п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Посвята в юні журналісти

Посвята в юні журналісти

В ІТА "ЮН-ПРЕС відбулася посвята в юні журналісти "На журналістській кухні – новачки"!

Юних і дорослих журналістів прийшли привітати друзі й випускники ЮН-ПРЕСу: радіоведуча Українського радіо Людмилка Тягнирядно, тележурналіст, ведучий телеканалу ZIK, викладач КНУ імені Т. Шевченка Вадим Герасимович, заступник директора оптико-механічного коледжу КНУ ім. Т. Шевченка Марія Герасимович, декан факультету зв'язків з громадськістю і реклами КНУКіМ Ігор Парфенюк, фотожурналіст, режисер і актриса театру і кіно Марина Куценко, керівник проекту "Різдвяна мрія" пані Наталя. Зірковим подарунком для всіх учасників і гостей свята став виступ молодіжного рок-гурту.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Кожна група агентства "ЮН-ПРЕС" презентувала свою творчість. Ми починали з "журналістської кухні", на якій готувалися свіжі новини, заправлені веселим гумором. Згодом опинилися на палубі космічного корабля "ЮН-ПРЕС", на якому вирушили в далеку подорож у бурхливий Всесвіт Журналістики.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Ведучі з гуртків "Репортери" та "Краєзнавча журналістика" – вихованці театральної студії "Неформат" ( керівник – Наталя Наталя Плохотнюк) яскраво й професійно перевтілювалися у різноманітних персонажів і вдало орієнтувалися у непередбачуваних ситуаціях.

Гості свята висловили своє ставлення до професії журналіста, знайшли безліч епітетів і метафор, щоб описати цю важку й неспокійну, але надзвичайно важливу й захоплюючу професію. Також своє мотивуюче і сповнене надії слово промовила керівниця Інформаційно-творчого агентства "ЮН-ПРЕС" Надія Іллюк.

Під час  інтерактивної гри-знайомства всі гості свята  брали участь у конкурсах і вікторинах,  “креативили”, вигадували, танцювали і співали разом.

Ще більше енергетики цьому святу додала чарівна виставка художніх робіт юної письменниці та художниці Марти Дворяківської та виступ молодого музичного гурту "Pill brake", що виконав декілька композицій у стилі інді-рок.

Фінал заходу став дуже зворушливим і щирим. Усі учасники свята зробили велике коло і заспівали гімн журналістів.

Патріотизм, порядність, професіоналізм – три невмирущих кита, на яких базується робота будь-якого справжнього журналіста. Не забувайте про це, і впевнено йдіть до своєї мети, спростовуючи усі наклепи на представників цієї професії!

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

КиевVласть

Катерина Редько

Теги: юн-пресс, журналисты, будущее, дебют, новички

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.