суббота, 15 декабря 2018 г.

Дитяча країна у Маріїнському

Дитяча країна у Маріїнському

Традиційний 28-й фестиваль “Юнь Києва запрошує” заполонив простори Маріїнського парку. Цьогоріч фестиваль проходив під гаслом “Дружня родина – кожній дитині!”.

Метою заходу є презентація безкоштовних соціальних послуг муніципальних та громадських закладів міста Києва для сімей соціально незахищених категорій, популяризація здорового способу життя, волонтерського та скаутського рухів.

Матеріал створено в рамках Проекту  "Юн-Пресс-KV

У святі взяли участь представники київської міської влади, зокрема, начальник служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Анатолійович Танцюра. Помітили навіть мера столиці Володимира Кличка, який інкогніто завітав на свято.

До дня усиновлення, який відзначається 30 вересня, відбувся пікнік (бранч) для родин, що прийняли у сім’ю дитину. Батьки отримали можливість поспілкуватися з представниками Служби у справах дітей та Київського міського центру соціальних служб, представниками громадських організацій.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Весь Маріїський парк  було поділено на “вулички”. На кожній з них відбувалось якесь дійство. Тут можна було отримати майстер-клас з першої медичної допомоги від представників Червоного Хреста, створити дивовижні речі власноруч та награтися досхочу! Також, представники  Служби зайнятості пропонували всім охочим пройти тест на виявлення професійних здібностей, а співробітники центру соціальних служб обмінювали цигарки на цукерки, аргументуючи це тим, що кожна не викурена цигарка продовжує життя на 14 хвилин. Гості свята мали можливість навчитися збирати й розбирати  справжній автомат Калашникова, пройти тест на ВІЛ/СНІД, а також під час заходу працювала локація “Кошик добра”, де кожен міг віддати або отримати речі та іграшки.

На одній з “вуличок” фестивалю розмістилося містечко первинної медичної допомоги від Печерської районної організації Товариства Червоного Хреста України. Деякими порадами надання невідкладної допомоги ділиться тренер першої допомоги Іван Павлишин:

- Як діяти, якщо людині стало погано в людному місці?

- Потрібно підійти і запитати, що трапилось з людиною. Це може бути задуха, діабет, зниження чи підвищення тиску, епілептичний напад. Якщо людина спітніла, тримається за поручень, якщо це в метро, і вам здається, що людина зараз втратить свідомість, треба підійти запитати: “Вам погано?”. Якщо людина каже, що їй важко дихати, в очах темніє, треба попросити когось звільнити місце і посадити людину. Можна спробувати вивести недужого на найближчій станції, часто так і роблять. Якщо людина зблідла, необхідно відновити приток крові до голови. Попросіть людину розслабитися і опустити  голову вниз, притримуючи груди, щоб людина не впала. Кров прибуває до мозку, людина червоніє і таким чином це допомагає її активувати. Якщо  людині стало погано під час роботи за комп'ютером чи занять спортом,  у такому випадку слід гарно розім’яти плечі та лягти відпочити на 5-10 хвилин. Це набагато ефективніше, ніж кава чи енергетики.

Також, на заході можна було безкоштовно пройти тест на ВІЛ/ СНІД та зробити флюорографію.

“Ми розповідаємо молодому поколінню про небезпеку, яка загрожує їхньому життю та здоров’ю, якщо вони будуть вживати наркотики та мати незахищені сексуальні стосунки.  Молодь підходить, цікавиться, звертають увагу на безкоштовні презервативи. У нашої організації є свій молодіжний  клуб, де ми проводимо різні заходи, гуртки, сюди може прийти кожен, кому потрібна допомога у подоланні недуги чи залежності,” - розповідає Андрій, волонтер організації “Конвіктус Україна”, - “Я знаю, про що говорю і знаю, як вийти з наркотичного полону, оскільки я сам колись був наркозалежним. А молодь – найбільш вразлива категорія населення і все залежить від того, хто в конкретний момент трапиться на їхньому шляху, хто допоможе чи, навпаки, потягне на дно”, - додає Андрій.

Матеріал створено в рамках Проекту  "Юн-Пресс-KV

- Це свято для мене багато чого важить, тому що вперше я брала у цьому участь як волонтер, будучи ще студенткою, після того, я вже була членом, а потім керівником дитячо-молодіжної  громадської організації “Відрада”, а тепер я працюю директором соціальної служби і керую всім святом. Найбільше мені подобається у цьому святі - емоції ,- каже головний організатор  свята Ярослава Колобова.

А на сцені “мушлі” - вирувало розмаїття дитячих творчих колективів: пісні, танці, навіть акробатичні номери.

Фото: http://www.convictus.org.ua

KиевVласть

Валерія Самошина, Анастасія Крючкова

Теги: новости киева, фестиваль, юнь києва запрошує

суббота, 15 декабря 2018 г.
18:01
Воскресные ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
17:33
Объединительный собор в Киеве: избран предстоятель новосозданной Украинской поместной православной церкви и утвержден ее устав (фото, видео)
17:08
Предложения о контрактной военной службе не пользуются популярностью в Киевском центре занятости
16:03
На станции метро “Святошин” в Киеве планируют установить 48 камер наблюдения
15:07
Бюджет Славутича пополнится на 30 млн гривен для развития инфраструктуры, - нардеп Москаленко
14:32
Жюри конкурса по выбору талисмана Киева предложило отменить его проведение из-за отсутствия достойных работ
14:03
Инвестор-разработчик “Карточки киевлянина” обратился к Кличко с просьбой не допустить закрытия проекта с 1 января (документ)
13:04
В воскресенье в ТРЦ Gulliver стартует акция “Новогодняя сказка”
12:01
Кличко: мы постепенно заменяем старую коммунальную технику на новую, более эффективную
11:04
Закон о госбюджете на 2019 год опубликован в “Голосе Украины”
10:07
С начала года столичный центр занятости трудоустроил на 1,7% больше человек, чем годом ранее
09:09
Взрыв в Фастове: спасатели подтвердили гибель двух человек (фото, видео)
07:15
Плановые отключения электроэнергии в Киевской области 15 декабря 2018 года (полный список населенных пунктов)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 15 декабря 2018
пятница, 14 декабря 2018 г.
20:43
Субботние ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
20:04
С завтрашнего дня в Киеве ограничат движение по улице Богатырской (схема)
Календарь событий