суббота, 7 декабря 2019 г.

Обережно, робота! або Як мене мало не завербували в “Tiens”

Обережно, робота! або Як мене мало не завербували в “Tiens”

Мало кого вже здивуєш оголошеннями про пошук співробітників в офіс чи на склад. Проте, що ми отримаємо, прийшовши на таку співбесіду, розповім далі.

Умова отримання посади одна - придбання навчального пакету та продукції компанії на суму понад 11 тисяч гривень. Без цього на роботу тебе ніхто не візьме. Однак, про це керівництво озвучує лише в останній день стажування і всіляко вмовляє викупити так звану франшизу на безпрограшний бізнес. Слова про те, що в тебе немає грошей не приймаються.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"


В одному з вагонів столичної підземки побачила саме таке оголошення про роботу в офісі.

Розвішують їх співробітники компанії, але куди саме запрошують, чомусь не зізнаються.

До чого така загадковість, дізнаюсь згодом. Як виявилось, працювати я буду в компанії “Tiens” Україна або більш відомій в народі як “Тянь Ши”.  Але, про це людей повідомляють аж на другий день стажування, мабуть, щоб не встигли начитатись відгуків та втікти. Про те, що треба буде щось продавати, теж ані слова.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Телефоную за вказаним номером, жіночка по той бік слухавки призначає мені співбесіду. Знаходиться так званий “офіс” на столичній Оболоні. Заходжу в середину, на рецепції мене зустрічають співробітники з бейджиками “адміністратор” та вказаними імям та прізвищем. До речі, цікавий факт, що у компанії Tiens незалежно від посади співробітника, прийнято звертатись на імя по-батькові, так, мабуть, солідніше.

У холі ще близько п’яти-семи людей. Проте, до кінця співбесіди ця цифра збільшиться вдвічі.

Заповнюю анкету і до мене виходить мій наставник. У ході розмови я декілька разів запитую на яку посаду претендую та як називається компанія, у якій збираюсь працювати. Проте точної відповіді на свої запитання не отримую. Мені, як і іншим, лише сказали, що буду помічником керівника.

Далі, як розповіли колишні співробітники компанії, вже за шаблоном, мені мають передзвонити ввечері після “наради” та сказати чи затвердили мою кандидатуру. Дзвонять роботодавці стандартно з 19 по 21 годину.

І ось, я в компанії! А ще мені невимовно поталанило, адже я та інші новачки будемо працювати у новому офісі, який відкриває 8 зірковий співробітник Надія Таран  у центрі столиці на вулиці Саксаганського (м Університет).

На перший погляд компанія не викликає особливих підозр. Звичайна маркетингова структура, продаєш, виконуєш план та отримуєш свій відсоток.  Ось і сама керівниця офісу. За її словами ми прийшли займатися сюди... бізнесом?

Стажування у компанії триває 4 дні. За цей час людей активно “обробляють” за допомогою технік НЛП (нейролінгвістичного програмування) і, звичайно, обіцяють безхмарне майбутнє та казкові заробітки. І головне: ніяких пірамід, виключно маркетингові стосунки!

Також, тут ходить власна валюта, яка діє по всьому світу. Це стажерам пояснюють на лекціях “Фінансовий план” і як додаток, дають  таблички, у яких розписані статуси співробітника та відсоток, який він матиме від продажу:

На вигадування назви валюти довго часу не гаяли, назвали стандартно, умовна одиниця. Одна така умовна одиниця дорівнює курсу 32 грн при продажу товару і 24 грн при нарахуванні відсотка співробітнику. Виникає питання, чому ж така несправедливість? ПОДАТКИ! Відповідає нам лектор. Компанія чесно сплачує всі податки за своїх співробітників, тому вираховує їх із доходів працівників.

Наступним етапом заняття є пояснення статусів співробітників (також є у таблиці). Новачок, прийшовши у компанію та виконавши умови роботодавця, має статус 5 зірок.

Далі йде система накопичення, чим більше ти продаси товару, тим швидше  закриєш рівень і побудуєш команду з якою і створюватимеш свою  справу. То чим же ми прийшли сюди займатись, запитання без відповіді?

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Закривши статус 8 зірок можна претендувати на бронзового, срібного та золотого Лева — почесні нагороди Tiens. Завершивши ці перегони на виживання, найвитриваліший може спокійно стати пенсіонером компанії у будь-якому віці.

Компанія “Tiens” заснована в Китаї у 1995 році. Її представництва розміщені у 190 країнах світу. Наразі є однією з найбільших постачальників дієтичних добавок та оздоровчих приладів на ринку України. 

КиевVласть

Валерія Самошина

Теги: новости киева, работа, юн-пресс, поиск работы, Tiens, Тянь Ши

пятница, 6 декабря 2019 г.
20:45
Субботние ярмарки 7 декабря пройдут в десяти районах Киева (адреса)
20:24
Один из светофоров в Белой Церкви не будет работать 7 и 8 декабря
20:08
В Белой Церкви за 9 млн гривен расчистят и укрепят берега реки Протока
19:55
Рада приняла закон о противодействии отмыванию денег
19:42
Полиция решила усилить патрулирование частного сектора на столичных Осокорках
19:26
Один из маршрутов столичного скоростного трамвая не будет курсировать 7 и 8 декабря
19:04
На месте смертельного ДТП с маршруткой в Буче установили “лежачих полицейских”
18:46
Убийство 5-летнего Кирилла Тлявова в Переяславе: Госбюро расследований закончило расследование
18:27
Ответственность за проникновение в Чернобыльскую зону отчуждения собираются значительно усилить
18:04
В ноябре система взвешивания в движении WiM-2 зарегистрировала более 200 нарушений
17:45
Два киевских автобуса изменят маршруты движения до 26 января 2020 года
17:24
ТРЦ Gulliver устраивает три рождественских ярмарки
17:06
Внештатный советник губернатора Чернышова планирует стать его заместителем
16:47
На стройплощадке Мотовиловский амбулатории комиссия нашла массу нарушений, но не нашла строителей (фото)
16:26
В счетах-сообщениях на оплату услуг “Киевводоканала” отдельно начнут указывать взносы на обслуживание счетчиков
16:02
С 8 декабря начнет действовать новый график движения поездов “Укрзализныци”
Календарь событий