субота, 27 квітня 2024 г.

Подія, яка заряджає позитивом

Подія, яка заряджає позитивом

Київський Палац дітей та юнацтва знову відкрив свої двері для сотні дітей та підлітків на четвертому Київському дитячо-юнацькому Форумі М18”, який проходить під девізом: “Менші 18 – ми можемо більше!

Сотні юних киян і гостей столиці брали участь у квестах, майстер-класах, панельних дискусіях.

Відвідав форум і мер міста Києва  Віталій Кличко. Він провів для молоді мотивуючий урок, головним меседжем якого – мріяти”. Пан Віталій ділився мріями свого дитинства, розповідав, як він досяг успіху. Також політик переконував нас, що для досягнення успіху треба наполегливо працювати і ніколи не здаватися.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

На форум також завітали гості з Німеччини, організатори подібного молодіжного форуму в своїй країні – Тіна Лескін, представниця фонду WannseeForum, спеціаліст з політичної освіти при цьому фонді та Яна Тун,  спеціаліст  відділу парламенту Берліну з питань молодіжного роботи. Вони поділилися історією  створення форуму в Німеччині, обмінялися своїми знаннями та досвідом.

Хочеться зазначити те, що одним із важливих принципів німецької молодіжної політики  є те, що там  політики приходять до молоді, а не молодь до них.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Під час форуму були проведені панельні дискусії на теми: “Київ Smart city. Місто стартапів”, “Київ – місто сталого розвитку, місто без сміття”, Київ – місто лідерів, місто чемпіонів, місто здорових дітей”,  “Київ- місто без насилля. Школа без булінгу, сім без насилля – 365”. Модератори всіх дискусій були старшокласники столичних шкіл.

Головний меседж дискусії “Київ – місто без насилля”“Не боятися говорити. Не боятися розповідати про проблеми  дорослому. Співробітники  ювенальної поліції та експерти  розповіли  молоді про те, як боротися з булінгом, як розповісти дорослим про проблему і які бувають покарання за булінг.

Представники ювенальної превенції національної поліції України, які розповіли про свою професію та життя.

Ми поспілкувалися зі старшим інспектором з особливих доручень Управління ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Анною Малімоненко та з головним інспектором Управління Наталією Пастуховою.

 Анна розповіла, що працює в ювенальній поліції 2 роки,  а до цього працювала в кримінальній поліції у справах дітей ( до реформи в поліції), і обрала саме цю професію тому,  що любить дітей, і хоче допомогти та захищати їх. За професією Анна вчитель біології, має педагогічну освіту,  але після навчання зрозуміла,  що не хоче працювати у школі, і вирішила піти у поліцію за покликом серця. Анна настільки любить свою роботу,  що навіть не має вільного часу на сім'ю. Своїх дітей поки що не має,  але має собаку.

Робота в поліції, за словами дівчат, має багато негативних моментів. Кожного дня працівники поліції стикаються з великою кількістю дитячих смертей за різних причин  таких,  як суїцид, нещасні випадки. "Знаючи це,  іноді взагалі не хочеться йти на роботу,  адже знаєш, що там  на тебе можуть чекати дитячі смерті. А це – дуже страшно!", – ділиться своїми думками Анна.

Анна та її колега Наталя  допомагають дітям різного соціального стану,  проводять тренінги по школах України на теми такі як: булінг у школі, рабство людей, правила безпечного шопінгу в інтернеті тощо. Кожна дитина має змогу звернутися до них за допомогою й обов'язково отримає її.  Представники ювенальної поліції залюбки погодилися провести тренінг у Палацу дітей та юнацтва. Детальнішу інформацію про ювенальну поліцію можна знайти на сторінці у Фейсбук @kidspoliceNPU, Instagram @kidspolice, або за номерами телефонів: +38(044) 256 16 71, +38 (063) 253 26 25. Зірковими гостями форуму минулих років були ЯрмаК, Олександр Педан, Любко Дереш, Святослав Вакарчук, а цього року зірковим гостем став фронтмен гурту “Антитіла”, молодіжний посол UNICEF – Тарас Тополя.

З юного віку Тарас Тополя знав, чого він хоче досягти і поступово йшов до цього.

"Завдання лідера – розпізнати в людині її потенціал і дати можливість розкритися.  Лідер – це не та людина,  яка тягне на собі все, навпаки, це той, хто направляє інших і створює команду лідерів" – сказав Тарас Тополя під час зустрічі з молоддю.

Також співак розповів,  чому “Антитіла” почали займатись волонтерством.

Тарас активно відповідав на запитання молодих людей. Його зацікавило питання однієї дівчинки, яке стосувалось тотожності людини й світу, за яке волонтерка  отримала пам’ятні призи від співака.

Завершився Форум флешмобом на  підтримку руху "проти насилля".

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

КиевVласть

Єлизавета Барилик, Єлизавета Блощук, Катерина Куценко

Теги: новости киева, юн-пресс, форум, м18, менші 18 – ми можемо більше

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.