субота, 27 квітня 2024 г.

Державний Укргазбанк видав 140-мільйонний кредит фірмі із орбіти соратника Медведчука

Державний Укргазбанк видав 140-мільйонний кредит фірмі із орбіти соратника Медведчука

Державний акціонерний банк “Укргазбанк” видав кредит для фірми із орбіти народного депутата Нестора Шуфрича, обраного від забороненої ОПЗЖ соратника Медведчука. Мова йде ПрАТ “Київпорт”, що отримав кредит на загальну суму 140 млн гривень.

Про це KВ стало відомо з публікації “Укргазбанку” у Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Повідомляється, що надані банком гроші підуть на ремонт столичного Річкового вокзалу, будівля якого належить “Київпорту”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За даними аналітичної системи Youcontrol ПрАТ "Київпорт" має зв'язок із родиною Шуфричів та Бродських. 

Зокрема із родиною Шуфричів ПрАТ пов’язує її член правління –  В'ячеслав Черепаня, багаторічний парламентський помічник Шуфрича. 

Серед інших уповноважених осіб компанії вказано також Ігоря Козлова, який, ймовірно, балотувався до Верховної Ради 6-го скликання від Партії регіонів. У тому ж 2007 році членом Партії регіонів був Нестор Шуфрич, поплічник Медведчука. Підписантом вказано юристку Мальвіну Підлужну.


На відміну від Шуфрича, Михайло Бродський володіє компанією майже напряму – через сина Юрія і дружину Світлану.

Нагадаємо, восени 2021 року Михайло Бродський та Нестор Шуфрич здали в оренду на 10 років будівлю Річкового вокзалу на київському Подолі. 

Орендарем є ТОВ “Вищий учбовий заклад “Американ Юніверсіті Київ”, кінцевим бенефіціаром якого є співвласник торговельної мережі “АТБ” Геннадій Буткевич. Наразі реконструкція будівлі неможлива – через незакінчену другу чергу будівництва на Поштовій площі. З весни 2019 року до початку повномасштабного нападу росії на Україну в Річковому вокзалі функціонував арт-простір.

До цього, як повідомляла KВ, ще у 2020 році, Шуфрич і його поплічники мали амбітні плани на територію річкового вокзалу: керівництво Департаменту містобудування та архітектури Київської міськдержадміністрації (КМДА) дало добро під виглядом реконструкції нежитлових будівель на 13 га берегової лінії Подолу, де заборонено зводити житло, збудувати новий житловий комплекс. Цей багатофункціональний ЖК має поглинути велику частину території Київського річкового порту, землекористувачами ділянок під забудову виступають фірми, тісно пов'язані з екс-регіоналом Нестором Шуфричем, бізнесменом, політиком Михайлом Бродським та екс-головою НБУ Яковом Смолієм.

Як раніше писала KВ, “Київпорт” минулого року також претендував на ласий шматок на Київщині: Ново-Українське родовище піску в Київській області. Компанія таки отримала право на видобуток піску в Дніпрі біля міста Українка (Обухівський район, Київська обл.) за 19,224 млн гривень. Обсяг родовища – 80 млн кубометрів піску для будівельних сумішей. 

Читайте: “Київський річковий порт” Бродського та Шуфрича знову претендує на Ново-Українське родовище піску в Київській області

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Анастасія Олійник

Теги: війна росії проти україни, напад росії на україну, нестор шуфрич, михайло бродський, київпорт, київській порт

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.