понедельник, 30 ноября 2020 г.

Чому я пішла вчитися на психолога?

Чому я пішла вчитися на психолога?

У моєму житті відбувається дуже багато щасливих поворотів. Випадковостей. Усі вони трапляються вчасно і тоді, коли це необхідно.

Так, у класі восьмому я вирішила кинути танці, сім років наполегливих тренувань не принесли задоволення, я так і не знайшла спільної мови в колективі. І не змогла досягнути бажаного рівня. Однак, через декілька днів я вже почала ходити на  гурток "Слово" вчитись журналістиці, бо дорогою додому зустріла в маршрутці однокласницю, яка дуже захоплююче розповідала про молоду і дотепну викладачку, місцеву журналістку. До того ж, заняття були безкоштовними, але проводились у той же час, що і танцювальні. Плюс моя невизначеність щодо того, чим я хочу займатися, зробила свою справу: вирішила, що піду, принаймні, спробую.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Мені сподобалось: знайшла однодумців, друзів, поїздки не без пригод, конкурси, а ще величезне бажання втекти зі школи вплинуло на мій наступний крок – вступати до коледжу. На журналістику. Обирала з-поміж трьох: Шевченка, Грінченка чи Міжнародний. В останній не пройшла, другий нагадував шкільні стіни, а для мене це дорівнювало пеклу, ну й залишився Шевченка, щоправда, нічого спільного з червоним корпусом на Володимирській він не має: тепла атмосфера і холодні коридори. І  знову повезло: бюджет, 30 місце з 30.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Настав час здавати ЗНО. У групі заговорили про можливість паралельного навчання на заочній формі в універі – усі ці розмови обходили мене стороною, ба більше, я запевняла, що ЗНО не здам: кажуть, що воно ділить життя на до і після. Брехня. Не ховається там монстр навпаки милі тітоньки. Тому про паралельне навчання я нікому не розповідала. Навіщо, коли це не було у  планах. І тут, сидівши поруч з подругою у машині  і повертаючись з татом додому, вона мала необережність сказати, що збирається вступати на політологію. Тато, звісно, здивувався і наступні дві години почав говорити про плюси одночасного отримання двох дипломів. Мовляв, подай документи, а там як вийде. І, вийшло.

Постав вибір філологія чи філологія. Усе було вирішено. Залишилось визначитись з вузом: так як авіаційний стояв перший в пошуку, бо назви розташовувались за алфавітом він і підкорив моє серце.

Але, про запас ще було подано заявок 15 до інших університетів Києва.

За 5 хвилин перед від'їздом на море думаю: може не всюди треба здавати біологію, щоб пройти на психологію? Одним оком гляну і буду вибігати на автобус. Глянула і таки подала документи до авіаційного ще й на психологію.

Повернувшись додому, перший дзвінок був саме від НАУ:Доброго дня, ви пройшли на практичну психологію. Можете завтра подавати документи. Ви будете у нас навчатись?

- Та, взагалі-то я хотіла на філологію...

Ну дивіться, тут бажаючих багато, можете прогавити свій шанс.

Подзвонила мамі, порадилась, вирішила: мову на курсах вивчу.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

У моїй голові дуже багато тараканів, (так кажуть рідні), складний характер. "Незручний". От чому я почала шукати пояснення у психології. Важко мені буває жити із собою – веду внутрішню боротьбу. Втомлююсь іноді. З мамою були складнощі і це не від підліткового віку, це від дитинства. У школі ніяких друзів. Словом, наодинці цікаво було мені шукати відповіді на глибокі питання.

Я бачу, як змінюється моє життя, коли користуюсь психологічними порадами/методами. Мрію гармонізувати себе, точніше побороти або приручити своїх демонів  і створювати проекти соціального характеру.

КиевVласть

Юлія Смусь

Теги: юн-пресс, взросление, самопознание, индивидуальность

понедельник, 30 ноября 2020 г.
10:31
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
10:25
За сутки в Украине выявили почти 10 тысяч новых носителей коронавируса
10:04
Курс валют в Киеве: 30 ноября 2020 года
09:42
В Зоне отчуждения возможны повторные колебания радиационного фона на следующей неделе
09:26
“Укрзализныця” с 1 декабря возобновляет продажу чая и кофе в поездах
09:04
В “Борисполе” у россиянина изъяли почти 27 кг табака для кальяна
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 30 листопада 2020 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 30 ноября 2020
воскресенье, 29 ноября 2020 г.
21:48
Ганна Старикова може піти з КОР до уряду, а Олега Корбана можуть призначити першим заступником голови КОДА - Ярослав Москаленко
21:42
Активісти закликали до бойкоту ринку “Столичний”: власники з оточення Януковича можуть фінансувати сепаратизм (відео)
18:05
Станцию “Сырец” столичного метрополитена обустроили для незрячих людей (фото)
17:03
Экс-сотрудницу банка “Хрещатик” подозревают в хищении 10 млн гривен
16:05
В Буче Киевской области установили светофор на аварийно опасном перекрестке
15:03
Посетителей столичного ночного клуба оштрафовали за отсутствие масок (видео)
14:03
За минувшие сутки от коронавируса скончалось 11 киевлян
13:03
Столичные полицейские устанавливают обстоятельства взрыва у здания приемной лидера “Нацкорпуса” в Оболонском районе
Календарь событий
“Киевзеленстрой” намерен приступить к реконструкции парка “Победа” после его капремонта
27 ноября 2020 г. 12:00
“Киевзеленстрой” намерен приступить к реконструкции парка “Победа” после его капремонта
Не секрет, что в последние годы на благоустройство столичных парков тратится очень много бюджетных средств. Парк “Победа” – не исключение: с 2018 году тут ведется капитальный ремонт, сметная стоимость которого 168,3 млн гривен, уже потрачено – 80 млн гривен. Казалось бы, по завершению этого ремонта в парке можно будет в полной мере наслаждаться новым уровнем комфорта, но нет – начнется вторая очередь реконструкции парка. Как выяснилось, между первой и второй очередью реконструкции, на которую успели потратить более 30 млн гривен, решили вставить капремонт, так как “Киевзеленстрой” не успел оформить землю парка себе в пользование. Когда этот проект землеустройства утвердит столичный горсовет, освоение бюджетов продолжат уже под соусом реконструкции.