п'ятниця, 13 грудня 2024 г.

Хто я? Нізащо не захочу вдати задоволення, коли всередині шторм

Хто я? Нізащо не захочу вдати задоволення, коли всередині шторм

Хто я?  Над цим питанням треба подумати. Почну зі свого імені – Владислава.

Владислава – це слов’янське ім’я, яке означає “та, що володіє славою”.

Владислава — впевнена в собі, цілеспрямована і заповзятлива натура з активною життєвою позицією. Вона не залежить від думки оточуючих її людей і від обставин. Швидше навпаки, така дівчина буде вперто йти до своєї мети, а долати перешкоди вона буде неординарними і несподіваними способами. 

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Саме це я прочитала, коли вперше стало цікаво що означає моє ім’я.

Я вважаю себе хорошою людиною. Не настільки, щоб віддати останнє, але хорошою в сенсі, що допоможу настільки, наскільки вистачить зусиль. Я не ангел, але й не демон. Я - звичайна людина.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Я надійна подруга, хороша донька (хоча часом псую нерви батькам), старанна студентка. Багато хто, прочитавши ці слова, можуть сказати : “Ну просто пай-дівчинка”. Але це не зовсім так.

У мене є свої мрії та прагнення, свої принципи та ідеали, свої переваги та недоліки. Я - людина, яка має свої сумніви.

Я людина, яка думає, яка розмірковує про сенс життя. Але головне: я прагну зробити своє життя таким, яким саме я хочу його прожити. Щоб воно не здавалося тьмяним і нецікавим, я сама наповнюю його змістом! Я дію, а не стою на місці!

Це мій шлях. Моє життя. Але його не можна відокремити від життя інших, адже саме з багатьох “я” складається цілий світ. Тому, можливо, я — частинка світу?

Хто я ще? Ну, те, що людина, так це 100 %. Дві руки, дві ноги, все за стандартом.

Хто я? Дівчина. Істота навіжена, шкідлива і не в міру вперта. Але я добра. Хто я? Особистість. Особистість, яка шукає себе, розвивається. Гучна заява? Можливо.

“Що я люблю і що ненавиджу?” Хмм… Я не шукаю відповіді на це питання, однак чітко усвідомлюю речі, які викликають у душі протилежні відчуття. Я не вмію придушувати свої миттєві рефлекси, не в змозі закривати очі на те, що мене відкрито дратує. Нізащо не захочу вдати задоволення, коли всередині шторм. Мій характер – це бомба уповільненої дії. І це не мої слова. Я трохи егоїстична, різка, доволі імпульсивна, не завжди думаю про те, що говорю. Але я говорю правду. І багатьом ця моя риса не подобається. Я не зла, і не жорстока, однак точно не альтруїстка.

Так що ж я люблю? Люблю, коли не надягають маски крутості і не вдають з себе розумніших, ніж є насправді. Люблю, коли говорять правду, якою б вона не була. Люблю і водночас ненавиджу критику. Ніколи не дозволяла критикувати себе незнайомим людям, адже вони не знають мене і не мають на критику в мій бік ніякого права. Я люблю приємні слова в свій бік, але не в захваті, коли говорять, що я красива і розумна (ало, люди, це ж очевидно, я і без вас це знаю. Так, з самооцінкою у мене все чудово). Також люблю впевнених у собі людей (але не нарцисів).

Я обожнюю тварин. Особливо котів. Люблю квіти – букети, вазони, не важливо. Обожнюю дивитись на зоряне небо. Відчуття неначе я в космосі зовсім одна, а навколо – лише вони, зірки. Люблю запах повітря після грози. Воно чисте і дихається легко. Люблю дивитись на море, слухати шум хвиль. Люблю солодке, дуже сильно. Люблю стояти біля плити, коли готує мама, і нюхати запах їжі. А після слів “Пахне? Ну то не нюхай, а йди за тарілками” біжу стрімголов за своєю. Люблю особисті перемоги і коли останнє слово залишається за мною.

Люблю читати книги. Михаїл Булгаков, Микола Гоголь, Джоан Роулінг, Стівен Кінг, Майкл Льюїс, Джордж Мартін, Еріка Леонард Джеймс… і це не весь список. Люблю музику. На сьогоднішній день моїм улюбленим співаком є MELOVIN. Люблю дивитись комедії та жахи. Інколи “тягне” на драми та мелодрами. Люблю друзів “на все життя” (хоча у мене таких поки що немає). Люблю свою сім’ю.

А тепер про те, що ненавиджу. Я не люблю, коли мене ображають, тобто називають такою, якою я не є. Ненавиджу хворіти.

Мені не подобається, коли сміються над помилками інших. Адже будь-яка помилка — це не біда, а безцінний досвід. Ненавиджу брехню і лицемірство. “Королів” і “королев”, які в житті ще нічого не досягли, а вже строять із себе незрозуміло що.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Що ще я не люблю? Овочі. Але є виключення. Також дешеві понти. Просто бісять. І люди, які їх використовують здаються просто смішними. Ненавиджу, коли лізуть в душу і коли намагаються зробити з мене ідіотку. Не люблю, коли не дзвонять і не пишуть, хоча обіцяли. Не люблю, коли близькі люди та друзі віддаляються, не говорячи причину.

Зневажаю людей, які жорстоко поводяться з тваринами — б’ють їх або ображають. Впевнена, вони можуть заподіяти зло і людям. Ненавиджу, коли не отримую відповідей на свої питання і злюсь, коли не можу дати їх сама.

Я майже завжди пунктуальна, тому не дуже люблю поспішати, наздоганяти та запізнюватися (навіть якщо це відбувається рідко). Ненавиджу підкорятися і від когось залежати. Також намагаюся уникати нудних і докучливих людей.

Мабуть, на цьому перелік моїх “люблю-ненавиджу” можна закінчити. Як бачите, у мене досить непростий характер.

Владислава Олійник, 2 курс оптико-механічний коледж КНУ ім. Т. Шевченка

КиевVласть

Теги: мнение, дети, подростки, проблемы, взросление, юн-прес, самоанализ

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.