Районний підрозділ |
Населений пункт/Назва вулиць |
Вид планових робіт |
Час проведення |
Баришівський |
Березань: Героїв Небесної Сотні, Братський, Горького, Чайковського |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Баришівський |
Березань: Березовий, Героїв Небесної Сотні |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Баришівський |
Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Білоцерківський |
Бикова Гребля: Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна |
Ремонтні роботи |
з 8 по 19 год |
Білоцерківський |
Іванівка: Миру, Польова |
Ремонтні роботи |
з 8 по 19 год |
Білоцерківський |
Пилипча: Лісова, Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева, Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Гагаріна пров., Садова, Калинова, Урожайна
Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова, Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Верхня гребля |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Богуславський |
Мисайлівка: Набережна, М.Гризун, Центральна
Дибинці: Олексія Вовченка |
Ремонтні роботи |
з 8 по 20 год |
Богуславський |
Михайлiвка: Шевченка, Залізнична, Польовий |
Ремонтні роботи |
з 8 по 19 год |
Бориспільський |
Гора: Центральна, Сонячна, Басейна, Грушевського |
Ремонтні роботи |
з 8 по 17 год |
Бориспільський |
Гора: Горіхова, Польова, Гоголя, Проектна, Київська, Чубинського, Зоряна, Вишнева, 8 Березня, Пушкіна, Західна, Бориспільська, Польова II, Л.Українки, Локаторна, Центральна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров.
Мартусівка: Бориспільська
Чубинське: Дачна |
Ремонтні роботи |
з 8 по 17 год |
Бориспільський |
Велика Олександрiвка: Авдеєва, Б.Хмельницького, Тополева, Фізкультури, Квіткова
Бориспіль: Декабристів |
Ремонтні роботи |
з 8 по 17 год |
Бориспільський |
Кiрове: Пащенкових, Горького, Горького пров., Гагаріна пров., Леніна пров., Привокзальний пров., Лугова, Леніна
Кучаків: Пащенкових |
Ремонтні роботи |
з 8 по 17 год |
Бориспільський |
Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. |
Ремонтні роботи |
з 9 по 18 год |
Броварський |
Зазим'є: Молодіжна, Пролетарська, Шевченка, Марущака, Кірова, Гагаріна, Деснянська |
Технічне переоснащення |
з 8 по 19 год |
Броварський |
Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна |
Технічне переоснащення |
з 8 по 17 год |
Броварський |
Скибин: Польова, Квітнева, Теплична, Калинівська, Тепличний, Озерна, Шляховий, Деснянська
Калинівка: |
Ремонтні роботи |
з 8 по 17 год |
Васильківський |
Мала Солтанівка: Зарічна, Першотравнева |
Ремонтні роботи |
з 8 по 19 год |
Васильківський |
Лосятин: Урожайна, Весняний, Комарова, Набережна, Травневий, Центральна |
Ремонтні роботи |
з 8 по 19 год |
Васильківський |
Крушинка: Шкільна, Удодівська, Річна, Київська, Фабричний, 40 років Перемоги, Миру, Колгоспна, Лісний, Спортивна, Лісна, Урожайна, СТ "Крушинка", СТ "Жайворонок", Авіаторів, СТ "Авіатор", Слов'янська, Вишневий, Вишнева, Шевченка, Соснова, Єреванська, Будівельників, Квітнева, Квітневий пров., Єреванський, Яблунева, Полунична, Кібенко, Весняна, Щаслива, Бузовського, Каретна, Благодатна, Польовий
Зелений Бір: Освіти, Гайова, Богдана Хмельницького, Тараса Шевченка, Зоряна, Виноградна, Кібенка, Яровий, Об'єднання, Центральна, Елітна, Столична, Чорнобильська, Пшеничний, Пшенична, Ставковий |
Технічне переоснащення |
з 9 по 17 год |
Вишгородський |
Сувид: Нагірна, Піщана, Гори, Гагаріна, Горіхова, Українська, Шевченка, Макаренка, Набережна, Чернігівська, Виноградна, Лугова, Лісова, Підлісна, Вулиця невизначена
Боденьки: Старе село
Лебедівка: Шевченка
Вища Дубечня: Леніна |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Згурівський |
Усівка: Шевченка, Набережна |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Згурівський |
Крупіль: Київський шлях, Зоряна, Українська, Незалежності |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Згурівський |
Войтове: Миру, Шевченка, Перемоги, Незалежності
Лизогубова Слобода: Дружби |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Іванківський |
Тетерівське: Соборна, Шевченка |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Іванківський |
Піски: Садова |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Кагарлицький |
Кагарлик: Ентузіастів, Став`янка, Фрунзе, Народна, Ватутіна, Франка, Полтавська, Поповича, Олеся Бердника, Франка пров., Ватутіна пров., Паркова, Надзаводський, Миру, Саксаганського, Європейська, Полтавський, Ставкова |
Ремонтні роботи |
з 8 по 19 год |
Кагарлицький |
Кагарлик: Став`янка, Тургенєва, Тургенєва пров., Паркова, Чапаєва, Народна, 1-го Травня, Молодіжна, Суворова, Щорса, Нахімова, Кутузова, Толстого, Свято-Троїцька, Надзаводська, Південна, Південний пров., Маяковського, Маяковського пров., Чехова, Чехова пров., 8 Березня, Східна, Ватутіна, Кошового, Чайковського, З.Космодем'янської, Комарова, Тичини, Піонерська, Надзаводський, Лесі Українки, Серпневий
Очеретяне: Садова
Ржищів: 1-го Травня |
Оперативні перемикання |
з 9 по 19 год |
Миронівський |
Олександрівка: Центральна |
Ремонтні роботи |
з 8 по 19 год |
Обухівський |
Деремезна: Приозерна, Пенькових, Шевченка
Нові Безрадичі: Тиханська |
Ремонтні роботи |
з 8 по 19 год |
П.-Хмельницький |
Велика Каратуль: Сахна, Кільцева, Горького, Квіткова, Шкільна, Кооперативна, Перемоги, Середня, Шевченка, Набережна, Жовтневої Революції, Володько |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Рокитнянський |
Рокитне: Вокзальна, Незалежності, Цукровиків, Ентузіастів, Польова, Будівельний, Садова, Червона Січ, Волі, Окружна, Тополева, Медиків, Квітнева, Яблунева
Насташка: Центральна |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Сквирський |
Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського |
Ремонтні роботи |
з 8 по 20 год |
Сквирський |
Рогізна: Центральна, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Ворошилова, Чапаєва, Косіора, Шкільний, Котовського, Радянська, Щорса, Кірова, Франка, Шевченка
Сквира: Незалежності
Краснянка: Жовтнева
Дунайка: Першотравнева, Космонавтів, Червоноармійська, Ковпака, Мічуріна |
Ремонтні роботи |
з 8 по 19 год |
Ставищанський |
Журавлиха: Чапаєва, Радянська, 40-річчя Перемоги |
Технічне переоснащення |
з 8 по 18 год |
Ставищанський |
Журавлиха: 40-річчя Перемоги, Березова, Комсомольська, Леніна, Гагаріна, Радянська |
Технічне переоснащення |
з 8 по 18 год |
Ставищанський |
Журавлиха: Чапаєва |
Технічне переоснащення |
з 8 по 18 год |
Ставищанський |
Журавлиха: 40-річчя Перемоги, Леніна, Радянська, Шевченка, Гагаріна |
Технічне переоснащення |
з 8 по 18 год |
Ставищанський |
Антонівка: Шкільна, Молодіжна, Лесі Українки, Шкільний |
Технічне переоснащення |
з 8 по 18 год |
Ставищанський |
Сніжки: 40 років Перемоги, Кравченка, Польова |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Ставищанський |
Сніжки: 40 років Перемоги, Кравченка, Польова |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Ставищанський |
Ясенівка: Миру, Гагаріна, Незалежності |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Таращанський |
Тараща: Видна, Франка, Танкістів пров., Олімпійська, Курчатова, Танкістів, Комарова, Котляревського, Чкалова, Корольова, Шевченка, Озерна |
Усунення дефекту |
з 8 по 19 год |
Таращанський |
Тараща: Польовий, Б.Хмельницького, Козаківка |
Технічне переоснащення |
з 8 по 19 год |
Тетіївський |
П'ятигори: Базарна, Гагаріна, Садова, Нова, Київська, Квітнева, Паркова, Лугова, Кулішева, Матросова, Сікорського, Зарічна, Шкільна, Дачна, Мічуріна, Затишна, Шевченка, Вишнева, Молодіжна, Яблунева, Ватутіна, Миру пров., Миру, Берегова, Поштова |
Ремонтні роботи |
з 8 по 19 год |
Чорнобильський |
Чорнобиль: Радянська, Кірова, Без назви |
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів |
з 8 по 18 год |
Чорнобильський |
Чорнобиль: Без назви |
Ремонтні роботи |
з 8 по 18 год |
Яготинський |
Озерне: Першотравнева, Озернянська, Островського |
Ремонтні роботи |
з 8 по 19 год |