четвер, 28 березня 2024 г.

Грузовики в Киев собираются впускать только через весовой контроль

Грузовики в Киев собираются впускать только через весовой контроль

На въезде в Киев со стороны Житомира установили первый мобильный весовой контрольный комплекс. До конца года планируется обустроить аналогичные комплексы на 7 других магистральных въездах в Киев. Власти столицы надеются, что такой весовой контроль грузового транспорта поможет сохранить дорожное покрытие на автодорогах столицы.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской горгосадминистрации (КГГА).

"Заботясь о состоянии киевских дорог Центр организации дорожного движения КП "Киевдорсервис" внедряет пилотный проект по организации весового контроля грузового транспорта на въездах в Киев. В летний период, при жаркой погоде, автотранспорт с избыточным весом особенно негативно влияет на дорожное покрытие – поэтому целью проекта является ограничение въезда в город такого транспорта", - сказал заместитель председателя КГГА Николай Поворозник.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

По его словам, мобильный весовой комплекс расположен на оборудованной площадке. Взвешивание происходит в полностью автоматическом режиме: грузовик заезжает на весы, видеокамеры фиксируют номерные знаки тягача и прицепа, данные об общем весе и весе на оси передаются на компьютер, с которого печатается протокол взвешивания без вмешательства оператора.

"Перед заездом на весовой комплекс размещены соответствующие дорожные знаки - проезд грузовиков только в крайней правой полосе с обязательным заездом на площадку взвешивания. Контроль заезда осуществляют инспекторы Государственной службы Украины по безопасности на транспорте. Они, в соответствии с расчетными коэффициентами, накладывают плату за проезд с перегрузкой. В случае перегрузки водитель обязан предоставить документы о маршруте и оплатить километраж от точки отправления до весового комплекса, перегрузить избыточный груз и ехать дальше, или оплатить весь маршрут в соответствии с документами на перевозку", - отметил заместитель председателя КГГА.

Он сообщил, что установленный весовой комплекс является мобильным. Его монтаж на подготовленной площадке занимает в среднем 3 часа, после чего необходимо осуществить поверку весов. До конца этого года планируется обустроить аналогичные комплексы на 7 других магистральных въездах в Киев, чтобы обеспечить сохранность дорожного покрытия на дорогах города.

Напомним, что столичные власти ввели ограничения по движению большегрузного транспорта с 10:00 до 22:00 при повышении температуры воздуха до +28 градусов С.

Читайте: Днем в жару на дороги Киева не пустят грузовики

Фото: сайт КГГА

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, кгга, поворозник, грузовики, въезд в киев, мобильный весовой контрольный комплекс

четвер, 28 березня 2024 г.
18:46
КОВА максимально сприяла правоохоронним органам у затриманні “крота”, - Руслан Кравченко
18:26
Завтра у Димерській громаді частково не буде світла
18:06
Донори крові з Києва - у топі серед команд DonorUA for Teams
17:46
Новий міжнародний залізничний маршрут з Києва до Кошице планують запустити вже цього року
17:21
“Українська команда” передала батальйону “Свобода” велику партію дронів-літаків, – Палатний
17:03
Український гідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на Київщині
16:46
Ювенальні прокурори зафіксували загибель 537 дітей внаслідок збройної агресії рф
16:26
У президентській резиденції на Липській вирішили відремонтувати каналізацію
16:06
Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки
15:46
Для Голосіївського району столиці збираються накупити цибулин тюльпанів та нарцисів на 1,4 млн гривень
15:24
У Києві вручили нагороди переможцям конкурсу стартапів ProIT Startup Toloka
15:15
На Харківщині під черговим обстрілом рф загинула щонайменше одна людина, є поранені
15:05
На Київщині без електропостачання наразі 300 точок обліку, – Міненерго
14:45
СБУ затримала високопосадовця Київської ОВА, який збирався шпигувати на користь рф
14:24
В “Інтергал-Буд” діють 2% знижки для військових та медиків на купівлю житла
14:06
Освітяни Козина замовили сухофрукти у ФОПа дорожче, ніж ринку
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.