п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

КГГА намерена “отжать” “бизнес” у милиционеров, “крышующих” нелегальную торговлю

КГГА намерена “отжать” “бизнес” у милиционеров, “крышующих” нелегальную торговлю

Столичные власти решили заменить уличную торговлю “с земли” на цивилизованные базарчики. Такие базарчики будут называться ярмарками, и их в городе будет около 70, торговые места разместят там, где стихийная торговля процветает уже долгие годы.
KV, рассказал директор Департамента промышленности и развития предпринимательства КГГА Максим Кузьменко, пишет Сегодня.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

“Люди привыкли, что на тех или иных улицах что-то продают бабушки или лоточники, и уже механически идут именно туда за зеленью, овощами, фруктами. Мы решили не менять привычки киевлян и оставить большинство таких торговых точек действующими, только сделать их нормальными с точки зрения цивилизованной торговли”, — рассказал Кузьменко.

Так, столичные власти намерены оборудовать торговые места биотуалетами, организовать крытые палатки, доплачивать коммунальным службам, чтобы те убирали ярмарочную территорию после окончания торговли. В каждом таком месте будут соблюдены элементарные нормы — проход для пешеходов 1,8 м, на входе — вывеска с контактными телефонами администрации и горячей линии, книга жалоб и предложений, аптечка, огнетушитель и все остальное. Также торговые места намерены оборудовать умывальниками для рук, контейнерами для мусора, охраной, а продавцов — спецодеждой и бейджиками.

Кроме того, Кузьменко пообещал, что каждую такую ярмарку будут инспектировать ветврачи и санэпидемстанция.

Читайте также: КГГА намерена узаконить в Киеве всю стихийную торговлю

За удобства торговцам, конечно, придется платить. В зависимости от того, что те решат продавать, мэрия с них будут брать ежемесячную плату, от 50 до 200 гривен за квадратный метр торговой площади. Кузьменко уверен, что этого хватит не только, чтоб компенсировать расходы на официальное обслуживание, но и дать постоянный дополнительный доход казне.

“Мы все знаем, что уличные торговцы все равно кому-то платят. Тем же милиционерам, которые постоянно снимают “дань” и с бабушек, торгующих овощами, и с лоточников-перекупщиков, продающих товар под открытым небом. Не знаю, во сколько обходится такое “крышевание” торговцам-нелегалам, однако уверен, что официальные расценки КГГА им понравятся”, — говорит Кузьменко.

Вместе с тем чиновники намерены контролировать цены на таких ярмарках — станут ходить и спрашивать у продавцов, что и сколько стоит. Кто станет продавать дороже, чем в магазине, тем будет отказано в торговом месте.

Кузьменко заявил, что первые заявки от фермеров к нему уже поступили.

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: милиция, ярмарка, торговля, контроль, крыша, бабушка, дань, базарчик

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.