четвер, 12 грудня 2024 г.

Нові навички під час карантину

Нові навички під час карантину

На час карантину ми з батьками переїхали з Києва  у село до бабусі, під Обухів. У господарстві є город, садок, кури, кіт і пес. Кіт і пес живуть мирно, але кожен своїм життям. Собаку ми періодично тренуємо для порядку. Кіт кумедний, я знімаю його приколи на відео для блогу.

Шкільні уроки під час карантину тривають, але в домашніх умовах. Часу на  домашні завдання  йде дуже багато, та трохи залишається для себе. 

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Задумали ми  з мамою спекти хліб. Щоб спростити роботу, придбали  електричну хлібопіч. Доставили її дуже швидко -  Новою поштою, яка від нас всього за 2 км.  Домашній хліб вдався, і в магазин йти не довелося! Оскільки мама дуже любить готувати, то ми не зупиняємося на досягнутому.  Практикуємося ще й на еклерах із заварним кремом. Я допомагаю збивати крем і дегустувати.

У саду шліфую навички з обрізки дерев, яким мама надає досконалих форм.  Висадили весняні квіти біля будинку. Те, що маємо можливість жити без  сусідів та без страху підхопити вірус, гуляти на власному подвір’ї, вважаю великою перевагою і щастям. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Мій тато  теж має спільні заняття зі мною. Через запуск дронів  ми з ним “контролюємо” територію та ведемо спостереження, хто з нашого селища порушує  карантин!

З негативного – вчитель не дає свій мобільний, і всі уточнення доводиться роботи через листування електронною поштою, а це дуже не зручно. Ми з однокласниками самостійно не можемо освоїти новий матеріал, і було б добре вести якщо не он-лайн  (наживо) трансляції, то хоча б просто робити відео у записі тієї чи іншої теми. В цьому випадку я радий, що з викладачем мого гуртка з ІТА “ЮН-ПРЕС” КПДЮ ми завжди на зв’язку через Viber.

До введення карантину я займався вільною боротьбою, тому і в селі  підтримую фізичну форму: відтискаюсь та качаю прес. 

У нас тут великі припаси вітамінів – заморожені смородина, малина, аґрус. П’ємо трав’яні чаї. Добре, що необхідними ліками запаслися на всяк випадок заздалегідь, тому що до аптеки треба подолати 15 кілометрів! Ми вирішили, якщо треба буде, то замовлятимемо ліки Новою поштою. Так надійніше. А пов’язки  мама власноруч пошила нам з марлі й окантувала красивими жовтими смугами.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

КиевVласть

Євген Данильчук, гурток «Юні репортери» ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ

Теги: коронавирус, карантин, юн-пресс

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.