п'ятниця, 29 березня 2024 г.

Киевсовет опять “не дал” гендиректору аэропорта “Борисполь”

Киевсовет опять “не дал” гендиректору аэропорта “Борисполь”

Столичные депутаты в очередной раз не позволили гендиректору аэропорта “Борисполь”, бывшему замглавы КГГА Павлу Рябикину (на фото) оформить аренду земельного участка в Шевченковском р-не Киева. В этот раз, проект решения поддержало лишь на 2 депутата больше, чем 26 сентября.

Об этом KV стало известно в ходе сегодняшнего заседания Киевсовета.

Киевсовет не поддержал проект решения Киевсовета № 08/231-669/ПР от 3.02.2016 года “О передаче земельного участка гражданину Рябикину Павлу Борисовичу для реконструкции нежилого здания под жилищно-офисное в пер. Бехтеревском, 6-А в Шевченковском р-не Киева” (Д-6994).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Согласно проекту, гражданину Павлу Борисовичу Рябикину  планировалось передать участок площадью 0,0725 га (кадастровый номер 8000000000:91:151:0010, вытяг из Государственного земельного кадастра на земельный участок № НВ-8000138342014) по адресу: пер. Бехтеревском, 6-А в Шевченковском р-не Киева в аренду сроком на 25 лет.

При этом, по рекомендации управления правового обеспечения и профильной комиссии горсовета целевое назначение “реконструкция нежилого здания под жилищно-офисное” было изменено на “эксплуатацию нежилой площади”.

Отметим, данный проект решения был вынесен на заседание Киевсовета повторно. Столичные депутаты в этот раз отдали “за” данный проект решения 59 голосов.


Напомним, 26 сентября 2017 года данный вопрос также не набрал минимально необходимого 61 голоса “3а”. Тогда обеспечить Рябикина наделом земли в центре Киева согласились всего 57 депутатов Киевсовета.

Читайте: Киевсовет отказал Павлу Рябикину в оформлении столичной земли

Отметим, данный участок Рябикин пытается оформить в аренду с 2014 года. Тогда он еще работал заместителем главы КГГА, к чьим обязанностям относилось согласование выделения земельных участков в столице.

Читайте: Павел Рябикин, замглавы КГГА, сам себе выделил недвижимость в центре столицы

Напомним, Павел Рябикин с 23 марта 2017 года занимает должность гендиректора государственного предприятия (ГП) "Международный аэропорт "Борисполь". С 22 июля 2014 года по сентябрь 2015 года он работал заместителем главы КГГА. При этом, он курировал земельный, архитектурный и департамент жилищного обеспечения КГГА.

Фото: коллаж KV

KиевVласть

Светлана Головина

Теги: новости киева, кгга, киевсовет, аэропорт борисполь, земельный участок, павел рябикин, Бехтеревский переулок

п'ятниця, 29 березня 2024 г.
15:45
Вбиральні Київського гуртожитку НУБіП хочуть відремонтувати за 3,9 млн гривень
15:26
Сирський про мобілізацію: 500 тисяч новобранців ЗСУ не потребують
15:05
Поліцейського-хабарника на Київщині судили вісім років, щоб засудити до семи у справі про приховання наркоторгівлі
14:47
СБУ витратить 7,3 млн гривень на обладнання для відеоспостереження
14:36
Зеленський: РНБО при новому керівництві має в першу чергу забезпечити державу якісним прогнозуванням ситуацій
14:04
У столиці планують створити безбар’єрне туристичне середовище
13:44
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
13:24
За добу втрати ворога зросли на 820 осіб, 56 БПЛА та 5 крилатих ракет, - Генштаб ЗСУ
13:03
На Північному мосту обмежать рух транспорту до 15 червня (схема)
12:42
У столиці судитимуть росіянина, який скоїв розбійний напад на аптеку
12:24
В Україну повернули тіла 121 полеглого оборонця
12:02
У Польщі переговори щодо українського зерна не мали успіху, але Сольський налаштован оптимистично, - ЗМІ
11:44
Руслан Кравченко: Німеччина продовжить допомагати Київщині у процесі відбудови
11:25
Комунальні підприємства Вишневого подарують військовим два авто вартістю 110 тисяч доларів
11:01
29 комунальних медзакладів столиці підключено до Реєстру територіальної громади, - КМДА
10:47
Голосіївська окружна прокуратура через суд вимагає повернути державі приміщення вартістю понад 6,7 млн гривень
Календар подій
Відновлення багатоповерхівок Ірпеня йде повільно: розбираємо причини
29 березня 2024 г. 15:00
Відновлення багатоповерхівок Ірпеня йде повільно: розбираємо причини
Упродовж лютого Департамент містобудування та архітектури Київщини замовив проєктні роботи для капремонтів десяти пошкоджених московитами багатоквартирних будинків Ірпеня. Обійдуться ці проєкти майже у 14 млн гривень, а триватиме їх розробка до кінця 2024 року. Серед підрядників є цікаві особистості. Однак наявність “цікавих” підрядників – не єдина проблема даних закупівель. Досвід замовлення проєктно-кошторисної документації через цей департамент минулого року не дуже позитивний. Тоді такі документи замовили для капремонтів шести багатоповерхівок, але у жодній з них роботи досі не розпочаті. Крім цього експерти вказують, що аномально низька кошторисна прибутковість, яка закладена в минулорічні проєкти капремонтів, ставить під сумнів можливість обрання спроможного підрядника для подальших робіт. Але у профільному департаменті обладміністрації це заперечують та запевняють, що розроблена документація пройшла експертизу сертифікованими фахівцями, тобто отримала позитивний висновок.
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.