субота, 20 квітня 2024 г.

Некоторые предприниматели хотят оставить паевые взносы для киоскеров в Киеве

Некоторые предприниматели хотят оставить паевые взносы для киоскеров в Киеве

Группа предпринимателей подала апелляцию на решение Окружного админсуда о незаконности обязательных паевых взносов на содержание столичных временных сооружений (ВС, киоски, МАФы) и средств передвижной торговли в бюджет Киева. Часть собственников МАФов, которые выступают за отмену паевых взносов, назвали подавших апелляцию предпринимателей подхалимами власти.

Об этом KV стало известно из сообщения председателя Всеукраинского союза работников торговли и услуг "Трудовое содружество" (*) Лалиты Картозии на странице в Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“ООО "Юкрейниан Дивелопмент холдинг"(**), Профессиональный союз предпринимателей и наемных работников торговли, сферы услуг и промышленности "Единство" (Виктория  Гапоненко) (***) и Шкляр Дмитрий Анатольевич подали апелляцию на решение Окружного административного суда от 26.12.2017 (решение КГС № 62/62)”, - сообщила Картозия.

Она подчеркнула, что жалобы на судебные решение заинтересованных лиц, если они не участвовали в деле, оставляются без рассмотрения. Следовательно, эта апелляция не будет рассмотрена. Но в то же время Киевсовет может воспользоваться их обращением как аргументом об отмене решения суда, “мол все предприниматели против”.

Как сообщала KV, Окружной админсуд Киева признал противоправным и недействительным некоторые пункты решения Киевсовета N 62/62 от 04.09.2014 (****). После вступления в силу этого решения суда недействительным станет, в частности, порядок определения объемов паевого участия (взноса) владельцев ВС, а также все приложения к нему, среди которых - договор о паевом участии в содержании объекта благоустройства.

Благодаря этому, отсутствие договора с Департаментом градостроительства и архитектуры Киевской горгосадминистрации (КГГА) о паевом участии больше не превратит киоск в самовольно установленное сооружение, которое подлежит обязательному демонтажу.

Не все общественники и предприниматели были рады появлению такого судебного решения. 19 января в КГГА зарегистрировано открытое обращение к председателю КГГА Виталию Кличко, подписанное представителями ОО “Киевский городской комитет спасения бизнеса”, профсоюза предприятий и наемных работников торговли, сферы услуг и промышленности “Единство”, ОО “Правозащитное объединение “Світанок”, Ассоциации распространителей прессы и ОО “Наша Оболонь”.

В своем обращении общественники от имени предпринимателей (владельцев киосков) попросили столичную власть пролонгировать существующие договора паевого участия в содержании объектов благоустройства в соответствии с решениями Киевсовета №62/62 и № 56/5443. А также принять к сведению, что большинство владельцев временных сооружений желают продолжать платить паевое участие по заключенным договорам, сохранив партнерские отношения между малым и средним бизнесом и городской властью.

Подробнее: У КГГА исчезли основания требовать с киоскеров паевые взносы

*Всеукраїнська спілка працівників торгівлі та послуг “Трудова співдружність” (код ЄДРПОУ: 26060884)

**ТОВ "Юкрейніан дівелопмент холдінг" (код ЄДРПОУ: 35847686)

***Професійна спілка підприємців та найманих працівників торгівлі, сфери послуг та промисловості "Єдність"  (код ЄДРПОУ: 39978725)

****Рішення Київради № 62/62 від 4 вересня 2014 року “Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 лютого 2011 року № 56/5443 “Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі (внеску) власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в утриманні об’єктів благоустрою м. Києва та внесення змін до деяких рішень Київської міської ради” та деяких рішень Київської міської ради”.

Фото: КиевVласть

KиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, кгга, киевсовет, суд, демонтаж, маф, решение, департамент градостроительства и архитектуры, киоск, предприниматели, паевое участие, временные сооружения, окружной административный суд киева, апелляция, общественная организация, Лалита Картозия, судебное решение, трудовое содружество, собственники, открытое обращение, порядок определения объемов паевого участия, договор о паевом участии

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.