п'ятниця, 24 січня 2025 г.

Дитяча любов – у доросле життя

Дитяча любов – у доросле життя

Як ви думаєте, ви знаєте, що таке кохання ? Ну, на жаль, у деяких занадто романтичне уявлення про це. Квіти, цукерки, анонімні любовні записки, пісні під вікном…  Але справжнє, воістину дивовижне кохання, насправді не слізно-сопливе, а віддане своїй половинці. Ну, мені так здається.

Хто не жив  у селі, той не знає, що таке сільська школа. О, це окрема тема, на яку треба писати окремий твір! Так от, у одній з таких сільських шкіл, за програмою “кому треба, той вивчить”, вчилася  в 6-му класі Таня. Ну, звісно, село – це місце де  всі всіх знають. Тому новина про новачка розлетілась зі швидкістю… е-е-е…запряженого коня. От у місті, де у школах по 2000 учнів, новачок з 8 класу ніяк не здивував би учнів всієї школи.  І в школі Києва, наприклад, він мав би поступово входити у колектив… А у селі знайомство проходить десь так:

- Привіт, я Андрій. Граю у футбол і на баяні.

- Я Степан. Граю на нервах географічки, Марії Іванівни.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

І знайомство там заводиться з  усіма. Андрію було весело зі старшими, і нудно з однокласниками. Але на одному зі стандартних уроків фізкультури його здивувала така річ : дівча з 6-го класу грає у футбол проти 8 класу. Як виявилося потім, вона ще й розумніша за деяких його однокласниць. Що не дивно, бо вони вчились за програмою “А у когось та й спишу”. Ну, а Таня мала жагу до знань. А як відомо, з розумними людьми спілкуватися легше. І от між ними виникла дружба. Ну,  а поясненням тому, що Таня  пречудово почувалася в компанії хлопців, було її почуття гумору, кмітливість. До того, ж стосунки з дівками у неї не складалися. Або сенс “дружби” полягав у списуванні, у 2 – х крутих братах, або їй просто плювали в спину. І знаєте, після того, як Андрій, найкрутіший хлопець на селі, почав з нею зустрічатися,  бажаючих набитись  у подруги стало ще більше.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Але все ж, ніякі заздрощі не могли зруйнувати справжнє кохання.  Обсяг роботи в селі  не лізе ні в які рамки. Виконати домашку, доглянути худобу, нарубати дров… а тоді іти в  інше село до дівчини…

Попри всі насміхання, кпини й перешкоди, Андрій і Таня спочатку просто дружили, потім – зустрічалися, а невдовзі після закінчення школи  вони побралися, переїхали до міста, а через кілька років у них народилась донька, а потім і син.

Я так добре про це знаю, бо про їхні взаємовідносини часто говорили й досі говорять у нашій сімї, адже вони – мої дуже близькі родичі.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

КиевVласть

Софійка Острадчук

Теги: юн-пресс, история, любовь

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.