращими людьми тільки у присутності вірусу. А проживати життя якомога простіше.
Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"
Фото: angliya.com