вівторок, 19 березня 2024 г.

Кличко уволил руководителей Департамента соцполитики КГГА

Кличко уволил руководителей Департамента соцполитики КГГА

Председатель Киевской горгосадминистрации (КГГА) после увольнения директора Департамента соцполитики освободил от занимаемых должностей также директора тендерного комитета этого Департамента и руководителей его структурных подразделений. Причиной называют причастность этих должностных лиц к нарушениям законодательства.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы КГГА.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Такое решение принято после проведения проверки финансово-хозяйственной деятельности Департамента. В частности, и на основании информации, обнародованной в некоторых СМИ и по обращениям предпринимателей”, - говорится в сообщении.

В пресс-службе отмечают, что во время проверки, проведенной Департаментом внутреннего финансового контроля и аудита КГГА, установлены нарушения, в частности, тендерного законодательства, игнорирование принципов открытости и прозрачности, пренебрежение экономией и эффективностью в работе департамента социальной политики.

В сообщении говорится, что материалы аудиторской проверки направлены в правоохранительные органы для соответствующего реагирования.

Отметим, что с февраля 2015 года Департаментом социальной политики КГГА руководил депутат Киевсовета из фракции “Солидарность” Юрий Крикунов, который был уволен распоряжением №421 от 14 мая 2019 года Киевского городского головы Виталия Кличко.

Читайте: Кличко уволил директора Департамента социальной политики КГГА Юрия Крикунова

Ранее KV сообщала, что в апреле 2019 года сотрудники прокуратуры Киева, СБУ и Нацполиции задержали на вымогательстве и получении взятки бывшего и действующего должностных лиц Департамента соцполитики КГГА. По мнению правоохранителей, злоумышленники требовали от граждан с инвалидностью деньги за обеспечение их автомобилями на льготных условиях. В частности, говорилось о задержании экс-заведующего сектором по вопросам обеспечения средствами реабилитации Департамента социальной политики КГГА и главном специалисте этого же сектора.

Читайте: Правоохранители задержали в Киеве бывшего и действующего чиновников КГГА при получении взятки

Как неоднократно сообщала KV, с именем Крикунова и деятельностью возглавляемого им департамента в столице связано немало скандалов. В октябре 2017 года стало известно, что Крикунов продолжает в “ручном режиме” и “втемную” распределять между общественными организациями Киева, часть из которых сомнительны, бюджетные средства по программе “Социальное партнерство”. А в 2018 году возник скандал с компенсацией проезда в общественном транспорте  льготников. За эти манипуляции с бюджетом ряд депутатов предложили отстранить от должности Юрия Крикунова за коррупцию, провести в отношении него служебное расследование и даже “отправить жить в тюрьму”. Впрочем, соратники по “правящей фракции” отстояли однопартийца.

Читайте: Ничего святого: в 2016-2017 годах департамент Крикунова не стеснялся ограничивать людей с инвалидностью в их потребностях

При этом, как сообщала KVЮрий Крикунов за 2018 год на своей должности заработал более 463 тыс. гривен. Имея сбережения, Крикунов не постеснялся взять “надбавку” к лету в размере более 70 тыс. гривен и премию к Новому году - более 60 тыс. гривен.

Читайте: Глава Департамента соцполитики КГГА Крикунов к Новому году получил под 600% премии

Отметим, что сферу социального обеспечения в Киеве курирует замглавы КГГА Валентин Мондриевский.

Фото: Капитал

КиевVласть

Ольга Марийко

Теги: новости киева, кгга, виталий кличко, увольнение, юрий крикунов, департамент социальной политики, сотрудник

понеділок, 18 березня 2024 г.
20:45
У столиці цього тижня заплановані продуктові сільськогосподарські ярмарки (локації)
20:34
Кличко попросив журналістів Bihus.info передати правоохоронцям інформацію щодо розслідування по заробіткам оточення Брагінського на контрактах з “Київським метрополітеном"
20:23
На Новопавлівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 21 разів намагався прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
20:02
В Ірпені відкрили денний центр підтримки дітей та сімей
19:43
Зеленський зустрівся із членом Сенату Конгресу США Гремом
19:22
“Муніципальна Охорона” провели навчання з відпрацювання дій у разі позаштатної ситуації в столичних закладах освіти
19:05
Ірпінь відвідали представники міжнародної організації ЮНІДО
18:46
9 років тюрми отримав самопроголошений голова Димерської тергромади, який співпрацював з окупантами
18:26
На озері Богатирському було виявлено перевищення норми нафтопродуктів у 3,6 рази, - “Плесо”
18:03
На Київщині пройде лекція-презентація “Історія дайвінгу у Світі та Україні”
17:46
Чеська залізниця запускає новий поїзд до України
17:27
Столичні правоохоронці повідомили про підозру організаторам черговой схеми незаконного виїзду за кордон (фото)
17:05
У Києві спростять порядок встановлення меморіальних дощок
16:45
У Деснянському районі п’яний водій вчинив потрійну ДТП, постраждали двоє водіїв
16:25
Міноборони у лютому заблокувало постачання 264 т неякісних продуктів до військових частин
16:03
Відзавтра, 19 березня, на станції метро “Шулявська” розпочнеться капітальний ремонт ескалатора
Календар подій
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
18 березня 2024 г. 09:00
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
Посадовці КМДА формально ще можуть спробувати відстояти в касаційному суді свою позицію – не видавати МУО на проєктування, які допоможуть замовникам легально перетворити історичну садибу Маліна (1890 рік побудови) на вул. Олександра Кониського, 22 у сучасний житловий будинок. Чиновники до цього програли два суди по цьому питанню. Причина – історичному об'єкту офіційно не надано статус пам'ятки, а гучне рішення Київради від серпня 2021 року, яким власникам таких об'єктів було рекомендовано утриматися від здійснення робіт в них, як на цьому ще тоді наголошувала КВ, не має “зобов'язального характеру”. Поки київські активісти добиваються присвоєння садибі Маліна охоронного статусу, забудовники, які, схоже, пов'язані з “групою родин Негрича та Голиці", встигли зруйнувати значну частину будівлі. Відповідні слідчі дії станом на сьогодні ніяких результатів не принесли і, ймовірно, вже не принесуть.
Позивний “Тьотя”: за що судитимуть ексгендиректорку столичного КП “Інформатика” Вероніку Малкову
14 березня 2024 г. 09:00
Позивний “Тьотя”: за що судитимуть ексгендиректорку столичного КП “Інформатика” Вероніку Малкову
Столичні правоохоронці завершили слідство відносно ексгендиректорки та діючої заступниці керівника КП “Інформатика” Вероніки Малкової (на колажі). Наразі вона офіційно є обвинуваченою у розповсюдженні даних з вуличних камер відеонагляду, які встановлювалися в Києві за рахунок коштів міського бюджету. За цей злочин посадовиці загрожує до 5 років позбавлення волі, але яким буде кінцевий вердикт Шевченківського райсуду, покаже час. Так, слідчі встановили, що Малкова спільно ще з двома особами, один із яких є її підлеглим, допомагали громадянам, зокрема, встановлювати маршрути переміщення транспортних засобів по місту. Такий процес вони називали “розшуком”, а тодішня очільниця “Інформатики” навіть мала “позивний” – “Тьотя”. При цьому, в КМДА і Київраді, схоже, не поспішають робити свої кроки щодо покарання винних. Малкова повернулася до роботи після відсторонення у березні 2023-го, а ініціатива депутатського корпусу щодо створення спеціальної комісії, яка розслідує такі інциденти, так і не була офіційно запроваджена.