понедельник, 30 марта 2020 г.

Новопетрівська сільрада замовила розробку проекту із захисту вулиць від підтоплень

Новопетрівська сільрада замовила розробку проекту із захисту вулиць від підтоплень

Невдовзі у села Нові Петрівці на Київщині повинен з'явитися проект заходів із захисту від підтоплень вулиць Свято-Покровська, Ново-Київська, Польова, Івана Кудрі, Козацька, Каневська та провулку Каневський. Минулого року розробку цього проекту почало столичне підприємство “Спецбурбуд”. Тепер у нього ж замовили завершення розробки вказаного проекту. Сумарно за виконання всіх робіт підряднику повинні заплатити 1,2 млн гривень.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 20 лютого 2020 року Новопетрівська сільська рада уклала договір з ПАТ "Проектно-виробниче підприємство "Спецбурбуд" (*) на виготовлення робочого проекту на проведення заходів із захисту від підтоплення і затоплення вул. Свято-Покровська, Ново-Київська, Польова, Івана Кудрі, Козацька, Каневська, пров. Каневський в селі Нові Петрівці Вишгородського району. Вартість угоди склала 298,51 тис. гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно з договором, в ході підготовки проекту підрядник повинен здійснити топографо-геодезичні та інженерно геологічні вишукування. Йому необхідно спроектувати трубопроводи, гілки від дощоприймачів, камери та пересічення, дренаж. Всі роботи повинні бути завершені протягом 30 робочих днів.

Закупівля проходила без проведення відкритих торгів. В системі лише опублікований звіт про укладення договору.

В договорі відмічається, що нинішня угода є невід'ємною складовою договору від 12 листопада 2019 року між Новопетрівською сільською радою і ПАТ "Проектно-виробниче підприємство "Спецбурбуд". Зараз у підрядника замовили виконання не завершеної частини робіт за умовами першого договору. У кінці 2019 року був опублікований звіт про виконання договору від 12 листопада 2019 року, згідно з яким підрядник виконав роботи на 949,4 тис. гривень. Проте загальна ціна становить 1,24 млн гривен.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ПАТ "Проектно-виробниче підприємство "Спецбурбуд" засновано в 1995 році в Києві. Директор та засновник – Сергій Кашка. Основний вид діяльності – діяльність в області інженерних вишукувань і надання технічних консультацій в цій області. Статутний капітал – 750 гривень.

За результатами участі у публічних закупівлях з 2008 року "Спецбурбуд" уклав 4 договори на загальну суму 2,57 млн гривень (з урахуванням нинішнього). Найбільший замовник підприємства – Новопетрівська сільська рада, яка віддала підприємству підрядів на 1,54 млн гривень (дані Clarity Project).

Нагадаємо, в серпні 2019 року Департамент екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації замовив зміцнення берега Центрального озера Березані для захисту міста від підтоплень. За 1,49 млн гривень водойму повинні розчистити, а на березі облаштувати георешітки і засіяти газони.

Читайте: На защиту центральной части Березани от подтоплений потратят 1,5 млн гривен

Сільський голова Нових Петрівець – Радіон Старенький.

* ПАТ "Проектно-виробниче підприємство "Спецбурбуд" (код ЄДРПОУ: 23736896)

Фото: I go to world

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, закупки, проект, проект, новини київської області, новини київщини, вышгородский район, закупівлі, новые петровцы, подтопления, вишгородський район, підтоплення, нові петрівці, радіон старенький, радион старенький

понедельник, 30 марта 2020 г.
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 30 березня 2020 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 30 марта 2020
воскресенье, 29 марта 2020 г.
11:42
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
В Вышгороде городскую набережную закрыли для горожан, вход охраняет полиция
17:27
Отель Aloft Kiev продолжает работать в штатном режиме
17:06
Нардеп опубликовал видео с “торгующим” должностями братом главы Офиса президента, Ермак обещает пожаловаться в СБУ и ГБР (видео)
16:01
Въезд и выезд в пгт Козин и село Лесники на Киевщине будет возможен только через КПП
15:02
И.о. главы КОГА призвал торговые сети Киевщины не повышать цены на продукты
14:04
От COVID-19 умер экс-замгубернатора Киевщины
13:06
Кличко до конца года установил 100% надбавку к окладу директору Департамента городского благоустройства КГГА
12:05
Медикам Киевщины выплатят материальную помощь за тяжелый труд
11:31
В Украине подтверждено уже 418 случаев заболевания COVID-19
11:02
В Киеве на здании на Майдане Независимости снова пытаются возвести надстройку
10:04
Посевная на Киевщине пройдет вовремя и в штатном режиме
09:01
За сутки в Украине выявлено 45 новых случаев заболевания COVID-19
07:15
В “Київобленерго” не запланували відключення електроенергії в Київської області на 29 березня 2020 року
Календарь событий