п'ятниця, 16 серпня 2024 г.

Столичная власть готова допустить к системе видеонаблюдения Киева антикоррупционеров, налоговиков и пограничников

Столичная власть готова допустить к системе видеонаблюдения Киева антикоррупционеров, налоговиков и пограничников

Если Киевсовет примет соответствующее решение, доступ к  комплексной системе видеонаблюдения Киева получат Главное управление Национальной полиции в Киевской области, Государственная пограничная служба Украины, Государственная фискальная служба (ГФС) Украины, Главное управления ГФС в Киеве, Национальное антикоррупционного бюро, Минобороны, Служба внешней разведки и прочие.

Об этом KV стало известно в ходе заседания комиссии Киевсовета по вопросам транспорта связи и рекламы, которое состоялось 11.09.2019 года.

Комиссия согласовала внесение изменений в Положение о комплексной системе видеонаблюдения Киева, утвержденное решением Киевсовета № 1195/5259 от 5 июля 2018 года.

Читайте: Киевсовет утвердил Положение о комплексной системе видеонаблюдения города

Соответствующий проект решения Киевсовета № 08/231-1419/ПР от 12.04.2019 года подал директор Департамента информационно-коммуникационных технологий КГГА Юрий Назаров (на фото). 

В пояснительной записке к документу значится, что документ призван “усовершенствовать некоторые вопросы функционирования комплексной системы видеонаблюдения в Киеве”.

Также отмечается, что в КГГА и Департамент ИКТ поступило большое количество обращений от правоохранительных органов и военных формирований, “которые не предусмотрены в качестве пользователей информацией” данной системы, но, согласно законодательству, “имеют право на получение доступа к информации в Системе”. В частности, Главное управление Национальной полиции в Киевской области, Государственная пограничная служба Украины, Государственная фискальная служба (ГФС) Украины и Главное управления ГФС в Киеве, Национальное антикоррупционного бюро, Минобороны, Служба внешней разведки и прочие.

Кроме того, в решении Киевсовета предлагается уточнить: понятие “комплексной системы видеонаблюдения Киева как информационно-телекоммуникационной, расширить перечень прав распорядителей Системы, определить граничную численность учетных записей пользователей и прочее. В том числе, “дополнить Положение новым пунктом о правах пользователей информацией в Системе с особенным статусом”. 

Юрий Назаров сообщил членам транспортной комиссии, что было наработано много материалов касательно того, как развивать и совершенствовать Систему, что и отображено в соответствующем проекте решения горсовета. 

“Система формально была запущена 5 июля 2018 года. Было создано Положение о функционировании Системы. За это время, Вы знаете, что она сейчас составляет 7 тыс. камер видеонаблюдения, ядро системы, систему видеоаналитики, распознавания номеров и лиц, 9,6 ПБайт хранилища данных, которое позволяет в течении месяца сохранять данные из этих камер и 12 мониторинговых залов. Это залы и в Национальной полиции, СБУ, Нацгвардии и т.п.”, – рассказал депутатам директор Департамента информационно-коммуникационных технологий КГГА.

Также Назаров отметил, что в письме Департамента ИКТ КГГА от 31 июля 2019 года были предоставлены дополнительные правки к проекту решения Киевсовета, которые он тоже просил согласовать.

В итоге, транспортная комиссия Киевсовета единогласно поддержала проект решения Киевсовета авторства Назарова с дополнительными правками, изложенными в письме от 31.07.2019 года.

Читайте: За учащимися в столичных садиках и школах уже следят 2178 камер видеонаблюдения

Фото: KV

КиевVласть

Светлана Головина

Теги: новости киева, кгга, киевсовет, сбу, гфс, юрий назаров, нацгвардия, минобороны, Kyiv Smart City, видеонаблюдение, департамент информационно-коммуникационных технологий, транспортная комиссия, камеры, система видеонаблюдения, икт

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.