четвер, 18 липня 2024 г.

От Кличко требуют разобраться в деятельности ОО “Волонтерское пространство” на Никольской Слободке

От Кличко требуют разобраться в деятельности ОО “Волонтерское пространство” на Никольской Слободке

Неизвестные, представляясь членами ОО “Волонтерское пространство” собирали подписи против застройки земельного участка на Никольской Слободке. По словам местных жителей, “волонтеры” даже не знают где конкретно находится этот участок. Депутат Киевсовета Анатолий Шаповал считает, что “волонтеры” вводят в заблуждение людей, рассказывая о необходимости подписать документы и попросил Виталия Кличко не давать ход документам, подписанным обманным путем.

Об этом идет речь в материале KV “Невнимательные чиновники. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (18-22 июня 2018 года)”

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Замглавы комиссии Киевсовета по вопросам соблюдения законности, правопорядка и предотвращения коррупции Анатолий Шаповал (фракция “ВО “Батькивщина”) потребовал от главы КГГА Виталия Кличко разобраться в деятельности псевдоволонтеров на Никольской Слободке.

Депутат отметил, что неизвестные личности, представляясь членами ОО “Волонтерское пространство” собирают подписи, якобы, против застройки земельного участка (кадастровый номер 8000000000:66:178:0142) у “Зоны здоровья” и за создание общедоступной набережной с парковым пространством.

Но местные жители утверждают, что эти “волонтеры” понятия не имеют, где конкретно расположен участок, за спасение которого они ратуют, и о каких именно нарушениях законодательства при застройке идет речь.

Между тем, по данным градостроительного кадастра, указанный земельный участок, в соответствии с Генпланом Киева, по функциональному назначению относится к территории зеленых насаждений общего пользования. Он находится в пределах прибрежно-защитной полосы, на которую распространяются ограничения, предусмотренные Земельным кодексом.

Территория от улицы Никольско-Слободской (от Русановской набережной до Русановских садов) является частью памятника местного значения “Исторический ландшафт Киевских гор и долины р. Днепр”. Здесь запрещены не только строительство, но и любая хозяйственная деятельность.

Таким образом, сообщил депутат, “волонтеры” сознательно вводят в заблуждение людей, рассказывая о необходимости подписать документы. Местные жители, подозревая сборщиков подписей в мошенничестве, уже неоднократно вызывали полицию для выяснения обстоятельств и написали заявление о правонарушении в Днепровское райуправление полиции.

Анатолий Шаповал потребовал от Виталия Кличко не давать ход документам, подписанным обманным путем, обратить внимание на деятельность ОО “Волонтерское пространство” и в случае выявления противоправных действий и связей с нелегальными застройщиками - привлечь виновных к ответственности.

Читайте: Апелляционный суд Киева подтвердил незаконность ДПТ Никольской Слободки

Фото: wikimapia.org

KиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, застройка, никольская слободка, волонтеры, анатолий шаповал, подписи, волонтерское пространство

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.