субота, 13 липня 2024 г.

В КОГА определили ответственных за развитие профобразования по программе EU4Skills

В КОГА определили ответственных за развитие профобразования по программе EU4Skills

Киевская ОГА согласовала состав рабочей группы по разработке стратегии развития системы профессионального образования области. Проект плана будет рассчитан до 2027 и направлен на обновление и модернизацию профобразования в рамках европейской программы EU4Skills.

Об этом KV стало известно из распоряжения № 402, которое подписал глава Киевской ОГА Василий Володин

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Создать рабочую группу по разработке проекта Стратегического плана развития системы профессионального (профессионально-технического) образования Киевской области на период к 2027 году", – говорится в сообщении.

Сообщается, что рабочую группу возглавил первый зам губернатора Дмитрий Назаренко, его заместителем определили Олега Торкунова, который также является замом Володина.

В состав группы также вошли еще 23 члена. Среди них руководители государственных, национальных, коммунальных и профессионально-технических учебных заведений, руководители профсоюзов и представители от департаментов КОГА. 

Отмечается, что до 1 сентября рабочая группа должна разработать Стратегический план развития системы профессионального (профессионально-технического) образования области до 2027 года. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Планируется, что обсуждение проекта пройдет до 20 сентября, а сам план должен соответствовать Методическим рекомендациям, которые подготовили Минобразование совместно с экспертами европейской программы EU4Skills. 

Стоит отметить, “EU4Skills: лучшие навыки для современной Украины" – это совместная программа ЕС и его государств-членов Германии, Финляндии, Польши и Эстонии для поддержки реформы профессионально-технического образования в Украине. Цель программы – сделать обучение в Украине соответствующим требованиям рынка труда, а также помочь молодежи и взрослым реализовать свой потенциал. Программой также предусмотрено финансирование в размере 58 млн евро. Из них 21 млн направят на обновление оборудования и инфраструктуры.

В распоряжении сообщается, что уже 1 октября Стратегический план должны предоставить губернатору на утверждение. Ответственность же за данные мероприятия возложена на Департамент образования и науки КОГА.

Напомним, что Киевская ОГА утвердила план мероприятий по подготовке к началу 2021/2022 учебного года в Киевской области, которые продлятся до 31 августа.

Читайте: На Киевщине стартовала подготовка к новому учебному году

Фото: fakty.com.ua

КиевVласть

Инна Михно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, губернатор, кога, власть киевщина, распоряжение, рабочая группа, стратегия, методика, минобразование, профессиональное образование

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.